0

@ChampionLW Rotować to teraz powinien w lidze z Cadiz no bo sorry ale jak sobie rezerwa z nimi nie poradzi ( z całym szacunkiem ale taka prawda) to do zaorania a nie na Old Trafford.

0

@mindbender84 Hmmm strasznie podejrzana sprawa zupełnie nie rozumiem dlaczego.

0

@Szopenek Ostatnio oglądałem kilka meczów Barcelony po francusku (bo nie mam c+ a jakość dobra). I chociaż nic nie rozumiem to komentatorzy tak robią modulację głosu że się nawet można zaśmiać i to nie z żenady a z czystego rozbawienia.

0

@SLBenfica1904 Moja niewielka (jednoosobowa) część la rambli gdy zobaczyła znak Realu Madryt wyłączyła film.

4

@Ostatnikrwawygang @ChessInfo Rozumiem z tego że przed pojawieniem się człowieka nie występowały katastrofy naturalne.

Ludzie obudźcie się "elity" chcą was ograniczać podczas gdy sami na zlot w jakimś mieście ostatnio pojechali taką ekipą że zwykły zjadacz chleba tyle co2 wytworzy w rok wy jeszcze klaskacie.

Chess mówisz że "wybrał sobie ambitny pod tezę" ok zgoda. Ale Ty myślisz że oni się zatrzymają na tym pierwszym? Otóż będą nas tłamsić aż będziemy piszczeć. Pomijam że nawet gdyby w Europie wszyscy umarli ludzie zwierzęta i a c... nawet bakterie nie zostało by tu nic jak po exterminatusie to i tak azja i cała reszta świata dymi mocniej.

W latach osiemdziesiątych eksperci klimatyczni mówili " no jak nie będzie mniej plastiku nie zaczniemy dbać o planetę to do 2000 będzie epoką lodowcowa" potem ci sami eksperci twierdzili " jak dalej będziemy jeździć na paliwo dymic to roztopią się lodowce" c... że ostatnie badania pokazują że lodu przybyło od tego czasu. Teraz ci sami eksperci mówią " jak nie zaczniesz jeść robaków to będzie katastrofa".

Pomijam fakt że jak wybucha wulkan to uwalnia się tyle co2 i wszystkiego innego że my tego 1000 lat nie zrobimy.

Czy wy serio myślicie że czlowiek przez tak naprawdę 150 lat rozwoju technologii wpłynął na klimat? I bez czlowieka były zlodowacenia byly okresy gdzie tu było gorąco jak w piecu.

Rozumiem żeby dbać o środowisko wprowadzić kary za zanieczyszczanie rzek czy oceanu. Za smieci w lesie ale ludzie litosci.....

Najlepiej by było żeby wpier..... robactwo siedzieć na golasa i nie przemieszczać się dalej niż w zasięgu wzroku wyjscia z jaskini. A "elita" będzie się śmiać.

0

@ChessInfo Bardzo ciekawe.

https://zapodaj.net/b068b774a51dd.jpg.html

Moim zdaniem to jest komentarz SM do tego. Ale ja się nie znam.

2

Czyżby chodziło o te słynne sytuację co swego czasu Pique porównywał na Twitterze czy innym Instagramie? Gdzie np piłkarze pewnej drużyny (nie pamiętam nazwy ale grali w takich pasiastych strojach niebiesko bordowych) byli faulowani w polu karnym i nie było faulu.

A innej drużyny ( tu mnie też pamięć zawodzi ale wychodzi na to że Barcelona) grali na biało w identycznej sytuacji dostawali karnego?

Czy może o ta sytuację z meczu z Valencia gdzie Messi strzelił gola i sędzia nie uznał mimo iż wszyscy widzieli że przekroczyła.

0

Chiny. Za chwilę będzie że samolot albo inny balon to wiadomo. Niemniej ciekawe wideo.

https://wiadomosci.wp.pl/tajemniczy-obiekt-na-chinskim-niebie-mieszkancy-nie-wiedzieli-co-sie-dzieje-6866818322905217v?amp=1

0

@Michu94 Jak ma grać jak ostatnio to też bym chciał. Widać że mu lepiej idzie.

1

@ChessInfo Nie ma płaczu bo robią to po cichu. W TV pier.... o Ukrainie jest 24/7 to przepychają różne rzeczy.

12

@Adran360 Co jak co ale "Jak jesteś w miarę zdatna aparycyjnie" to jest piękny tekst....

4

Dziś niby walentynki okazji tej bzdurnej tradycji cytat:

Mało kocha ten, kto potrafi wyrazić słowami, jak bardzo kocha.

Dante Alighieri

Ważne żeby nie ludziom pokazywać uczucie cały rok a nie od "święta". Ciekawe ilu speców dziś przyniosło kwiaty a cały rok nic.

0

@Bulbulator Fakt ale te wartości to chyba żart.

0

Niemożliwe żeby to była prawda.... chyba.

https://zapodaj.net/b068b774a51dd.jpg.html

1

@tomek8756 Szkoda słów..... Tak jakby ich palili na stosie naprawdę wielką odwagą się chłopak wykazał "jestem gejem hura!" C... że mam żonę i dziecko. Wszyscy jesteśmy dumni jakby to było osiągnięcie... Czekam aż ktoś powie "jestem zoofilem" to dopiero będzie odwaga bo oni są napiętnowani. Zdaję się że w większości krajów jest to karane... Ciekawe który pierwszy będzie odważny.

4

@GeneralXavi "Niech heteroseksualne osoby wyobrażą sobie scenariusz, że jesteś w związku z osobą tej samej płci " Wolę sobie tego nie wyobrażać haha.

Moim zdaniem chłop liczy na profity finansowe bo doszedł do wniosku że piłkarzem jest co najwyżej średnim i tyle (do wczoraj nie wiedziałem że ktoś taki istnieje ale też nie oglądam nie wiadomo ile piłki).

11

Przeglądałem olx i pokazała mi się taka psina (owczarek szwajcarski):

https://zapodaj.net/9155d5a016bae.jpg.html

0

@mateusz1989VeB Chyba nie jemu jednemu. Żeby się tylko nasz defensor nie "połamał" przypadkiem.

2

@Sulimo Nie prawda. To laser z orbity. Inwazja się zaczęła :)

1

@Adran360 Borka nienawidzę słuchać ale tu w punkt.

0

@Rewolucja123 Z takim to i tak bez szans.

0

@Kuba_1 Na ławkę rezerwowych.

4

Lepiej mu dać kontakt automatycznie przedłużany o rok do śmierci. Co się będziemy chrzanić.

0

@barcanawieki Co ma tam Leo siedzieć sam z prezesem. Wygrał mistrzostwo świata i teraz może na spokojnie iść do MLS czy ligi argentyńskiej albo skończyć nic go nie będzie prześladować.

1

No i dobra. 3 punkty. Ale nad wykończeniem trzeba pracować bo masakra tu powinno być bezpieczniej niż jednym golem.

1

Co to k.... było....

0

Kurde.... Już powinna być sprawa zalatwiona.

0

Lewy mógł podać bodajże do Kessiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?