Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA Obyś dostał sr... od tego. Może wtedy się nauczysz polskie jeść.
0
@tomek8756 Nic to nie da że ich gdzieś tam wpisali. Ja widziałem teraz ich zdjęcia a za godzinę już bym jej nie poznał i hipotetycznie jakby się wprowadziła po sąsiedzku to bym nie wiedział kto to jest bo przecież nie sprawdzadz nowych ludzi w jakimś rejestrze.... Tacy "ludzie" nie powinni wychodzić z paki a najlepiej żeby ich eliminować i spokój ale na to bez szans.
0
@mkord Nie wiem czy możesz zobaczyć historię edycji ale to sarkazm był hehe.
0
@D10SLEO Po co nam 38 latek z MLS?
1
@JordiAlbion I co w związku z tym? To znaczy że tak powinna wyglądać nasza gra na tle Nowej Zelandii?
1
Jan Urban odczarował kadrę hahahahaha.....
0
Znając życie będzie jakiś fartowny gol potem w końcówce drugi i podnieta. Nikt nie będzie pamiętał o bardzo słabej pierwszej połowie. W niedzielę to samo gra że oczy krwawią ale ze względu na jakość przeciwnika zwycięstwo i wszyscy eksperci podnieceni Urbanem. A prawda jest taka że murarz (trener) nic tu nie zmienia bo beton (piłkarze) c...
2
@Ptasior https://quaggapedia.afrikaburn.com/images/4/46/First-time-james-franco-hanging-meme.jpg
1
Okazuje się że my jesteśmy po prostu za wysocy.... Gdyby nie te kilka centymetrów bylibyśmy mistrzami świata.
0
Pytanie do tych co grają w football managera dużo i długo. Otóż patrzę na flashscore i w meczu u21 Szkocja Gibraltar wynik jest 8:0. Naszła mnie rozkmina. Czy jest możliwe w football manager wygrać mistrzostwa świata Gibraltarem (oczywiście grając normalnie)? Czy po prostu ramy algorytmu i losowości coś takiego uniemożliwiają i piłkarze z Gibraltaru zawsze będą mieli dużo mniejsze skille a w efekcie w dłuższej perspektywie i tak przegrają bo nie ma cudów.
1
@zadafcb Ona jest 9/10 masy wszechświata.
0
@Popitek12 Nie to ładne co ładne ale co się komu podoba.
0
@Kasy Na ten moment to lepiej w 10 grać.
2
@Jakchcesz Na tą chwilę to prędzej on wygra 3 oscary niż United mistrza a co dopiero potrójną koronę...
2
@Jakchcesz I tak jak wygramy to będzie nagonka na sędziego.
0
@Krzysztof1987 No widzisz. Czyli dla chcącego nic trudnego. Coś wymyślisz.
0
@Ricardinio14 Nic mnie to nie obchodzi. Mnie interesuje tylko czy Cie kolano już nie boli? To po pierwsze.
A po drugie mnie zastanawia jak żeś napisał skoro rąk nie masz?
1
@Ricardinio14 To nie rozważaj tylko do dzieła. To sprawdzona metoda. Amputacja ręki skutkuje mniejszym obciążeniem nogi a co za tym idzie wspomnianego kolana. Gdyby jednak pozbycie się lewej nie przyniosło rezultatu oznacza to ni mniej ni więcej że ciężar był niewystarczający i trzeba amputować drugą. Innej drogi nie ma.
1
@Luciano99 Abstrahując od żartów z budżetu. To zdaje się że w lecie był tani dobry boczny obrońca (przynajmniej takie tu były głosy). Ba nawet w gazetach były informacje że my go obserwowali. Więc nasuwają się pytania dlaczego my zawsze jesteśmy spóźnieni? Co ten Deco robi? Naprawdę jak szanuje Laporte bo trafił do bagna i nas wygrzebuje jak się da dźwigniami i inną magią. To nie mogę się doczekać aż Deco pójdzie w c... Chłop moim zdaniem działa na zasadzie chwili. Bez planu. Nie widzieli wcześniej że trzeba bocznego? Olmo też za 60 baniek bo ładny turniej i im się spodobało jak grał... Niepoważne.
0
Ale tytuł artykułu....
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/la-liga/news-to-koniec-dla-hansiego-flicka-w-fc-barcelona-po-historycznym,nId,22427266
3
@Bykunn Prezentuje przekaz "Rzymski".
0
@Popitek12 Wiem że to sarkazm ale i tak napiszę na to odpowiedź.... A idź że spać.
0
@tbas Szczerze to problem jest w ataku bo brak Brazola i Yamala widać. I moim zdaniem Flick popełnia błąd grając Araujo. Chłop gra bardzo słabo już dłuższy czas. W zasadzie od PSG za Xaviego jest strasznie elektryczny.
Fizycznie nie wydaje mi się że coś się zmieniło w sposobie przygotowania więc tu podejrzewam że się ogarną bo w ostatnim sezonie wyglądało to dobrze.
Tylko trzeba to poukładać ostatnio dowodził Inigo teraz takiego nie ma bo młody to jeszcze nie ten czas nie to doświadczenie a Araujo tak jak pisałem wcześniej. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie grać Eric + Pau (może Duńczyk ale tu ciężko stwierdzić) na pewno nie Urugwajczyk (no chyba że na jakiś dolne rejony tabeli.
0
W ostatnim sezonie my mięli chyba z 10 punktów straty i to w późniejszym terminie. Myślę że po takim meczu Flick z nimi poważnie porozmawia.
0
Dobrze że przerwa na kadre...
0
Kurwa mac podanie do bramkarza....
1
Matko.... Olmo zamiast strzelać za 16 to chcemy wejść do bramki.
0
Przecież w plecy dostał.
0
Lewy słabo wszedł w drugą połowę. Ale on może strzelić nie grając fenomenalnie. A po za tym to i tak nie bardzo jest kogo za niego dać.
0
Dobra na nich. Musimy zagrać lepiej bo gorzej będzie ciężko....