Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szpenser Ciekawe. Faktycznie wygląda tak że trudno uwierzyć w to że tak się zrobiło naturalnie przypadkiem. Pierwsze skojarzenie to jakiś posążek przodka. Coś jak Moai z Wyspy wielkanocnej dla ubogich. Ja bym się chciał dowiedzieć z czego to jest i czy można jakoś określić tego wiek.
Bez określenia wieku nic nie będziesz wiedział bo to równie dobrze może mieć 5 albo 1500 lat. Możesz zanieść do jakiegoś speca archeologa albo innego historyka (tylko że w Polsce gdyby się okazało że to jest artefakt jakiś Polan to Ci pewnie zabiorą i nawet nie powiedzą dziękuję haha).
PS: Jak patrzę ba drugie zdjęcie to mam wrażenie że to jest tylko połowa twarzy.
5
@RosjaninBut Raczej jak ściema żeby opinia publiczna się nie wk....
0
@urbipl Brawo tacy ludzie przywracają chociaż trochę wiarę w ludzkość.
0
@Pawel13sz RDR I?
4
@ObiwanKenobi Oczywiście że nie. Demokracja jest wtedy kiedy wygrywa ten to się nam podoba haha.
0
@PiotrR Jak dla was 500 milionów.
0
@Sulimo Też to zauważyłem. Militao się posypał zaraz po filmie Tomka Ćwiąkały w którym Tomek go chwalił. Przypadek? Nie sądzę haha.
0
@Medium Masakra. Taki c... Ponad 40 lat siedzi i kosztuje podatnika. Powinni go powiesić 5 minut po wyroku i do zapomnienia śmieć.
1
Ale żeby nie było nam za wesoło. Przypominam że w tym sezonie najważniejszym pucharem do zdobycia na świecie ba w galaktyce był Puchar Króla.
1
Oj oj a cóż to się stało.
1
No przecież jak Real wejdzie to znaczy że w przerwie ktoś ustawił ten mecz. Oraz że trzeba zaorać całe City. Biali nic nie grają.
0
@tomek8756 Przecież sędziowanie w lidze mistrzów to była kara za Superligę. Mecze z niemcami i Interem gdyby sędzia był uczciwy mogłyby się potoczyć i skończyć inaczej i każdy to widział.
49
Uznał że w klubie z kasą i bez tebasa to żadna zabawa.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To jest robione specjalnie chyba. Wedle zasady "nie ważne jak byleby tylko o tobie mówili" innego wytłumaczenia nie ma haha.
1
@ranger3120 Wypełniłem. Mam pytanie w kwestii płeć: Co to k... m.. znaczy "inna"? Bo mnie w szkole uczyli że są dwie i tak też wynika z obserwacji.
0
@DonMatteo901 O czym oni w ogóle pier... w czasie tej transmisji haha.
2
@kamyk_23 Jaki stary. Człowieku jak to było w którymś Asterixie "Cezar się nie starzeje on dojrzewa".
1
@Gomess I teraz wszyscy do niego teksty w stylu " brawo wiedziałem że wygrasz dobrze że wróciłeś" a wcześniej każdy się odwracał znając życie.
1
@kamyk_23 Z tego co piszesz wynika że siedzisz w Stanach x lat.
To mam pytanie: W jakim języku Ty myślisz? Kiedyś jak oglądałem chłopa na YouTube to mówił że zaczyna się myśleć w innym języku po 4-5 latach. Ale brat po prawie 20 latach dalej mówi że myśli po polsku. I się zastanawiam czy to sprawa indywidualna czy to może kwestia języka.
1
@HighestInTheRoom No tylko my do tego gościa jeździmy z 15 lat więc nie wiem czy to ma wpływ ale wykluczyć tego nie mogę haha.
1
@HighestInTheRoom W Małopolsce brat dał 700.
0
Obawiam się że tu więcej zależy od drużyny niż od niego.
0
@adambądkowski93 Idealna piosenka opisująca sytuację większości z nas:
1
@pt9 Ja na przykład chciałem kupić Age of wonders 4 bo wszyscy chwalą ale za dwa tygodnie Diablo IV a czas nie jest z gumy i nie ma na granie tyle co dawniej. Więc na 99% odpuszczę bo w najbliższym czasie z Diablo i tak nic nie wygra jesli o mnie chodzi. Chociaż powim szczerze że oceny 95+ dają do myślenia i ta gra korci haha.
1
@esem91 800 lat matko.... Tu było wtedy średniowiecze. A tam pieron wie w sumie jakieś państwa indian.
1
@Donio To samo pisałem chyba na meczu z Betisem czy Villareal jak my wygrywali wysoko. Tu jest kamień do ogrodu Xaviego. Powinien w takich sytuacjach wpuszczać młodych a nie jechać Gaviego czy Pedriego do oporu.
35
Nie wyobrażam sobie "Sprzeciw wobec antyfutbolu". Teraz nie wiedzą kiedy jest ręką a kiedy nie. To jak oni to zdefiniują.
1
@Kessie
Gdzie ja jestem?
W łodzi.
To wiem. Ale na jakim ja jestem morzu?
0
@takisobiektos Wszystko jest możliwe. Ale po tym jak zaorali Warcrafta bo było mało preorderow. To już wiadomo że z acti już lepiej nie będzie. Hotsa zmulili całkowicie. WoW teraz podobno lepiej ale po BfA i SW ciężko o gorzej (zwłaszcza jeśli chodzi o lore).
1
@Kettger No nie wiadomo bo jeszcze nie jest załatwione. A w UK podobno problemy. Niemniej jest to krok w dobrym kierunku. I chyba znaczący bo Unia Europejska to chyba wuekszy rynek niż UK (chociaż nie wiem czy do tego nie trzeba liczyć Kanady i Australii bo oni chyba też należą).