Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Diablo IV.
"Zaproszenie" od Pani.
Lilith pięknie im wyszła. Mam nadzieję że nie zj.... tej gry. Chciałabym żeby był wybór między nią a Inariusem. Jak ktoś czytał "Wojnę grzechu" to wie że wybór nie jest między dobrem a złem. I wcale nie jest taki oczywisty.
0
@lucas/catalan Milf to jest ile lat (albo ile lat więcej niż ja haha) i czy musi być z branży?
0
@lucas/catalan Szałową to ona nie jest.
0
@DonMatteo901 Straszne ile % 40+ głosuje w tym kraju na postkomune i układ popis.
0
@NeKenI To jest akurat banalnie proste pytanie. Wystarczy zapytać "którą droge wskaże twój kolega?" i iść w drugą. Kłamiąc powie chłop że np lewa a mówiący prawdę powie że lewa i wiadomo że lewa to niewłaściwa.
2
@Rl9k1nG Raczej bym na to nie liczył patrząc na to co robią z Polską rządzący. Oraz widząc alternatywe jaka jest w opozycji która ma szansę rządzić.
NIC się w Polsce na lepsze nie zmieni bo niby dlaczego miałoby się zmieniać? Układ okrągłostołowy działa bardzo dobrze. Stara prawda "my nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych" funkcjonuję 30 lat i będzie nadal.
Idą wybory i zacznie się stara spiewka "pis złodzieje będą siedzieć. Kolesiostwo w spółkach. Mafia okradają Polaków inflacją 300% a oni po kilkadziesiąt tysięcy swoim dają". Tylko że jakby to samo słyszałem jakieś 10 lat temu i co? I nic. Pis pier.... dokładnie to samo o po i nikt nie poszedł siedzieć a jedyny który miał problemy to był Slawek vel Zegarek Noiman czy jak mu tam było aresztowany...... na Ukrainie. Gdyby tam nie robił wałów to by nic mu nie było.
Partie polityczne zrobiły sobie z Polską układ jak układ pasożyta i organizmu. My jesteśmy coraz słabsi i chorujemy a oni coraz bardziej spasieni.
Ale czego się spodziewać jak w kraju który tyle wycierpiał od niemców czy ruskich a "opozycja" godzi się żeby prezydentem został generał komunistyczny Jaruzelski? Potem wybierają agenta Bolka czy innego kwacha który z tego co pamiętam był za komuny w ministerstwie sportu.
A niemców uważa się za naszych przyjaciół i każda inicjatywę się torpeduje tak jak ten port lotniczy bo po co w Warszawie jak jest w Berlinie? W polityce nie ma przyjaciół są interesy i dopuki nie będzie rządził ktoś kto powie parafrazując Trumpa "Poland First" (i nie wprowadzi tego w życie) to nic się tu nie zmieni.
3
Widzę że sporo zainteresowanych Diablo IV. Polecam sprawdzić wymagania (niskie jak morale w kraju):
https://www.wowhead.com/diablo-4/news/diablo-iv-open-beta-system-requirements-331603
I rzucić okiem na nagrodę za betę (dla druida idealna:
https://www.wowhead.com/diablo-4/news/diablo-iv-open-beta-rewards-wolf-pack-cosmetic-exclusive-titles-331605
2
@GdefnyMU Wszystko drożeje niestety. Dziwne by było gdyby gry kosztowały tyle samo co 10-20 lat temu.
Każdy ma swoje uzależnienia haha jedni płacą 70 euro raz na x lat żeby zagrać w Diablo inni po 12 zł dziennie (albo lepiej) na paczkę papierosów. Takie życie. Osobiście wolę Diablo.
Zagram w betę i ocenie czy biorę na premierę. Druid jest to już duży plus bo w trójce strasznie mi go brakowało.
0
@cules100pro Teoretycznie. Ale już tyle razy w Polsce ludzi robili w c... że nie był bym taki pewny. Napisze się nową ustawę po cichu i będzie zrobione.
2
@michal26 Dlaczego nie lubisz Sylwka?
@Wojcio Akurat Chuck Norris w przeciwieństwie do Seagala faktycznie potrafi walczyć. Z tego co kojarzę był 6 czy 7 razy mistrzem świata w karate. A stopni w innych sztukach też ma sporo.
0
@Adamski69 Szczerze mówiąc mam wrażenie że on by jej krzywdy celowo nie zrobił. Inną kwestią jest jego waga.
Ale są filmy na YouTube gdzie babka zajmuje się lwami czy innymi tygrysami jak normalnym kotem.
Ciekawe też jest jak taki niedźwiedź sobie teraz radzi bo 2 lata był w nienaturalnym środowisku.
2
@Kondziubarca 60 milionów i niech jedzie haha.
0
@LaRoja Myślę że to się skończy jak OFE swego czasu. Najpierw gadka typu "wplacajcie kase albo odprowadzajcie skladki" a potem przyjdzie jeden z drugim i wyciągną łapę.
Pamiętajcie nie ma takiej podłości na którą nie zdecydował by się rząd socjalistyczny kiedy zaczyna mu brakować pieniędzy.
1
@MesQueUnClub_87 @koziar @Mario96w Chyba raczej -7.
4
@Fenelon No i prawidło. Tacy przestępcy powinni cierpieć. Niestety czasem mam wrażenie że przestepcy są ważniejsi niż ofiary. Bo przestępca w pace musi mieć dobrze. Tak jak ten co strzelał x lat temu w Norwegii. On kiedyś chciał ps4 i była afera a powinien dostać kule w łeb.
0
Piekło w czystej postaci. Widzę i nie wierzę że to prawda.
https://www.ppe.pl/news/314484/diablo-4-inspiracja-dla-tworcow-ubran-szalona-kolekcja-trafi-do-graczy.html
0
@NeKenI Fajny. Ostatnio patrzyłem na olx na te psy. Ciekawe mają kolory.
0
@Encore Nie wiem za co lewy 6.4.
Marc też ma ocenę udaną widzę... Co oni myślą że będzie bronił non stop na 0? Strzał raczej nie do obrony. A poza tym raz obronił sam na sam (co potrm się odbiło od obrońcy na róg w końcówce).
0
@Cotutajsiedzieje "hamulciwy największy problem Barcelony".... Masakra co ludzie na niego wyposywali. To teraz mamy LE ( a nawet już nie a dopiero koniec lutego).
Tu by trzeba wywalać innych a nie jego. Ale najlepiej było jego obwiniać za klęski z Romą Liverpoolem czy szkopami. I nie mówię tu tylko o naszym skromnym forum.
0
@Encore Fakt faktem że po mistrzostwach to jest inny piłkarz. Może faktycznie coś go boli a że meczy w c... i ławka krótka to gra.
Z perspektywy czasu szkoda że my w sumie do Chelsea chopa dobrego oddali. Chociaż wtedy kasa wydawała się dobrym rozwiązaniem. Ale teraz wychodzi że nie ma kim Lewego zastąpić.
0
@CrazyHorseLakota Fajnie by było gdyby to była prawda.
Mam nadzieję że ich ktoś tam wykopię po d... bo dziś nie dało się na to patrzeć.
0
@Firestone Moim zdaniem oni właśnie w takich meczach się powinni wykazywać. Wchodzisz na 20 minut i pokaż coś bo inaczej na jakiej podstawie powinien ich wpuścić znowu? A oni znikają. I trener myśli "następnym razem będzie to samo".
To jest jak poziom zaufania w jakiejś grze gra dobrze to mu idzie w górę gra słabo to spada i ława. Ten w Realu wszedł i strzelił to dostał szansę znowu. Potrm znowu zdaje się strzelił i gra. A też nie był w rytmie.
0
@Gall Ciekawe. Kolega się tam wybiera w tym roku. Można by zadać jakieś ciekawe pytanie.
0
@require Nie mam pytań.... A gość zarabia pewnie z milion euro rocznie (chociaż może tam tyle mu nie zaplacili).
0
Totalna impotencja w ataku.
0
Sędzia postawił ilość żółtych?
0
W przerwie zobaczmy co słychać w ekstraklasie. A w ekstraklasie jak to w ekstraklasie - Klasa sama w sobie
0
Jeszcze ze 200-300 milionów i Chelsea strzeli gola.
0
@GeneralXavi "A wie pan że to pełnomocnik solidarnej Polski na Warszawę chyba Pragę"
A co to ma za znaczenie kto zadał pytanie..... Masakra co za chłop. A ludzie samochodem do miasta na 15 i wypi.... Ludzie kto na takich oszołomów głosuję.
Proponuję w każdej wsi zrobić lotnisko wszyscy samolotami do roboty (nawet jak ktoś ma kilometr) to będzie dobrze "bo ja latam do pracy ja nie latam dla przyjemności".
Śmiech.
0
@gumaz Na żarty to pierwsze było Kurze-orle piskle.
A na poważnie myślę że pierwsze było jajko. W którym była kura. Ale jego mama nie była do końca kurą tylko jakimś zwierzakiem co był przodkiem kur. Nie wiem co to było ale nie była to kura taka jaką my znamy.
Ta mała kura różniła się trochę od reszty gatunku ale na pewno była w stanie się z nim rozmnażać. Potem ona przekazała swoje lepiej dostosowane geny dalej i rodziło się coraz więcej kur.
Tak jak z człowiekiem trwało to miliony czy miliardy lat zanim z jakiegoś jaskiniowca powstał człowiek współczesny (no chyba że bierzemy pod uwagę inżynierię genetyczną). Było x stopni rozwoju i dopiero my. Tak kury też z czasem stały się kurą.
Więc teoretycznie najpierw było jajko potem kura ale wcześniej było coś kuropodobne ale to nie była "nasza" kura.