Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Neymar0d Komentarz taktyczny obejrzę jak będzie czas.
0
@MesQueUnClub_87 Fifa też robi swoją grę? Coś mi się widzi że to będzie dopiero cyrk.
0
@ChampionLW Gdzie takie coś pisało? Coś mi się nie chce wierzyć że oni coś za darmo dadzą.
0
@ToWinaSedziego No to mu nie wyszło bo x lat praktyki a oni dalej przy każdej okazji są zamotani.
1
@bartekvisca Bez umiejętności to można długopisy skręcać. Chcesz pracować całkiem nie wiedząc co robisz? Jak nie wiesz co robić to nic sam nie zarobisz a tym bardziej nikt Ci za to "nieźle" nie zapłaci.
0
@kuz Zemsta za Chelsea w zeszłym sezonie.
0
@koksik2700 W życiu bym nie powiedział że to ona.
0
@BordowyPtak Kibicuję innym żeby po fazie grupowej mieć jeszcze komu kibicować.
0
@Deviler Aha. To już całkiem bez sensu. Po co to niby jest skoro możesz być debil albo dla jaj napisać na 1% a i tak luz....
0
@Deviler Matematyka chyba też nie zdana bo z tego co kojarzę to 30% minimum było (ale to tak z 20 lat temu).
0
@Ojciec5tkidzieci Trochę jak nasze ze szkopami.
0
@MysticCat Są sprawy o których się nie mówi ake grarantuje Ci że gdyby to co dzieje się we Francji działo się w Rosji to relacja live była by wszędzie a eksperci w studiu urządzili by sobie piknik.
0
@arsenallondyn0 Bo u ludzi każdy ma swój interes i swoje zdanie. A tu królik zje truskawe i zadowolony. Co mu więcej trzeba?
1
@Chucky Total war Warhammer wszystkie 3 części mogę polecić bez najmniejszego zawachania. Najlepszy Total war w historii. Tym bardziej że można grać na gigantycznej mapie posiadając tylko trójkę.
4
@VENOMStyle No tak wiadomo że na jego miejscu Ty byś chodził żeby Ci wypłatę zmniejszać. Ja go rozumiem bo w robocie chcę zarabiać coraz więcej sle widocznie jestem jedyny (no drugi po Messim).
7
@MesQueUnClub96 No tak. Bo w Moskwie płakali jak żaby im sprzedawały statki kiedy było embargo haha
0
@arsenallondyn0 Walić zielone dobrze że działa.
1
@arsenallondyn0 Może trzeba dodać literę do partycji. Ale nie do końca pamiętam jak to się robi w win 10. W google znalazłem coś takiego:
Uruchamiany menadżer urządzeń przez Zarządzenie komputerem, przechodzimy do zakładki Zarządzanie dyskami. Następnie wybieramy interesującą nas partycje dysku czy pendrive. Prawy przycisk myszy, Zmień literę dysku ścieżki, dalej Dodaj i wybieramy wolną literę. W ten sposób można również usunąć literę dysku
1
@Comentateiro Po pierwsze uchodźcą to ktoś jest w pierwszym kraju do którego się dostanie.
Gdyby to ode mnie zależało to nie wpuścił bym do Polski nikogo z kraju islamskiego.
Tusk tego nie zrobił tylko i wyłącznie dlatego że szczęśliwie go wyj... z roboty. Widzę co robi obecna władza i między innymi dlatego na nich nie zagłosuję.
0
@JordiAlbion Nie mówię że nie. Ale można pomóc bez kamery. Bo ktoś pomaga tylko dla poklasku i jeszcze zarobi bo ma wyświetlenia i polubienia. A tam ktoś zostawił i tyle.
6
@Comentateiro No np jak była prowokacja na granicy z Białorusią jego środowisko skomlało żeby wpuszczać jak leci i nawet "gonili za potrzebą" na Białoruś. Albo jak szkopy chciały tu wepchnąć imigrantów z Afryki. Taką masz krótką pamięć? Tusk niech zamknie gębę bo jest uj fałszywy jak mało kto w polityce a to jest osiągnięcie samo w sobie.
1
@tomek8756 Ciekawe. Ale to tylko pokazuję że można coś zrobić bo się chcę komuś pomóc i nie trzeba nagrywać jak daję komuś 100 a potem wrzucać na YouTube żeby na tym zarobić x razy tyle i czytać w komentarzach jaki to jesteś "super cool".
1
@masq Ja mam inne pytanie. Czy wolelibyscie być adoptowani przez?:
A) pare kobieta + mężczyzna dobrze wykształconych, majętnych, empatycznych, dbających o waszą edukację.
B) parę gejów dobrze wykształconych, majętnych, empatycznych, dbających o waszą edukację.
Czy znajdzie się ktoś poważnie rozważający gejów?
2
@barcelonaLM Powinna być i 8 u nas w muzeum (jak dostanie) ale no cóż...
1
@szkutnik91 Tylko Leo to robił na poziomie a młody jak na razie jakiś leszczy. Chociaż ostatnio brat go widział jak grali chyba w Krakowie to mówi że od razu zwrócił uwagę jak młody lata.
1
@Untouchable Z nikim. Wolę bez nazwiska albo swoje szczerze mówiąc.
0
@MESSIah16 Za to "zakazem chodzenia z spodniach" dziękuję bo mnie rozbawiłeś a śmiech to zdrowie.
2
@Tomo1989 Nie bo mu Twitter nie działa haha.
3
@lucas/catalan
Nie wiem dlaczego mi przypomina Rihanne. Zwłaszcza na pierwszym zdjęciu
PS: Ostatnio kogo miałeś?
0
@hooligun Raczej wątpię haha. Ale aż mi się znów przypomniał ten cudowny dialog.