0

@Zoker 15 lat i już pewnie poprawiana z 15 razy. Bo jej wmówili że jest nie wiadomo jaką gwiazdą (ciekawe ile ona sprzedała płyt). Dobrze że ja mam naturalną dziewczynę bo naprawdę nie mogę patrzeć na te "plastiki". Nie wiem czy to jest ewekt szminki czy co ale usta to ona (większość gwiazdek) ma odrażające. Jeszcze tylko sztuczny biust i będzie "dodoid" całkowity. A ona ma podobno 15 lat DRAMAT. No ale co się dziwić jak ostatnio w tv reklamowali makijaż dla dziewczynek.

PS: Zakladam się że przed tym jak ona się zrobiła niby znana wyglądała 100 razy lepiej.

0

@GeneralXavi Ciekawe o czym był news z polsatu. Bo mam takie dziwne wrażenie że nie na serio.

3

@arasz1819 No przecież to wiadomo że jak nie będą mogli ściemniać to się skończy wygrywanie.

3

@wasacz Że tam nie ma tego gol-line to też jest "dobry patent"....

0

@Pasiak Filipiak to jest taki jak ten w Valencii tyylko na mniejszą skalę. Chwali się klubem ale żeby coś wymagać / osiągnąć to nie.

0

@FCBparasiempre Mam nadzieję że nie. Za to mam nadzieję że Cracovia odpuści Wiśle Płock. Może Śląsk spadnie i będzie fajny sezon w sumie.

0

@MesQueUnClub_87 Zależy jak to rozumieć. Bo np będzie koncert Iron Maiden czy Metalliki to w sumie mógłbym zapłacić jeśli bym miał możliwość wejścia za kulisy zrobienia zdjęć z chłopakami albo pogadać moment. Tego typu rzeczy jeśli cena by nie była jakoś masakryczna to ok.

0

@MesQueUnClub_87 Sprawdził bym ją w google ale po przeczytaniu komentarza kolegi @AduŚ07 a konkretnie "podobne WYMIARY" trochę się boje haha. Więc nie zapłacił bym nic. Zresztą powiem więcej jest niewiele osób za spotkanie których bym zapłacił a już na pewno nie sa to modelki aktorki czy inni niby celebryci.

3

@Sulimo Unia powinna wprowadzić sankcje na wulkan i całkowity zakaz erupcji bo ile to zanieczyszczeń matko.... Ekologów zachęcam natomiast do otoczenia szczytu szczelnym kordonem ciał może się uspokoi tylko trzeba działać szybko.

0

@Sensible Serio myśli że ktoś jest tak głupi żeby wejść w ten link?

"Któż widok ten opisać zdoła - ach, któż w ogóle go wytrzyma?!" Cytują klasyka.

2

@MesQueUnClub96 Będą klękać tylko przed meczem z Realem i tylko przeciwnicy.

1

Nie róbmy sobie jaj. Dwa mecze zostały i 1 asysta MUSI BYĆ.

0

@aleksandrowielki "Tylko jak, Francja może dotrzymać takich gwarancji?" Tak jak razem z Anglią w 39 dotrzymali gwarancji danych Polsce. Przecież wiadomo że to tylko pierniczenie bo każdy ma dość Żeleńskiego i tej jego śmiesznej Ukrainy jak trzeba robić biznes. Tylko Polacy zrobili by dla niego wszystko. A na koniec nawet nam nie powiedzą dziękuję.

0

@Ojciec5tkidzieci A to ten gol po faulu czy spalonym? A może ten którego nie powinno być bo z Bayernem powinni odpaść ale wiadomo spalony nie odgwizdany? Już nie pamiętam bo tego trochę było.

0

@Adamski69 Nie no bez jaj to nie może być prawda. Tym bardziej że w Anglii i USA jest ten sam język. Więc wie co i jak.

0

@Worny Nosz k.... już nawet meczu przegrać nie można....

1

@fcbarcafan19 Powinni ich aresztować i tyle. Ktoś robi burdel nie u siebie a że jest w jakiejś śmiesznej organizacji to się wszyscy nad nim zastanawiają. To samo było (chyba) w salonie audi gdzie eko-terotysci się poprzyklejali do podłogi i trzeba ich było ratować.

0

Nie da się na to patrzeć...

1

Masakra ten chłop.

0

Kessiego już bym wywalił haha.

0

@kuz Chyba jak ktoś ma niewidomych scoutów.

0

@masa11 Mi jest szkoda rekordu bramkarza na przykład.

1

Marc to powinien ich roz.....

0

@bartekvisca A co ma do tego Wojewódzki? Przecież nie pokazalo kto to jest. xd

0

@Ali3231 Mam nadzieję że tamci nawet nie oddadzą strzału. Do zera dla Marca. Chociaż szczerze mówiąc słabo to widzę.

2

Nie ważne jak musi być 0 strat dla Marca. Nie zj..... mu tego...

0

Myślicie że to prawda?

https://dorzeczy.pl/ekonomia/442410/zakaz-krotkich-lotow-we-francji-nie-obejmuje-elit.html

Bo jeśli tak to znów "każdy równy ale niektórzy równiejsi" haha.

0

@Encore A on nie ma iść do Newcastle jak wejdą do LM? Takie były plotki kilka miesięcy temu.

0

@wasacz Naprawdę to jest najgorszy okres.

2

Widzę że już się zaczyna rozpi..... obrony. Jeden sezon był ogarnięty po x latach. Będziemy grać Umtitim i wszyscy będą zdziwieni. 100+ milionów albo zostaje i po temacie. Za byłe dziada teraz dają chorą kasę. A my będziemy za pół darmo rozdawali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?