Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos Coś mi się wydaje że może już nie "powąchać murawy".
1
@bari_94 Wczoraj też o tym pisałem i też było zdjęcie takie że bym go nie poznał gdyby nie napisali że to on.
1
@tomek8756 Chłop ma sposób wyrazu taki że nie każdemu pasuję. Lubię go bo mi nie przeszkadza jak mówi a do tego jest logiczny do bólu. I widać że się nie przejmuje tym czy to jest poprawne politycznie czy inaczej.
1
@TheNekro94 Też skończyłem jakiś czas temu. Bardzo fajne postacie moim zdaniem. Zobaczymy jaki jest endgame bo na razie robię tą sławę żeby odblokować punkty do mistrzowskich. Chociaż na tę chwilę nie spodziewałem się jakiegoś wielkiego wow. Dungeony to jak rifty albo mapy z poe. A co będzie dalej to się zobaczy. Na pewno dobrze że można rozwijać glify bo jest po co te dungi robić.
9
Nie wiem czy było ale agent 711 w Arabii robotę znalazł ( na zdjęciu wygląda tak że na lotnisku go nie poznają).
0
@draxidox Jej nie stać a pewnie bierze z dychę. Ale ciebie ma być stać skoro zarabiasz 2-3 razy mniej.
1
Frankie nie fikaj bo jeszcze cie zawieszą na cały sezon za kichnięcie haha...
0
@marcin62 Co było ciekawego?
0
@tristan87 No fajnie ale takie coś to można zrobić o 90% piłkarzy nawet o tych z ekstraklasy. Zobaczymy czy coś pokaże w Barcelonie w dłuższej perspektywie.
0
@Khajio Ciekawe ile ma lat. Bo z nimi to nie wiadomo do końca haha.
1
@MesQueUnClub96 No fakt nie zwróciłem uwagi że Ty masz 50 tysięcy komrntarzy co jest w sumie ciekawe patrząc na liczbę dni....
1
@michal26 Też go lubię bo jest chłop twardy ma zasady i się nie dał terroryzować. Nie to co Marciniak zgrywa kozaka ale jak jacyś popaprańcy się oburzyli to na kolankach przeprasza wszystkich.
0
@MesQueUnClub96 Czyli ściema bo inaczej byś poszukał.
1
@malicinho Legia bez mistrza i wisła zostaje w I lidze. Prawie same plusy. Szkoda pucharu Hiszpanii.
2
@Rust_Cohle Ktoś z pozostałej siódemki.
0
@Derean Bo oni się ścigają w koło stadionu kto przegra odchodzi. Tylko nikt im nie powiedział jaki dystans.
0
No dawaj ją dużo nie brakuje.
0
@Sysia11 Przecież nie przegrała tego meczu.
1
@malicinho Ale mnie wkurwia takie gadanie. Kto bronił Radwańskiej trenować i być lepszą albo kto broni tym co są teraz grać lepiej? Takie gadanie to jest tylko i wyłącznie umniejszanie Świątek. Nie jej wina że je muli po to trenuje inne też mogą...
0
@Emhyr Ale oni nie mają telefonów. Cwaniaki wymyślili że jak nie zadzwoni to nie odejde IQ 250.
0
@Bernard777 Tradycje to oni maja czwrwone haha niech gniją w I lidze albo niech padną i się wałęsają po 5 lidze.
0
@clyde Za 5 90 po 10.
0
@PatrychoO No dobra niech się odnoszą. Ale to wygląda jakby było uszkodzone.
0
@tbas Co jest do k... nędzy na tym herbie? Przecież to wygląda badziewnie mam nadzieję że to tylko zabiedzony egzemplarz.
0
@QQL5 Nie da się bo niby jakim cudem. Tam dla siebie znaleźć nie mogą a dla Ciebie znajdą? Chociaż jak masz kontakty z NFZ to zalecał bym raczej psychiatrę bo można zwariować haha.
1
@Deviler Czyżby lewactwo zniszczyło komuś karierę?
1
@Remi70 Niech najpierw za wybory zapłaci następny spec.
0
Pytanie. Jest sposób żeby się pozbyć z telefonu martwych pikseli (chyba tak się to nazywa) chodzi mi o takie piksele w kolorze tęczy. Kiedyś czytałem że jest opcja naprawić to jakimś programem. Czy ktoś takie coś robił?
Telefon ma ponad rok ale bez jaj przecież to nie jest stare. Może i nie jest tego szajsu dużo ale trochę denerwuje.
33
Hahahahahahahahahahaha zbawca całej ligi z ręką w nocniku. Ciekawe kto za to teraz zapłaci.
1
@koksik2700 @Hrzan Nie tłumaczycie tego niektórym bo szkoda czasu. Mają ludzie takie samo myślenie jak polskie władze czyli to co jest teraz a nikogo nie obchodzi co będzie dalej za 50 lat np. Nie widziałem Ukraińca w wieku emerytalnym to znaczy że nie ma problemu. Przecież wiadomo że oni zawsze są piękni i młodzi i wcale za te 50 lat nie wrócą po pieniądze.