8

Moim zdaniem powinni go postawić na miejscu Dembele. Niech zagra z 10 meczy i wtedy coś byłoby widać. Z Interem zmienili się stronami na chwilę i miałem wrażenie że prędzej coś z tego będzie niż z Dembele ale niestety Raph został zmieniony.

0

@John_Doe Festiwalu kto wejdzie głębiej w d... Ukraińcom ciąg dalszy....

Na szczęście mamy sporą przewagę. Dzięki zagrywce z socjalem i ODDANIEM im 200 ton węgla żeby KUPIĆ za chwilę 100. Chciałoby się powiedzieć ufff.

Ludzie na świecie jest ponad 20 wojen gdzie zginęło więcej ludzi i trwają dłużej a jakoś nikogo w Europie to nie obchodzi.

0

Można złożyć bo są podstawy. Ale co to zmieni?

Nie dadzą nam karnego. Nie powtórzą meczu. A co najgorsze nie zaczną lepiej sędziować.

Można złożyć skargę i powinno się to zrobić dla zasady ale wszyscy wiemy że nic to nie da.

0

@Pawel13sz Moim zdaniem nasi skrzydłowi powinni się zmieniać stronami co chwilę. A nie od wielkiego dzwonu.

Druga sprawa to powinni walić z dystansu bo od 15 lat robił to tylko Messi. Nie da się strzelić gola jak na polu karnym jest 7-8 przeciwników a my chcemy wejść do bramki. Oddać ze 2 strzały to w końcu będą musieli wychodzić wyżej.

Naprawdę nie wiem czy to aż takie trudne.... My stoimy w miejscu od czasów Xavi-Messi-Iniesta chcemy wchodzić do bramki ale żeby było trudniej to musi być minimum 30 podań na akcję.... Tak to my daleko nie zajedziemy.

Mam nadzieję że większa intensywność oznacza więcej biegania więcej strzałów więcej ruchu więcej myślenia więcej ryzyka pod polem karnym rywala.

Dziś zdaję się Roberto miał nie krytego Pedriego a potem Gaviego a on na siłę dośrodkowanie.... Mimo iż w polu karnym 1 lewy i 5 z Interu... Myśleć trochę przecież to nie jest ekstraklasa...

0

No dobra. Ale ile z tych wrzutek przeszło przez pierwszego obrońcę?
Ile nie skończyło na drugiej stronie boiska?

Innymi słowy ile było normalnych?

My raczej powinni bić ostre po ziemi a nie na trzecie piętro. Można mówić że jak za Koemana no dobra ale żeby grać inaczej to trzeba umieć. A kto u nas umie? Pedri i Gavi a dalej co?

Dembele robi wiater i nic poza tym no bo sorry ale że mu wyjdzie 1 na 10 to uj z tego. Zrobił z tych 50 chyba z 30 dośrodkowań i jedno warte sztycha.

Raph... ludzie chłop zdaję się w tydzień przeleciał z Europy do Ameryki południowej i z powrotem potem jeszcze do Mediolanu a międzyczasie prawie dwa mecze. Czy naprawdę nie można było dać od początku Fatiego.

0

Dawać drugą i jazda dalej a hejterzy sapać.

0

@ShawnC No to średnio co dwa lata. Jeszcze pytanie co te gole dawały bo nie pamiętam czy to było na 1:0 czy na 3:0.

0

Dembele w każdym ważnym meczu zawodzi. Przez 5-6 lat zrobił ( z tego co pamiętam) dwie asysty z realem i tyle.

Drugie skrzydło nie działa. Albo raczej uporczywie gramy na Dembele tak jak wcześniej na Messiego. Tyle że Messi wiedział co robi a u Dembele chaos.

0

Masakra Dembele robi tyle błędów że szok.... Drugim skrzydłem by pasowało zagrać.

1

On powinien tylko podawać....

1

Oby.

Nigdy nie powinien musieć odejść.

0

@Dari0G Fakt. Powinno się mówić tylko w kwestiach historycznych pokazując ich czyny.

A nie takie pier.... jak z tego tweeta. Albo (bo takie też dziś słyszałem) że Urban był zabawny i ciepły dla przyjaciół i rodziny.

0

@BorzyKrzys O zmarłych się źle nie mówi. Więc Urban jako element reżimu okupacyjnego powinien być zapomniany bo o komuchach się inaczej niż źle mówić nie da.

0

Dembele to jest udany....

0

Dobrze że bramkarza żywy.

0

No teraz mogą nawet dwa autobusy stawiać.

7

0

@FCB24 Dlaczego? Leo jako gość na 45-60 minut to by był lepszy niż każdy inny. Bo wiadomo że nie na zasadzie uzależnienia jak kiedyś. On już nie będzie w stanie grać wszystkiego jak kiedyś.

0

@AllBundy Dzięki.

0

Jak Wy wklejacie linki z twittera żeby one nie były rozwalone na pół strony?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dejwol Najlepiej w takim wypadku zaorać cały instagram.

Daje sobie rękę uciąć że na instagramie są też zdjęcia facetów w samych gaciach. Czy ja jako facet mam się czuć urażony tym że ktoś dobrze wyglada?

Albo może przez zdjęcia takich "Adonisow" niektórzy mają problem bo nie są dobrze zbudowani? A kobieta obejrzy takie zdjęcie i pomyśli "ale ciacho". I może ona by też chciała takiego faceta a nie swojego przeciętnego chłopa. Nie dość że ona będzie nieszczęśliwa to i on może wpaść w kompleksy.

Ludzie..... Po to zrobili instagrama żeby wrzucać zdjęcia są tam bardziej wyzywające niż to od którego się zaczęło. To że ktoś wyszedł z piwnicy pierwszy raz zobaczył kobietę i dostał udaru to już inny problem.

Mam takie pytanie. Tu jest zdjęcie dziewczyny FdJ. Czy to już za dużo czy jeszcze ujdzie?

https://www.panoramahoy.es/u/fotografias/m/2022/8/10/f768x1-12091_12218_83.jpeg

0

@tristan87 Za Pjanica jeszcze my mamy płacić? Ciekawe.....

0

@Emhyr Dobrze że nie u fryzjera z podpisem "kontakt 712". Bo by ludzie popadali ze śmiechu.

1

@Przemek2323 No to przynajmniej tyle. Kobieta chyba 96 lat umarła ze starości.

Myślałem że "covid strike again" będzie.

1

@Sulimo Dokładnie o to trzecie z tego linku.

8

0

@Gracek10 Chodzi o to zdjęcie w stroju jak do treningu? No ludzie.... Chyba trzeba chodzić w tych islamskich sukienkach żeby było dobrze. Tylko wizjer na oczach i tyle ani kawałka ciała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?