0

@Tasde W sumie zawsze można dokupić. Na pewno plus taki że jest polska wersja językowa. Bo w CK 3 nie było. Tylko podobno nie jest zrobiona za dobrze ( przynajmniej widziałem tak coś napisane w recenzji chyba na gry online).

1

@VbamboeB Ty chcesz za wszystko płacić złotem? Kupuje pralkę za 2000 i mam płacić złotem?

0

@Tasde A jak Ci się wydaje czy opłaca się kupować od razu ten expansion pack czy tam season pass za 4 stówy? Bo na steam nie widzę dokładnie co tam jest. Ale zakładam że będą jakieś dodatki w cenie.

2

@VbamboeB Problem jest taki że nawet gdybyś miał pieniądze w skarpetce to byś za chwilę nic nie kupił.

2

https://warszawawpigulce.pl/nadchodzi-podatek-od-platnosci-gotowka/

Niby limit duży ale to jest klasyczne przesuwanie lini. Za rok jeszcze mniej i tak do zera zrobią tak że będą tylko elektroniczne a potem i to ograniczą.

0

@Criss18Barca Że karty z fify na fifę wyglądają coraz gorzej hehe.

0

@hayek Co on tam nazzczekał? Bo to jest gorsze niż czarna mowa Mordoru.

0

@Tasde Kompa mam z wyższej półki więc jeśli nie ma problemu w kodzie gry to nie będzie problem. A bardziej się tego obawiam bo teraz taka "moda" wydać shit i patchować.

A jaka duza jest mapa? I czy jest tam kampania czy jak w Stellaris że robisz i sam sobie ustalasz warunki zwycięstwa?

0

@Tasde Czyli jest wiekszy wpływ na walkę niż w Stellaris czy Crusader King III (tam była praktycznie czysta symulacja z niewielkimi zmiennymi jak kto atakuje jaka broń i teren ale ja bym to najbardziej opisał jak kamień papier nożyce).

I rozumiem że tam tworzę miasto np orków a potem wojna dyplomacja wojna i jeszcze trochę wojny?

A jak optymalizacja na PC? Działa to w miarę?

0

@Pedri16Future Wiadomo że tak. Ale człowiek powinien odpowiadać za siebie i ponosić konsekwencje swoich czynów a nie być karany za kogoś kto jest dla niego zupełnie obcy. Jeśli tak mówi regulamin to regulamin jest bez sensu.

0

@Hosh Moi znajomi powiedzieliby "A powiedz to dziewiątemu dziecku czarnoskórej pary w jakiejś wiosce w Ugandzie - zawsze może być gorszej" na co ja zawsze odpowiadam"ale mogło by być lepiej". Mimo wszystko zależy jakie kto ma podejście do tego typu spraw.

0

Ktoś kojarzy grę Age of wonders 4?

Widzę że wszędzie piszą że to niesamowicie udana gra. Ktoś mi powie czy to faktycznie takie dobre? Z tego co wiem to jest strategia od Paradox co jest plusem i minusem bo z jednej strony z czasem zyskuje jak Stellaris ale dlc kosztuję jak samochód haha i wiem że oni potrafią wypuścić grę w słabym stanie (Imperator Rome czy jak to się tam nazywało). Jak ktoś coś może napisać to proszę.

Co to w sumie jest?
Jak wygląda ewentualna walka?
Jaki jest klimat (wiem że to jest fantasy ale bardziej dark czy ala heroes)
I oczywiście jak wygląda optymalizacja?

0

@kuz Nie wiem co by było ale wiem co było :P

0

@Pedri16Future Trochę to nie uczciwie. Ja sobie piszę na spokojnie i mi mają unieważnić bo ktoś na mojej sali wrzucił na internet o czym ja nawet nie wiedziałem w trakcie (bo przecież chyba nie wchodzą z telefonami).

0

@kuz "Co zrobił Messi"? Gole i stworzone setki z Liverpoolem na przykład. Nie jego wina że miał za kolegę Dembele czy upadłą mentalnie obrone co po golu na 1:0 się za przeproszeniem zesrała.

0

@Alvarinho Konta nie mam. Ale patrzę co się dzieje. Raczej nie ze względu na jakoś newsów tylko dlatego że nie bardzo znam inną polską stronę o tej tematyce która by w miarę wyglądała na telefonie. Np gry online na komórce mi się nie podobają. Jak masz inną fajną stronkę gdzie można się coś dowiedzieć to chętnie sprawdzę. Bo oni też nie o wszystkim piszą (np o dlc do total war co było ostatnio to chyba nawet nie było newsa).

2

@PatrykBarca Teraz każda liga przez nich przegrana będzie ligą Negreiry. Nie ważne czy minie 1 10 czy 100 lat.

0

@Joki_ @Corr @Inko Dlatego pytam się o co tam chodzi. No nie mówcie mi że normalne byłoby ogladanie jak gość bije przez 29 godzin tą samą żabę. Moim zdaniem to się ogląda gameplay z gry żeby coś z tej gry zobaczyć. W jakiś sposób ją ocenić. A nie ten sam content w koło. To jest tak jakby oglądać nie wiem jak ktoś bije bossa (a w zasadzie jest zabijany przez bossa) w Dark souls 1200 razy. To nawet nie są Baal runy w Diablo. Bo z tego co tu widać nawet nie ma dropu i sytuacji "o coś wypadło".

A to że o czwartej nad ranem no to cóż takie życie haha jest czas to patrzę co się dzieje na forum a u Ciebie czwarta to nie koniecznie jest czwarta u mnie haha.

9

@Encore Trzy pytania:

Kto to jest?
O co tu chodzi?
Kto ogląda jak jakiś koleś bije się z żabami przez 29 godzin (pytanie retoryczne bo wiem że nikt normalny. Bo każdy by go wyłączył po kilku próbach)?

0

@Crystal37 Freedisc dobra strona dużo tam jest filmów i seriali a nawet stare kreskówki ale nie wiem czy akurat to.

3

@Lisek Kara śmierci musi wrócić.

1

@PatrychoO Wyprane w Perwollu?

0

@Death_voice Mnie dopiero puściło po mistrzostwach świata hehe.

1

@Medium Znaczy mi chodzilo o Diablo IV a nie o IV sezon.

1

@Medium No Jalal zaj.... mój ulubiony hełm w grze. Daje wszystko praktycznie skill ress mane za zabicie. Sox jak zrobisz to też dobrze UM wsadzasz i jest 50 ressów.

Amazonka to jedyna postać którą nie grałem przez 20 lat.

A w IV planujesz grać?

1

@Medium Wiem że czako haha. Ten drugi to Jalal's Mane najlepszy dla shapeshift druida czy Ravenlore dla elementala?

1

@Krystian1588 Do dziś pamiętam jak się cieszyłem. I jak brat przyszedł od wujka i pyta " bracie widziałeś jak Guardiola leciał?" haha.

1

@Medium Widzę dwie czapki ze szmaragdem w środku xD i nie zły hełm druida.

0

@Rl9k1nG 0 a w życiu wypiłem nie całe jedno. Dla mnie ten smak jest odrzucający a do tego gazowany szajs... Chociaż znam speców co walą to praktycznie non stop co jest dla mnie nie pojęte. Wole się napić innego alkoholu niż piwa.

0

@mkord Zwłaszcza na mundialu 2002 haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?