Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar A za rogiem już nowy wirus tym razem indyjska gorączka pomidorowa.
0
@Witekk10 No gdyby trener kazał jakiejś drużynie grać jak te z ekstraklasy to przeciwnicy by zgłupieli to pewne.
0
@barcelonaLM Mimo odejścia Leo i tak zrobił ostatnio 13 asyst w sezonie to chyba jak na obrońcę nie jest zły wynik.
Druga sprawa że w obronie słabiej i to się w oczy rzuca.
1
GOAT. Powinni się tam kilka razy zastanowić bo taki się już nie trafi.
1
@adi7adi8 Właśnie zawszę mnie dziwi wydziwianie ustawić mormalny mur trochę wyżej i po sprawie. Po co ktoś do obsługi tych manekinów (nawet jeśli to tylko wyciskanie na tablecie)? Jedyny plus jaki widzę to gdyby się dało ustawić że nie wszystkie skaczą. Bo inaczej nie ma różnicy miedzy tym a zwykłym murem z którym się trenuje.
0
@Emhyr Może tragedia bo chciał wynieść lewka a pewnie ich mało?
0
@Culer_1906 Coś ktoś może o nim powiedzieć? Jak mu idzie ostatnio? Faktycznie dobry czy typowy "zapchajdziura"?
0
Wkrótce to znaczy kiedy bo zostało 2 dni. A to strasznie dużo ludzi i to tacy którzy raczej nie chcą odchodzić.
1
@Kgorecki2500 Ja bym w fifie chciał normalny tryb gdzie się gra jednym zawodnikiem. Bo jak grałem w to ostatnio nie było tam nawet zmian.
Jak cię trener nie dał do pierwszego składu to nie grałeś wcale.
Normalny trening żeby skill rósł naturalnie a nie że 18 czy 19 letni chłop (po jednym sezonie) ma skilla 91.
Normalne turnieje reprezentacji a nie krótka informacja że przyczyniłeś się do sukcesu na mundialu.
Zaznaczam że ostatnio grałem w fife 2017 bądź 2018. Więc może coś w wyżej wymienionych jest juz e grze.
0
@Wiktoria13 Na ich miejscu pewnie każdy robiłby tak samo.
0
@MrPGG Nie wiem czy 4 lata to jest tak dużo na taki projekt. Nasz stadion ma 70 lat. Remont takiego "starocia" to nie jest łatwa sprawa. Dużo rzeczy może jeszcze w międzyczasie wyniknąć.
Ciekawe jaki to ma ogólny stan techniczny w "trzewiach" stadionu.
Gdyby to był inny stadion nie tak ikoniczny i byłoby stać klub na nowy obiekt to wcale bym się nie zdziwił jakby robili od zera.
0
Marc ładnie. W ostatnim sezonie mu chyba coś było.
0
@CryMeARiver U mnie żaden... Chyba mi to bitdefender (antywirus) zablokował.
0
@CryMeARiver No właśnie tam oglądałem ale przestało działać.
0
Koledzy ktoś poda strone żeby mecze oglądać bo nie mam dostępu do tv.
2
Jeden z wielu błędów prezydenta B.
Dembele
Cou
Grizz
Pianic
Braithwaite
Wszystko to jest jak wywalenie pieniędzy w błoto.
0
@Gosciuu Strogonow.
Znaczy nie wiem skąd to jest i nawet nie wiem czy to wchodzi jeszcze w kategorię zup. Ale u mnie w domu mówi się na to zupa w każdym razie mogę polecić każdemu.
0
@Litman Dlaczego pijawką? Postaw się w jego sytuacji.
Jesteś średniakiem w lidze hiszpańskiej. Spada Ci z nieba opcja przeprowadzki do Barcelony i do tego zapłacą Ci x razy tyle ile zarabiasz rocznie (tu nie jestem pewny ale tak podejrzewam że Leganes nie płaci dużo). A do tego dowiadujesz się że w Barcelonie prezesem jest kretyn który nie potrafi prowadzić negocjacji kontraktowych. Nie zależy Ci na graniu dużej liczby minut bo do reprezentacji i tak powołanie masz a i z Barceloną nie jesteś związany emocjonalne.
Czy nie wykorzystał byś sytuacji żeby podpisać jak najdłuższy kontakt za jak najwyższą stawkę? Czy nie robił byś wszystkiego żeby ta umowa trwała ile się będzie dało?
4
Nie jego wina że ktoś dał mu szansę gry w Barcelonie i taki kontrakt. Kto na jego poziomie pilkarskim by z takiej możliwości nie skorzystał był by frajerem.
2
Przynajmniej nie napisał "w Barcelonie nigdy nie miałem trenera który by mi zaufał" albo innych bredni.
Powodzenia i oby bez kontuzji a może coś jeszcze z niego będzie. Bo on zdaję się poziom piłkarski miał nie najgorszy.
1
@macio_944 Były ciekawsze relikwie przykład kiedyś słyszałem o drugiej głowie Jana Chrzciciela.
A na Monty Pythonie była słynna już tykwa Briana. Czy legendarny Święty granat ręczny.
1
Nie wiem czy było ale jadę w dół i nie widzę więc wrzucam:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/premier-league/cristiano-ronaldo-wroci-do-swojego-drugiego-domu-transfer-jest-ukonczony-w-99-proc/tsd6hb3
CR7 do Lizbony podobno.
0
@Emhyr To jest oficjalny kanał? Bo nie wiem czy na Twitterze też są te ✓
0
@Mendoza7 U mnie też.
16
Real jak zwykle grupa śmierci hahaha.
0
@Emhyr Niby dobrze ale gorzej by było gdyby odszedł FdJ a nikt nie przyszedł.
0
Sześć sezonów 133 mecze - efekt czarów szamańskich a wydawało się że będzie z niego bardzo dobry obrońca.
0
Pique do Norwega kiedyś będę prezesem i cie kupię.
0
Chyba chłop ma kilka miesięcy z głowy.
4
Miejmy nadzieję że nic mu nie będzie bo w takim meczu się załatwić to dopiero dramat.