0

@Sulimo Prawa Noga Pedriego mi się skojarzyła z Drugą nogą Witra haha

0

2

ŁKS wygrywa. Chwała gts niech siedzi w II lidze.

1

@FcPortoFan1999 Tak było na flashscore. Ale teraz zmienili pierwszą dostał Trąbka a Dankowski w 48 pierwszą.

0

@FcPortoFan1999 Przecież to jest chłop z 8 teraz na ekranie 60 minuta.

0

Co wy piszecie? Kto tu z ŁKS dostał czerwoną? Przecież jest 11.

0

@partymaker Co osiągnął Xabi że tak twierdzisz?

0

@takisobiektos Będzie przynajmniej w co zagrać. Kim będziesz grał? Grałeś w betę? Jakie wrażenia?

1

@NeKenI Bokiem stoi i nie widać.

4

@Survier Raczej nie religię jako wiarę indywidualną bo to czy ktoś wierzy w boga czy Allacha albo innego równie potężnego latającego boga spagetti nikomu nie szkodzi. Problem to jest MOIM ZDANIEM instytucja nazwijmy to kościelna w każdej religii. Bo to są ludzie którzy chcą utrzymać swój status. U nas przez lata kler blokował a nawet zwalczał postęp technologiczny i naukowy. W islamie za to dalej są na poziomie wojen jak z okresu średniowiecza. Już nie wspominając o tym że pedofile zasłaniają się kulturą żeby krzywdzić dzieci. Oni dobrze wiedzą że gdyby ludzie przestali wierzyć to ich dobre życie by się skończyło. Wmawiali przez lata ludziom żeby żyli skromnie a sami mają pałace i pełno kasy. Problem się robi wtedy jak ktoś chcę komuś narzucić w co i czy w ogóle ma wierzyć.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie w temacie. Ale jesli chodzi o animacje ostatnio w internecie trafiłem na "stare" 10 letnie animacje Warner Bros. I muszę powiedzieć że się zdziwiłem bo nie są to animacje dla dzieci. Oglądałem powiedzmy "serię" "Liga sprawiedliwych" podtytuły to "War" "Doom" "Flashpoint paradox" "Throne of Atlantis" i "Son of Batman". Jak ktoś lubi animacje to polecam ale uwaga nie z dziećmi. Bo trup ściele się gęsto i nie ma zmiłuj aż się zdziwiłem bo teraz na pewno by tego tak nie zrobili. Żeby nie być gołosłownym to jest w jednym scena wyłamywania palców albo jak gość dostaję kule w łeb. Dzieciak wbija gościowi miecz w oko. Lub też jak Batman wyrywa krokodylowi ogon.

1

@macio_944 real nie bo oni w tym sezonie nie chcą.

0

@tomek8756 Temat drugi. I pisał bym albo o Aragornie albo o Coraxie z Warhammera a że o drugim ci z komisji c... wiedzą to można napisać wszystko. W sumie pewnie Aragorna też znają pi razy drzwi z filmu. Plus 2 zdania z lektury wymaganej. Banał.

1

@mindbender84 To jest na 100% prawda? Bo aż nie do uwierzenia.

0

@Szklaner To "Thank you from the mountain" mi rozwaliło system....

1

0

@macio_944 @Khajio Też bym wolał solo bo szczerze mówiąc nie wierzę już w mmo. I to nawet nie dlatego że nie ma fajnych ale właśnie dlatego że ich jest dużo i co chwila coś nowego. Ludzie wchodzą i wychodza kiedyś był tylko WoW praktycznie. Teraz masz WoW FF tego niby Skyrim'a mase gier typu jakieś gashin impact. Teraz jak wychodzi mmo to za chwilę są artykuły typu gra x zmienia model gra x zamyka serwery. Myślę że pokolenie mmo już przeminęło i ludzie nie grają tak chętnie w nowe tytuły.

Druga sprawa to tak jak mówi kolega Khajio. Może i brakuję hardcorowew gry mmo. Ale nie wiadomo co to w sumie jest. Może to być zwykłe grindowanie lvla i walenie głową w klawiaturę pieron wie.

1

@macio_944 Pierwszy raz to widzę. Fajne wygląda. To jakieś mmo czy normalne solo jak EL? Chyba mmo bo gonią w koło jakiegoś moba w 4 osoby. A do tego pewnie ex sony szkoda bo fajnie wygląda.

0

@fotohobby Ciekawe jest to "i liczby strzelanych przeciwnikom goli" skoro my mamy tyle samo co oni. Chyba że flashscore kłamie i oni mają już 90 ale jak mamy po 60 to ja tego nie rozumiem. Jeszcze jest opcja że ich 60 jest lepsze niż nasze 60 hahaha.... Przypominam że oni sa za nami w tabeli o czym ludzie chyba nie pamiętają a czasem odnoszę wrażenie że są tu ludzie którzy woleli by być na 4 miejscu (ostatnie w lm) ale wygrać ze trzy mecze 5:1 z dwa 4:0 i jeden z 6:0. Dziwna sprawa.

1

@Krystian1588 W sumie pierwszą i ostatnią literę idzie się domyślić.

Ale i tak dramat...

0

@Koorsik Dlaczego? To że ktoś chudy to nie powód żeby nie wrzucać zdjęć. Inna sprawa że w takim ubraniu ( i jeszcze ten opis) to faktycznie wstyd. Nie rozumiem ludzi którzy traktują politykę jak hmm w sumie najważniejszą rzecz w życiu.

0

@Szklaner Bez jaj. Chyba każdy wie że obowiązuje konstytucja czerwonego kwacha. A jak nie to tylko pokazuje że prawo do głosowania powinno zostać ograniczone bo ludzie nie wiedzą z czego żyją.

0

@Ali3231 Powiedzmy sobie szczerze że kandydatów jest dużo.

1

@misteriosoVEB Kolejny dowód na to że nie powinno się mieszać płci w sporcie. Wiadomo że dziewczyny nie mają szans bo są średnio lżejsze niższe wolniejsze.

Największa parodią i w sumie brakiem szacunku są transwestyci którym się pozwala z dziewczynami "rywalizować" zamiast ich zamykać w szpitalach. Bo babka pracuje całe życie a potem przegrywa bo taki ktoś o pseudonimie anna grodzka poczuł powołanie do np judo. Śmiech.

0

@Artysta9 Zawsze jest tak że jak ktoś wie coś wcześniej niż inni to uznawany jest za wariata. A potem gdy już się wszyscy dowiedzą że miał rację już nikt nie pamięta że on od początku tak mówił (a raczej nie chce się do tego przyznać).

0

@masq No nie wiem ja czekałem chyba z 8 miesięcy do chirurga ale to było z 15 lat temu teraz nie wiem jak to wygląda.

0

@Nazio87 Na niektóre pytania nie da się odpowiedzieć tak lub nie.

1. Tak - ale w ograniczonym zakresie bo argumentem za aborcją nie może być np "mam za małe mieszkanie". Aborcja to nie antykoncepcja.
2. Tak - legalizacja każdej używki z jednoczesnym zastrzeżenie że państwo przestaje finansować programy antyalkoholowe czy np leczenie alkoholizmu (i innych tego typu chorób jeśli to robi). Ćpasz chlejesz do granic możliwości to sam sobie płacić za leczenie. Jak będziesz zdychał na ulicy to twój problem.
3. Tak - bo przestępca i tak zdobędzie broń jak będzie chciał a jeśli nie będą pewni czy ja mam to będę bezpieczniejszy.
4. Tak tu nie trzeba uzasadnienia. Są sprawy ewidetne które się kwalifikują na pieniek.
5. Nie - to nie jest naturalne u mnie to powoduje obrzydzenie. A dasz im palec to za chwilę będą chcieli rękę. Teraz to a za chwilę może adopcja? Albo lepiej pedofile wyskoczą i powiedzą " z 12 latkami to normalne" "ja jej nie zmuszam my się kochamy c.. . z tego że ja mam 50 lat więcej ty jesteś niepostępowym pedofiliofobem" i znajdzie się lobbystów z kasą co zaczną opowiadać brednię. Kropla drożny skałę. Nie i jeszcze raz nie.
6. Tak - opodatkować jak każdą inną robotę niech każdy zarabia jak chce jeśli nie krzywdzi innych to może sobie robić co chce.

0

@Comentateiro Fakt takiej to nie rozumiem. Czekam aż ktoś się za przeproszeniem zesra na środku muzeum powie "sztuka" i nikt nie waży się tego posprzątać.

4

@hayek Bardzo ładny aktor przynajmniej.

0

https://www.wprost.pl/amp/11202820/zjadl-banana-wartego-120-tys-dolarow-bylem-glodny.html

Wielki to jest artysta. Można by powiedzieć artysta przez duże ARTYSTA.... Matko co zostanie po tych czasach. Banan okulary jakieś plamy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?