Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Za tego gola Roberto będzie miał kontrakt do końca życia.
1
@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @michal26 Co do CoH to moim zdaniem część pierwsza była lepsza ale to pewnie że względu że nie lubię ruskich ani szkopów.
Hidden and Dangerous genialna gra. W sumie to były piękne czasy jesli chodzi o strzelanki MoH Hidden czy Sniper Elite wszystko można polecić.
Za to Total war Empire bym raczej odradzał gra jest dobra jesli chodzi o pewne aspekty to fakt ale ostatnio chciałem w to znowu zagrać i jest strasznie dużo błędów. A i nie działa za dobrze szczerze mówiąc. Już Rome II jest lepiej zrobione.
Chociaż trzeba jasno powiedzieć że i tak nie jest to najlepszy historyczny total war. Najbardziej rozbodowany jest Three kingdom. Chociaż też już dawno "zabity".
A najbardziej polecam Total War Warhammer III. Teraz już nie trzeba mieć poprzednich części i możesz grać na gigantycznej mapie. Mnogość ras i mechanik czy nawet to jak na bitwę wpływa obecność magii latających jednostek czy bohaterów powoduje to że żaden inny total war nie ma szans się z tym równać. Poza tym jest to jedyny regularnie rozwijany total war teraz. I będzie rozwijany przez lata bo uniwersum jest wielkie a to jest kura znosząca złote jaja. A nie ma co obcinać kurze złotych jaj.
0
@Mario96w @Comfortable_ Ja wam NIE pożyczę. Ale mam takie pytanie czy wszystkie funkcje tego pada działają gdybym go pod PC podpiął? Czy to faktycznie takie dobre? Bo słyszałem że jest dużo lepszy niż z ps4.
0
@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem to ściema. Po pierwsze nie ma tego ✓ a po drugie pod imieniem jest "podekscytowana" co chyba też jest podejrzane ale ja się nie bardzo znam na Facebooku.
10
@Kgorecki2500 Moim zdaniem nie powinno się tego blokować w wersji oryginalnej. Ludzie powinni to czytać i poznać sposób myślenia takiego człowieka. Tak jak kiedyś na History powiedzieli w jednym programie " politycy francuscy angielscy czy amerykańscy uważali Hitlera za nic nieznaczącego. A jego książkę za mrzonki szaleńca których nie należy traktować poważnie. To był wielki błąd powinni ją przeczytać bardzo dokładnie".
Czym więcej się wie o wrogu tym łatwiej jest się przygotować na jego ruch. A jak się kogoś ignoruje bo nam się nie podoba co mówi albo robi to się można bardzo"przejechać".
0
@Kinginiesta Ciekawe ile poszło "pod stołem".
0
@Kondziubarca Moim zdaniem dużo ludzi go oglądało i mówił co myśli. Więc odwiedzili go "smutni panowie".
1
@Encore Chyba do malowania linii.
0
@VeB 1899 Piękne FFA - każdy na każdego haha.
0
Ciekawy news. Szykuje się animacja o Leo.
https://www.ppe.pl/news/314890/lionel-messi-otrzyma-swoja-animacje-sony-zajmie-sie-projektem.html
0
@Janas11224 Wpisałem ją w Google. Przecież ona wygląda jak dziecko....
0
@maroon "Natura nie bez powodu tak ukształtowała wiek życia psów". No nie wiem bo z artykułu wynika coś innego. Druga sprawa że ja jestem nazwijmy to samolubny miałem psa przez prawie 18 lat i uważam że to dużo za krótko. Gdyby dało się zrobić żeby był w dobrej formie przez drugie tyle albo nawet dłużej to bym się nie zastanawiał chwili. A to "tylko" pies co dopiero jesli chodzi o ludzi.
Wiadomym jest że taka technologia na początku będzie droga ale tak jest ze wszystkim.
1
Diablo IV.
Cinematic. Lektor geniusz.
0
@maroon Mi się wydaje że my prędzej czy później będziemy kolonizować nasz układ słoneczny a kto wie czy nie dotrzemy dalej. Wtedy takie ograniczenia jak brak miejsca czy surowców nie będą problemem.
@badurraf Co po co? Jeśli chodzi o przedłużenie życia np psa to bardzo dobry pomysł. Bo psy żyją długo za krótko. A jeśli chodzi o ludzi no to chyba każdy by chciał żyć dłużej (oczywiście mówimy tu o tym żeby być młody przez dłużej niż te 50 lat między 20 a 70 rokiem życia).
0
@maroon No nie wiem. Jakoś trzeba próbować. Myślę że jest możliwe żeby ludzie żyli nawet po kilkaset lat. Skoro już zadziałało na małym organizmie to na większych może też. Tylko że to zajmie x lat. A bez badań na zwierzętach nigdy by do tego nie doszło.
1
Takie badania mi się podobają.
https://www.psy.pl/artykuly/aktualnosci/psy-beda-zyc-dluzej-dzieki-nowemu-lekowi
0
@Emhyr Mi się niestety wydaje że jak powie OK to lecimy z 70 minut.
0
@Bulbulator Pierwszy raz słyszę o tych osobach.
4
@Kamilos84 Najprawdopodobniej liczyli że ich wyrzucą i będzie afera. Ale nie wyszło.
0
No i dobra +2. Coraz lepiej.
0
@kiper09 No nie wiem czy go kopnął tam. Ta powtórka co idzie w 10 -11 sekundzie budzi wątpliwości co do karnego.
0
Z kim nasz dzik nie będzie grał? Za czerwoną jest 1 czy 2 mecze?
1
No i dobrze że już po bo dramat był blisko.
0
@Gronek No właśnie nie widzę dokładnie z tych powtórek.
0
No nie wiem czy go kopnął z tej powtórki.
0
Tylko nie Fati.
1
Kończ waść wstydu oszczędź....
0
Bardzo dobra decyzja o strzale.
0
No ładnie podał.
24
@Hellrider Skąd wiadomo że to wyborcy konfederacji? Bo ktoś napisał komentarz jak w screenie w komentarzach?
A ja powiem że to agentura niemiecka PO albo PiSowcy piszący głupoty bo wiadomo że ludzie "pomyślą" z automatu że to pewnie konfederacja. Co spowoduje spadek poparcia partii która obu tym pasożytom nie pasuje.
W internecie każdy może napisać wszystko. Chcesz to Ci napiszę post że kocham lewicę a Robert Biedroń to mój mistrz i mam jego zdjęcie w ramce.