0

Myślałem że obok haha.

0

No dobra gramy. Typowy mecz na 0:0 0:1 żeby bukmacherzy zarobili (oczywiście z perspektywy Barcelony).

1

Trafiłem na internecie na taki tekst.

https://wiesci24.pl/2023/04/01/co-za-bezczelnosc-za-wspieranie-pis-rabat-na-orlenie/

Jest to na 99.9% fake. Bo nic nie mogę o tym znaleźć. Jaka jest wasza opinia? Czy z racji tego że jest prima aprilis można sobie na coś takiego pozwolić czy raczej są dziedziny życia z których nie powinno się żartować (jak np polityka) a pod przykrywką prima aprilis jest szerzona dezinformacja. Bo moim zdaniem to jest przesada i żaden głupkowaty zwyczaj tego nie zmieni.

0

@Kondziubarca To akurat nie jest prima aprilis bo o tym w środę słyszałem.

0

"Niektórzy widzą problem w tym, że gra dla Barçy. Gdyby grał dla każdej innej drużyny, to byłaby jego zaleta." Mam dokładnie takie samo wrażenie. A gdyby grał w Realu Madryt to mam nawet pewność.

0

@Peciak Mała podpowiedź. Żart prima aprilisowy powinien nie być oczywisty.

0

@KrychaFCB Co ten chłop wie o dziewczynach? On widział dziewczynę jak chłopak mu się przebrał...

4

@tadzik447 I to nie głupi. Bo chyba jest coś takiego jak emerytura olimpijska. Idziesz do boksu albo podnoszenia ciężarów i wygrywasz zawody a jak będą się na ciebie patrzeć źle to krzyk że homofobia i czujesz się urażonya.

2

@IronSanHybrid Różnica między wyborcą a wyznawcą jest taka że wyborca nie musi się zgadzać że wszystkim. I tak zagłosuje na Konferencję bo w Polsce praktycznie wszyscy inni rządzili i c... z tego wyszedł a po drugie mają zdanie w wielu sprawach takie same bądź bardzo podobne do mojego.

0

@czółkovsky Kto to w ogóle jest? Fakt faktem że jak idzie to aż faluje... Masakra kolejna ofiara pieprzenia "każdy jest ładny" u tego typu bzdet.

10

@Krystian1588 @Ptasior Chciał wyjść z cienia Messiego. Pewnie finansowo się opłacało ale sportowo pewnie pluł sobie w brodę.

0

@Piorun Nie mówię że nie. Szczerze to ja nie wierzę w boga ale temat rozmowy był taki że trzeba było zobaczyć że to wszystko prawda. A przynajmniej opis końca a skoro końca to i początku.

1

@Criss18Barca Zależy czy wszystko co było powiedziane w Bibli to by była prawda. Bo jeśli tak to diabeł jako taki nie jest opcją złą a już na pewno nie od początku. Bo jak się głębiej zastanowić ludzie w Edenie byli jak zombie nawet nie zdawali sobie sprawy że są nadzy dopiero po zjedzeniu jabłka "otworzyli oczy" diabeł mówi tam coś takiego " zjedź owoc a poznasz dobro i zło będziesz jak Bóg". Zjedzenie tego to był pierwszy krok na drodze ludzkości do "boskości" czyli do wiedzy jak działa świat. Do odkrycia że Bóg nie stworzył człowieka z prochu ziemi a ze swojego ciała. I my teraz też zajmujemy się genami. Klonujemy zwierzęta. A nawet potrafimy stworzyć człowieka "w probówce" bo mamy wiedzę. A to prowadzi do wniosku że Bóg w rozumieniu religijnym nie istnieje. Bo to nie był byt niematerialny o mocy nieskończonej. Tylko wyżej rozwiniety technicznie człowiek obcy albo co kto tam chce.

Więc wolał bym się spotkać z tym "złym" niż tym "dobrym" bo jakbym się zastanowił to nie jest takie pewne który jest który.

2

@LS Przypomniałeś mi Wstrząsa z "Daleko od noszy"... "Barbara a przypomnieć ci że rękę to ja mam ciężką?"

2

@tomek8756 Pomijając że to jest pewne zwykłe internetowe pier.... (bo nikt raczej takie rzeczy w internecie nie pyta). To też jest ciekawe że PODOBNO faktycznie coś takiego jest że jak się zgłosi przemoc to facet wylatuje nawet jeśli to nie prawda i to jego dom (już o tym słyszę któryś raz).

Jeśli to faktycznie prawda to jakaś masakra.... Trafisz na nieodpowiednią babkę ona np po 10 latach stwierdzi że rozłożyła nogi nie przed tym co powinna a teraz pojawił się ten jedyny książę z bajki i wypad... śmiech na sali.

0

@Pewex Był w Realu nie jeden przypadek gościa który powinien się uspokoić i wtedy jakoś nikt nie widział problemu.

23

Przecież wiadomo że jak zbliża się mecz z Madrytem to będzie afera.

0

@Saviola88 Nie pamiętam sytuacji żeby Gavi się turlał i plakał. Co do głupich fauli i pyskowania to też trzeba pamiętać że on ma 18 lat. Ale z jakiegoś powodu wszyscy oczekują od naszych nie wiadomo czego i dojrzałości ponad wiek. Myślę że Gavi z czasem wyeliminuje takie rzeczy. Bo to przychodzi z doświadczeniem.

0

@David_Martin Nie twierdzę że nie. Ale z drugiej strony co by się stało gdyby go ten z Bilbao kopnął w głowę? I to by była wina Gaviego. Dużo tam nie brakło i mogło być nawet po chłopie.

0

@Adran360 Mam poważne pytanie. Co to jest za chłop na tym zdjęciu? Skąd on się wziął bo jest to wrzucane w różnych miejscach a nie mogę znaleźć kto to jest. A od czasu jak ktoś to wsadził na forum Total War to mnie prześladuje haha... Jak zobaczyłem go pierwszy raz to myślałem że to Ramos ale chyba nie.

0

@Pewex Dlaczego? Mi się podoba że komuś się chcę. Że jest nazwijmy to pierwszy do bitki jak go ktoś popycha to oddaje chociaż jest raczej chuchro to ma więcej jaj niż nie jeden co tu grał ostatnio. Może i czasem przesadza bo wślizg głową to jest przesada i może zrobić sobie krzywdę. Ale po latach jak skończy karierę o takich zawodnikach będzie się pamiętało. Wiadomo że powinien dostać nie jedną kartkę ale czy on jeden nie dostał? Teraz wielkie halo bo gra w Barcelonie i hieny się rzucają. Gdyby był w Realu to coś czuję że nie było by problemu. A dodatkowo gdyby był czarny to już w ogóle combo bo taki jest świat teraz.

0

Fakt że czasem mógłby grać bardziej hmm rozważnie bo w końcu osłabi drużynę. I nie mówię tu o sytuacji z DC bo to akurat było po tym jak tamten zygał do Lewego. Ale wślizg głową to już przesada.

0

@Trojanek23 Ta to jest rok około 30k.

0

@Trojanek23 Z dłuższych polecam całą serię "Przygody Gotreka i Felixa" oraz "Herezję Horusa".

Z krótszych tj 3-4 książki:
"Mathias Thulmann - Łowca czarownic"
"Kroniki Malusa Mroczne ostrze"
"Legenda Sigmara"

Wszystkie te książki można kupić na Copernicus Corporation.

Polecam też "Wojne Grzechu" oraz książki z uniwersum Warcrafta. Ale to już albo Empik albo allegro bo niektóre są słabo dostępne.

Dodatkowo "Trylogia Arturiańska" Bernarda Cornwella.

0

@Essos Vini jak Vini ale pies elegancki.

0

@Faro Trochę głupio pewnie było iść na trening po takiej akcji. Koledzy mają prawo być w.... Każdy trenuję każdy chcę grać a tu tata mówi że mu się coś należy.

0

@DonCarletto No chyba od tego dzisiejszego badziewia hehe.

2

@Ojciec5tkidzieci H&B też fajne były kiedyś były tym całe kasety zagrane. Goryl Magilla w football grał pamietam do dziś. Albo Wally aligator też był dobry. Jeszcze było o takich dwóch psach odcinek o wojnie że na końcu rozwalili ruski namiot.

Nie z H&B ale bardziej w tym stylu to oczywiście Królik Bugs. Kojot i struś pędziwiatr. Yosemite sam zwany u mnie w domu "Szultz" haha. Diabeł tasmański.... Długo by wymieniać ogólnie całe looney tunes (czy jakoś tak się to nazywało) to genialne bajki.

2

@Ojciec5tkidzieci Naprawdę lepiej włączyć dziecku Pokemony albo innego Króla Szamanów bo to jest bezpieczniejsze niż ten szajs.

20 - 25 lat temu było masę fajnych kreskowek. Na szybko to mogę polecić
Spiderman z 94
TMNT z 2004
Liga sprawiedliwych (i bez granic)
X-Men chyba z 92 i taka seria gdzie byli nastolatkami z roku około 2000 ale nie pamiętam nazwy
I oczywiście Świat według Ledwiczka.

0

Gość odleciał konkretnie.... Moim zdaniem ma ego większe od syna.

"Ansu zasługuje na dużo więcej, jest "dziesiątką" Barçy!" To jest szczyt wszystkiego. Gdybym mógł z nim porozmawiać to bym mu powiedział człowieku puknij się w głowę. W Barcelonie nie ma że ktoś zasługuje na co kolwiek a już na pewno nie na granie jak jest słaby a twój syn niestety ostatnio jest słaby. Druga sprawa że "10" to on jest przez przypadek (zakładam się że gdyby się dało zrobić zastrzeżenie numeru nie tracąc miejsca w kadrze to "10" by miał dalej Messi). A już na pewno dostał "10" dużo za wcześnie. Inna sprawa że w momencie odejścia Leo nikt na "10" nie zasługiwał.

Mam nadzieję że Ansu jeśli chce zostać postawi na swoim i przede wszystkim weźmie się do roboty. Jak nie to dobra oferta i do widzenia i też nie będę płakał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?