Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Mistrzostwo za kilo szynki xd
0
@urbipl Trzeba na niego większą wędkę haha.
2
@kuz Czesio był to było wszystko OK. Chłop który wygrał mistrzostwo Europy wie co robi. A na Bory czy inne lasy niech nie patrzy.
0
@Mocher91 @Objectivo Szczerze mówiąc nie wiem jak się w to gra na konsoli. Ale podejrzewam że będzie się dało zrobić wszystko ponieważ z tego co się orientuję na diablo 3 ludzie robili wszystko. Pojawiły się nawet opinie że grało się w to lepiej niż na PC. Ja nigdy bym nie powiedział żeby grać w Diablo na padzie haha. Mysz zdaję mi się szybsza a przy tym bardziej precyzyjna (chociaż pewnie gdyby pograć na padzie szło by się przyzwyczaić).
Co do wyglądu to nie widziałem na żywo Diablo IV w wersji z ps4 ps5 czy xboxów. Wiem tylko że na PC w niczym nie przypomina tego z czwartku.
Edit: Co do różnic w graniu na konsoli w diablo 3 a Diablo IV to jeszcze mogę dodać że w Diablo IV jest mniejsze natężenie mobów (przynajmniej w otwartym świecie chociaż gdyby porównać rift a dungeony pewnie też) z tego względu też chyba łatwiej. Oczywiście trzeba brać pod uwagę fakt że w becie są tylko dwa poziomy świata tj przygodowy (ja to nazywam dla dziennikarzy) i weteran (dla mnie to taki jak normalny w Diablo II z funkcją /played 4 może 5 czyli nic nadzwyczajnego).
3
Diablo IV.
Małe przypomnienie o otwartej becie od piątku.
Korzystając z okazji podziale się kilkoma refleksjami na temat tej gry bo pograłem przez weekend dużo godzin haha.
Grałem na PC
A więc tak od najważniejszego. Gra w niczym nie przypomina tego z..... filmu z czwartku (kto śledzi temat wie o czym mówię). Byłem w tym samym dungeonie i w życiu bym nie powiedział że to ta sama gra.
Grafika robi klimat nie jest za ciemno nie jest za jasno jest dokładnie tak jak być powinno.
Wrażenia robią filmy na silniku gry gdzie postać gracza normalnie występuje. I chwała Lilith postać ma zrobiony voice acting. W przeciwieństwie do np Lost ark gdzie w cutscenach niby postać też jest ale jest niemową i tylko kiwa głową na tak bądź nie.
Dungeony są przyjemne graficznie ale raczej proste i powtarzalne. Praktycznie każdy jest zrobiony tak samo jeśli chodzi o mechanikę. To znaczy wchodzimy i za chwilę jest brama którą trzeba otworzyć więc idziemy lewo prawo zbieramy klucz / kryształ albo szarpiemy dźwignie. Brama się otwiera jest następna "piwnica" gdzie zwykle jest "zabij wszystkich" a potem boss. Może to specyfika bety ale jest to do bólu powtarzalne zwłaszcza jak się robiło x razy dziennie.
Drzewko talentów (lvl cap w becie to 25) jest proste ale moim zdaniem przyjemne. Nie jest przytłaczające jak w PoE ale tu zaznaczam że nie było dostępu do "tablic mistrzowskich"
Itemizacja jest ciekawsza niż w diablo 3 chociaż moim zdaniem legend (które nie są najwyższą rangą przedmiotu) dropi tak z 60 % za dużo. Przeszkadza mi item power ale w przeciwieństwie do d3 nie warto patrzeć tylko na "zielone strzałki" bo czasem do konkretnego stylu gry bardziej odpowiada konkretna statystyka a nie +30 do powera.
Walka jest bardzo przyjemna. Czuć frajdę z masakrowania wroga zwłaszcza z bliska. Barbarzyńca (może i nie ma mocy czarodziejki) jest mega przyjemny. Chociaż ja bym dodał trochę więcej krwi w czasie walki.
Jedno co mnie strasznie mnie irytowało w czasie walki. To była ciągle wyskakująca informacją "niewrażliwość" grając np barbarzyńcą na krwawienie w czasie walki z 6-7 szkieletami ten napis pojawiał się tak często że nic nie było widać.
Co do trudności. Poziomy w becie były dwa. Moim zdaniem było trochę za łatwo chociaż dało się zginąć zwłaszcza na bossach z kampanii (jeden boss dungeona ma więcej zagrywek niż bossy z diablo 3).
Skalowanie poziomu również występuje i tu nie mam wyrobionego zdania z jednej strony fajnie no bo to gra z otwartym światem mogę iść gdzie i kiedy mi pasuję ( z tego co mówili twórcy kolejność wykonywania zadań fabularnych będzie dowolna) więc musi się dostosować bo inaczej bym trafił na ścianę w postaci lvla. Z drugiej strony przez to że mob zawsze ma twój lvl nie czuć wzrostu siły postaci (a przynajmniej nie tak bardzo no bo w końcu mamy nowe umiejętności).
Ogólnie betę oceniam na 7/10. Mnie przekonała. Wiadomo że jest kilka niedociągnięć tak jak wymieniłem wyżej. Ale klimat jest i grafika bardziej Diablo podobna niż w trójce.
Przypominam że w piątek każdy będzie mógł zagrać co polecam każdemu graczowi (może nie w piątek bo wtedy rzucą się wszystkie sępy).
0
@koziar Czwórki to w życiu nie zapomnę.
24
@require Barcelona odpowiedziała: "Trzeba było pogadać z Ramosem Pepe czy Casemiro ale wtedy was nie bolało".
1
@Rust_Cohle Najlepszy moim zdaniem był Floki bo był zdrowo poj.... A z kobiet w sumie to jego żona Helga mi się podobała najbardziej chociaż Lagertha też fajna była.
0
@against_modern_football Potem Gavi wychodzi na puchar i jak terminator namierza cel.
0
@ramon59 Niepotrzebne skreślić haha.
1
No i dobra. Szkoda tylko Marca 2 gole samobóje (Betis i Real) bo by było chyba 21 czystych.
0
Brawa. Brawa za zmiany.
0
W końcu. Bo biali tylko bronią.
0
Ten zawsze ich broni a potem mówią że gdyby nie Marc to by była bieda.
3
@Saviola88 On chyba był w Horizon zero dawn. W sumie młody chłop jeszcze.
0
@Rust_Cohle @Medium Chcecie nutę na dziś to macie a nie....
0
@FcPortoFan1999 Oby nie.
0
No po prostu piękne. Wypada się tylko przyłączyć do życzeń. Sto lat sto lat niech żyje żyje nam!
0
@Emhyr I tak mniej zapłacił niż B.
0
@Kgorecki2500 W którym roku ta gra się dzieje? Bo mnie zastanawia co tam robi Izrael?
0
@Encore Ciekawe że który tu nie przyjedzie to tak mówi.... Szkoda tylko że potem każdy nas wali w d.... chociaż z ich perspektywy to są dobre stosunki haha.
1
@Szmulek Grałem w POE długo. Czekam na coś nowego. W sumie POE2 też jakoś cicho siedzą już dłuższy czas.
1
@masq @Karzel @Medium No właśnie o to chodzi to wygląda żywcem jak wyciągnięte z diablo 3 (speckalnie małą literą).
Skąd takie opinie? Bo ja słyszałem dużo pozytywnych. A do tego wyglądało świetnie aż do tego filmu. Bo tu jest faktycznie dramat.
Nie wiem co za kretyn wypuścił takie coś na dzień przed betą. Przecież to zabija cały hype.
0
@Emhyr Aha. Mógł by chłop dać spokój bo się robi słabo haha.
0
@Lucerfi Ciekawe czy to prawda....
1
Diablo IV.
Pojawił się nowy film z Diablo. I powiem szczerze że nie wygląda to dobrze. Mam nadzieję że:
a) to jest stary film
b) to wygląda tak ze względu na to że to gameplay z konsoli.
Ale nie tędy droga bo inaczej oddawać kasę i nic z tego nie będzie (całość na YouTube).
0
@Barca1992 Czyli my mamy kontrakty i i tak zapłacimy a oni dostaną za free. W taki lub inny sposób.
0
@Mroziu Bardziej mi chodziło o to że to nie jest żadna wiedza tajemna. Spodziewałem się że za takie pieniądze będzie tam coś więcej niż to co może zaobserwować każdy kto ogląda danego sedziego co tydzień a nie raz na ruski rok. Nie wiem co by to mogło w sumie być żeby było tyle wartę przecież to oczywiste że taki raport nie jest wart nawet 10% wyprowadzonych środków.
Może poza tym "Trzeba pamiętać, że w najbliższym tygodniu sędziowie pierwszej i drugiej ligi mają SPOTKANIE TECHNICZNE w Madrycie i będą analizowane ich zachowania, przez co mają tendencję, żeby pokazać się jako bardziej spełniający oczekiwania Komitetu, we wszelkich aspektach".
Bo to może sugerować że sędziowie jak się zbliża ocena to sędziują inaczej.
2
Diablo IV.
Jak ktoś kupił to można już ściągać betę (tylko w aplikacji trzeba zmienić wersję gry). Zajmuję około 80 GB.
4
Za taką kasę też mogę takie coś napisać haha. Przecież to jest absurd....