Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Ale w KAŻDEJ stacji "informacyjnej" Braun oszołom. WSTYD dla "dziennikarzy".
0
Widzę na wynikach że miał być Brazylia : Argentyna ale odwołane. Ktoś wie dlaczego?
0
@Kondziubarca No nie wiem bo ja mam wrażenie że Lewandowski to jeden co coś próbuje w kadrze. Fakt że miał nie jedno pudło jak że Szwedami ale że stoi z przodu obrażony to przesada.
1
@Erykulus Też mnie to że tak powiem uderzyło. Dlaczego nie napiszą "nie zagra z powodu choroby" albo "z powodu przeziębienia"?
Odpowiedz jest jedna i logiczna znów chcą ludzi straszyć mam nadzieję że się nie dadzą.
Już po covidzie była próba małpiej ospy albo indyjskiej goraczki pomidorowej i im nie wyszło.
Ludzie myślcie sami nie dajcie się manipulować pseudo autorytetom.
2
@Rl9k1nG Ciekawe czy tak powiedział. Bo mi to śmierdzi.
14
Jeszcze nie skończyli tego cyrku? Do Polski weszło (strzelam) 3 miliony ludzi z Ukrainy i jakoś nikt nie pytał o szczepienia albo inne kwarantanny a mimo to ludzie nie padają na ulicach jak muchy. Zadziwiające jest to że zniknęli tak zwani eksperci. Już nie pokazują "stosów ciał" z Włoch czy Hiszpanii.
Dajcie spokój nikogo to już nie obchodzi.
0
Źle mu w życiu (raczej) nie będzie. Ale mógł osiągnąć zdecydowanie więcej. Przychodził do nas jako "Brazylijski Xavi" a pamiętam go z tego że jak odchodził to stracił prawo jazdy....
2
@P33ck Dzięki długo szukałem tego o samolotach.
1
Powinniśmy oddać im miejsce. To by był dopiero gest...
0
@GeneralXavi Ciekawe kiedyś do agentów działających na korzyść innego państwa się strzelało. Aż chce się powiedzieć "kiedyś to było".
0
@derlysy1979 Masakra.... Ukraina już nas oficjalnie anektowała czy dopiero w przyszłym tygodniu?
2
W sumie "Trzeba jednak dodać, że w MLS zalicza się też asysty drugiego stopnia" moim zdaniem to fajne ciekawe jakie statystyki miał by Xavi albo Iniesta.
0
@Kessie Tylko czekać na zagładę....
0
Dembele dziś w sumie nic dobrego.
1
Brawo. Może nie będzie miał takiego ciśnienia.
0
Po ... oni pokazują powtórkę bez lini? Przecież to była inna klatka.
0
Ej no fajnie bo gol dla nas ale chyba spalony.
0
Spalony raczej.
0
Już to widziałem w sieci...
1
Dobrze. Walić z dystansu niech muszą wyżej wyjść.
0
Szkoda że nie podał do FdJ.
0
@Deeespacito Nie wiem czy on do 25 minuty dojedzie.
2
Czerwień jak nic.
0
@takisobiektos Ja nie mówię o żadnej narracji. Ja tylko mówię że powinno się wykluczać antypolskich polityków. Druga sprawa czy po takim zabiegu jeszcze jakiś by został. Ale to też jest wina narodu że tu do władzy mogą dojść ludzie którzy w każdym innym kraju zamiatali by ulicę.
1
@takisobiektos Nie wiem nie znam się ale za tekst typu "gdyby natura chciała żeby tam był przekop to by był" albo "po co port lotniczy pod Warszawą jak jest w Berlinie" to powinna być kula w łeb za zdradę.
Można mówić że coś się nie opłaca OK. Ale podajmy sensowny argument czemu. A nie w Polsce się nie opłaca bo u szkopa jest. No ludzie tak to my daleko nie zajedziemy.
1
@Kamilos84 Przynajmniej jeden pozytywny aspekt rządu PiS. Jedna łyżka miodu w całym basenie g....
Fakt że gdyby rządziło PO to nawet tego by nie było bo przecież "gdyby natura chciała żeby tam był przekop to by był" jak to powiedziała Kidava czy inna nomen omen Kopaczka.
1
@MESSIah16 Tymczasem w Polsce jeszcze prezydent Komorowski zniósł karę śmierci nawet w przypadku wojny. I wtedy wszyscy klaskali no bo jak to tak kara śmierci w XXI wieku?
13
@pikass14 Same się pchają a potem "zgwałcił mnie". Już nie jedna taka akcja była.
0
@masq Jakimś wielkim znawcą nie jestem. Ale czytałem tą książkę 2 razy.
Z tego co na pierwszy rzut oka widać to całkowite wywalenie Toma Bombadila.
Na pewno zamiana Glorfindela na Arwene.
Aragorn w książce szedł po upiory z całym orszakiem a w filmach tylko z Gimlim i elfem.
No i wątek Sarumana kończy się po rozwaleniu Isengardu a nie w Shire.
To tak na szybko.
2
@Barca1992 Mam takie przeczucie graniczące z pewnością a raczej pewność pozbawioną przeczuć że PO czy inne PSLe robiły by to samo.
Właściwie to tylko Konfederacja (mam nadzieję) zachowywała by się inaczej. Bo Korwin jest czasem odklejony ale ci młodzi tam mówią z logiką (jak się ktoś się nie zgadza to proszę przykłady).
I oczywiście SLD pod wodzą towarzysza Czarzastego nie przyjmowało by Ukraińców tylko Ruskich.