0

@Mario96w Uważam że wiesz o orkach tyle co nic. Orkowie to honorowi wojownicy a nie bestię ogarniete przez szał jak za czasów I wojny. Tymczasem to Przymierze brało Pandarenów do niewoli.

0

@domalki1 Dlatego napisałem "wydaję mi się" bo z doświadczenia trgo nie wiem haha. Po prostu z biologicznego punktu widzenia wydaję się to logiczne. Poprzez odczuwalny pociąg seksualny. Inny przykład to są gry komputerowe (no bo w tym medium mamy coś do powiedzenia). Jeśli jest gra z opcjami romansowymi a bohaterka jest z góry narzucona to u mnie zawsze będzie lesbijką bo to JA nią kieruję i to MI ma się podobać jej partner/ka a mi się nigdy facet nie spodoba. Ale na gry mam wpływ. Dlatego mnie denerwują takie rzeczy wpychane do filmów (tak jak ostatnio słynny Jaskier z Wiedźmina).

@kejdzi Nie wiem czy nie jest. Skoro nie jest to po co wieszają? Moim zdaniem po to żeby pokazać wsparcie dla konkretnego ruchu czy organizacji. Mi przeszkadza to na ulicy bo na ulicy to jest skrajne. Przeszkadza mi gościu prowadzony na smyczy jak idę z bratanicą po ulicy. Nie miałem takiej sytuacji ale wiedziałam że mają się szwędać to taktyczne odpuściłem sobie spacer. Ale znam ludzi którzy mieli mniej szczęścia. Czy nawet jak to pokażą w tv też można trafić i to jest dla mnie problem. Też nie rozumiem opuszczenia Klubu z tego powodu ale nie muszę wspierać każdej inicjatywy. Mogą nawet grać w tęczowym stroju i ich nie zostawię ale nie będzie mi się to podobać.

1

@kejdzi W sumie to jest ciekawy temat. Bo mi się np wydaje nic dziwnego że hetero facetowi się podobają zabawiające się dwie babki. Tak samo jak WYDAJE mi się (bo nigdy nie byłem kobietą haha) że kobiecie może się podobać dwóch facetów.
Myślę że to jest całkiem normalne bo podoba się przeciwna płeć. Dlatego dwóch facetów będzie dla mnie zawsze odpychające. I uważam że nie powinno się promować takich ruchów na ulicy czy w przestrzeni publicznej. W domu niech każdy robi co komu pasuje. Ale nie muszą tego oglądać inni. Mam ochotę to na internecie sobię znajdę 2 babki nie muszą latać po ulicy.

0

@Pawlak1992
Ulubiony Puyol.
Nie lubię Pepe i Ramosa A z innych lig to niemców. Ale żeby aż ich nienawidzić to raczej nie. No może jakiś z wisły Kraków albo Legii ale tu bym się musiał zastanowić.

9

Czy mnie to dziwi? Trochę bo w sumie nic to nie zmieni. Jedynym protestem to jest głosowanie portfelem. Ostatnio była sytuacja zdaję się piwa w USA które zaczęło się reklamować jakimś dziwakiem. Sprzedaż spadła to się zorientowali że ludzie tego nie lubią. Jeśli straty będą większe niż są w stanie zaakceptować szybko się skończy promowanie lgbt+/-rhsjuf czy co oni tam chcą sobie wpisać.

0

@Keriox No i dobrze. Przynajmniej tebas co chwilę nie pier.... że Barcelony nie stać (tu nazwisko które w mediach się pojawia).

1

@Krystian1588 Ciekawe. Na flashscore jest tylko 1 czerwień w 98. A no sofascore jest chyba z 8 czerwonych.

0

@tristan87 Mafia znajdzie ich szybciej niż policja.

4

@Encore A arab to przeczytał i mówi:
- Ahmed otwórz sejf.
- Który?
- Ten najmniejszy. Nie wygłupiaj się.

0

Torres był biedny bo biedny ale szanuję podejście. Z drugiej strony Fati widzę że się wybrał do fryzjera. No ok jak mu się tak podoba byle by pokazał coś więcej niż "szałową" fryzurę.

0

@Kgorecki2500 W sumie człowiek by zagrał ale na koniec lipca sezon w Diablo. Do tego robota i wiadomo. Nie ma czasu na wszystko a poza tym to jak wejdzie dlc to będzie jeszcze większą / lepsza gra. Z drugiej strony wygląda że to i tak będzie ogromne.

@PIWOSZ89 Co kto lubi ja np w rpg bardziej cenie sobie gadanie historię relacje między npc i odgrywanie ról. Decyzję podejmuję takie jakie ja bym podjął w danej sytuacji a nie czy ona jest dobra czy zła.

1

@IronSanHybrid Drugi odcinek drugiego sezonu to i tak żeś jest uparty haha.

0

Baldur's Gate III.

https://www.ppe.pl/news/322147/baldurs-gate-3-zadebiutuje-wczesniej-na-pc-ale-pozniej-na-ps5-co-z-wersja-na-xboksy-znamy-skale-gry.html

Teraz pytanie czy brać na premierę czy poczekać na jakieś dlc / dodatki #piekło graczy haha.

1

@Kidd Dobrze że rudej z Horizon zero dawn nie pomalowali.

1

@MichuZ44 Kto inny zjadł.

0

@HighestInTheRoom Na ten cytat z poślicy lewicy mogę odpowiedzieć tylko tak:


0

@GeneralXavi Przed kawą i po kawie haha.

0

@Nazio87 Przecież masz napisane że w czasie dnia meczowego też ma być zmienione. Pewnie to nie będzie wyglądało jak fifa czy inny pes ale kto wie.

0

@Medium Nie. Brzydzi mnie to ale cóż zrobie? To że kibicuję nie znaczy że muszę ich wspierać w tym cyrku a nawet może mi się nie podobać co robią.

7

Mam wrażenie że on non stop negocjuję nowy kontrakt. Za chwilę ktoś powie że tak jak Messi Suarez czy inny Alba. Ale bądźmy poważni gdzie oni a gdzie on jeśli chodzi o to co kto klubowi dał.

0

@tristan87 Wszyscy biorą udział w tym cyrku bo to jest głośne. A np nikt nie pokazuję że wspiera osoby niepełnosprawne bo one praktycznie siedzą cicho.

0

@bartas97 4 mecze za uderzenie na parkingu. 3 za potarcie nosa hmm lepiej było na parkingu sędziemu pier.... Zła decyzja Lewego.

15

"Po drugie pomocnik bardzo podoba się Mauricio Pochettino, który obejmie w nowym sezonie Chelsea. Argentyński szkoleniowiec widziałby w Kessiem następce Mateo Kovacicia" No to biorę 200 z konta każdej drużyny i słucham państwa!

1

@Edgemoon No raczej się mylisz bo w Biblii jest też opowieść o zniszczeniu miasta bo jest tam masa sogomii. Ba bóg zniszczył prawie całą ludzkość bo się rozmnażała z nie swoją rasą. Ale pomijam bo nie o to tu chodzi.

Gdzie ja tu wzywam do dyskryminacji? Nie popieranie to jest dyskryminacja?

1

@radoslaw1 No to albo wcale nie kibicujesz długo albo masz krótką pamięć bo te szmaty wiszą co rok. Czy mi się to podoba? Nie powiem więcej brzydzi mnie to. Ale to nie jest powód żebym z Barcy rezygnował nie muszę ich wspierać we wszystkich działaniach. Kibicuję sekcją sportowym a nie błazenadzie.

0

@suszini Tęcza pojawia się w Biblii parę razy (pierwszy raz bodajże na końcu opowieści o arce Noego). Z tego co czytałem to tęcza była symbolem boga i przymierza na początku. To tutaj to jest wynaturzenie. Skoro mówisz że kolor usunięty symbolizuję duchowość to wcale mnie nie dziwi że wywalili akurat ten.

3

Już mają taki kod że za chwilę będzie trzeba speców jak od enigmy żeby ich rozszyfrować.

6

@Barca2022 Nie prześladuj go można czuć się rzeczą Ty silnikofobie....

18

@PatrychoO Nie bo wtedy by o nich nie napisali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?