Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 nie wiem czy samobój czy to nie wpadło za linię a potem dopiero od bramkarza.
1
@Sulimo Nie tylko papierza ale i króla Francji ( nie pamiętam który tam wtedy był) i przepowiednia się sprawdziła.
2
Ale wsadził.
0
@barcelonaLM Zjednoczona prawica hahahaha.
Oni ani nie są zjednoczeni ani nie są prawicą. Prawica socjalistyczna no tego jeszcze nie widziałem.
0
@wasacz Graliśmy w 10. Co do Busquetsa no tu się można zgodzić. Ale tu każdy trener go wystawia mimo wszystko. Myślę że i tak po sezonie może być po Sergio.
0
@Survier Gdyby to ode mnie zależało to np Dembele by już w Barcelonie nie grał.
0
@wasacz Xavi dlaczego? Bo zmiany na plus.
0
On chyba z Hondurasem taką samą strzelił w sumie.
0
Kurwa mać za chwilę jebnę na zawał.
0
Spalony? Może 3 łamie.
1
Wygramy to. Mówię wam.
0
Powinien podawać....
0
Ruszył trochę jak Roberto z realem kiedyś.
0
Wracam do domu. Włączam telewizor. A tu widze Lewy czerwień. I do tego 1:0....
0
@maroon No chyba że tak. Ciekawe tylko czy my jesteśmy na poziomie takim jak Niemcy byli powiedzmy 20 lat temu.
2
@Przemek2323 No tak chciało by się powiedzieć "wodzu prowadź" problem jest tylko taki że już od 30 lat wszystkie władze mówią "za kilkanaście lat dogonimy Niemcy". I tak gonimy i gonimy...
1
@Kamilos84 Nie mówię że nie. Bardziej chodzi mi o to że nie czuć że za chwilę jakiś turniej jest.
Nie wiem może to od pogody może dlatego że w tv praktycznie nic nie mówią może dlatego że ligi grają ale no nie czuć atmosfery święta piłki.
0
@Kamilos84 Jakoś w ogóle nie czuć klimatu. Na wcześniejsze mistrzostwa czekałem a te są mi całkiem obojętnie. Może dlatego że trwają ligi a zwykle było z 2-3 tygodnie przerwy a teraz jest jakby poprostu była przerwa na kadrę ( w naszym przypadku dokładnie tak może być) 3 mecze i do domu.
0
Czyżby gol (Nie jestem w stanie dziś oglądać)?
0
Ciekawe czy to prawda w każdym razie robi się coraz zabawniej.
https://tvn24.pl/swiat/mistrzostwa-swiata-w-pilce-noznej-w-katarze-the-times-o-oplacanych-kibicach-z-anglii-ktorzy-maja-zachwalac-wydarzenie-6195497?source=rss
2
@Emhyr Chłopak ma 19 albo 20 lat miał poważne kontuzję chyba z 5 razy. Moim zdaniem powinni z nim pracować nad pewnością siebie. Bo widać było że potencjał ma ale po tych wszystkich kontuzjach chyba coś mu siedzi w głowie.
Wydaje mi się że on na siłę chcę ale mu nie wychodzi właśnie przez to że za bardzo się skupia na tym żeby pokazać że dalej jest dobry. Przed tymi kontuzjami wszedł i grał na luzie. Albo druga opcja że się boi żeby za chwilę znówu czegoś nie rozpierniczyć bo kolejna kilkumiesięczna przerwa by bo mogła dużo kosztować fizycznie i psychicznie.
6
@HighestInTheRoom Nie powinno się popełniać dwa razy tego samego błędu.
0
@antymadridista100 Nie. Chociaż tamto też fajne.
Chodzi o scenę przybycia Éomera.
-Theoden king stands alone.
-Not alone.
-Rohirrim!
-To the King!
W "Dwóch Wieżach"
Ty mówisz o tej scenie gdzie za chwile Théoden pada zaatakowany przez czarnoksiężnika z Angmaru. W "Powrocie Króla".
1
Oby nie. Po co płacić jak za pół roku będzie mógł przyjść za darmo? Tym bardziej że już jest po LM i kontuzjowani powinni wrócić.
0
@antymadridista100
1 Drużyna Pierścienia
2 Dwie Wieże
3 Powrót Króla
Nie koniecznie w tej kolejności. Ale oglądałem te filmy chyba z 40 razy każdy i jeszcze mi się nie znudziło.
Najlepsza scena to moim zdaniem to szarża rohirimów jak Théoden wyjeżdża z Helmowego jaru.
0
@DonMatteo901 To jest na 100% prawda? Aż nie do uwierzenia...
0
@Janas11224 No ale tu właśnie oto chodzi w jakim momencie to zrobił. Koncxy nie trzeba mu płacić a mógł na spokojnie przesiedzieć te 2 lata na trybunie biorąc kasę i nikt by mu nie mógł nic zarzucić.
Mógł ogłosić koniec kariery jeden dzień przed ostatnim meczem na kontrakcie. Ale tego nie zrobił i chwała mu za to. Poczuł widocznie że już czas na "zjazd do bazy" i to robi a nie ciągnie żeby pobierać kasę. Można tylko się zastanowić czy może nie za późno ale z drugiej strony to w ostatnim sezonie jak był zdrowy był naszym najlepszym obrońca (a przynajmniej wszyscy mówią że rozegrał bardzo dobry sezon).
24
Mógł poczekać do końca sezonu ale z drugiej strony teraz będzie ile (dwa trzy miesiące) przerwy to go może skłoniło do takiej decyzji.
Legendą jest i zawsze będzie dał nam wiele (jak i cała złota generacja). Ostatnie sezony ludzie na niego narzekali (ja czasem też) ale o tym zapomnijmy pamiętajmy tylko dobre chwilę.
Jak pokazał piątkę Realowi.
Jak obcinał siatkę po finale ligi mistrzów.
Jak gwizdali na niego kibice Espanyolu a on się śmiał.
Visca el Barca
3
@thorin W telewizji to mówili już różne rzeczy. A to co mówią zwłaszcza w informacyjnych to bzdury i propadanda albo jednych albo drugich.
1
"Cóż, myślę, że prędzej powinien wrócić Messi niż Cristiano…, ale odeszli, a my nadal jesteśmy na najwyższym poziomie, prawda?" No właśnie nie prawda liga leci na łeb na szyję. W tym sezonie tylko Real wyszedł z grupy w LM. Kluby w czasie okienka nie mogły praktycznie rywalizować z PL ( pod względem finansowym). Jedynie marka klubu jak Barcelona spowodowała że w lidze są Kunde Lewandowski czy Raphinha. Ale markę i historię Barcelony tworzył przez ostatnie lata miedzyinnymi Messi i złote pokolenie Barcelony.
Nie może być sytuacji że przychodzi beniaminek PL a klub z Hiszpanii musi sprzedać zawodnika bo inaczej nikogo nie zarejestruję. Limity płacowe są bardziej restrykcyjne niż do europejskich pucharów i efekty było widać w czasie okienka transferowego.