0

@RoberDzik Gratulacje. Widzę że pokonałeś 9 multikont.

2

@MYTO Tylko pytanie po co?

3

Szkoda. Ale w sumie to jest mecz bez znaczenia. I tak wyjdziemy bo tu każdy normalny wychodzi. Na pewno można z tego meczu wyciągnąć dużo.

Mieliśmy dodatkowo 2 sety gdzie oni wybijają z lini. Nie zagraliśmy źle jak na klasę przeciwnika.

PS: Komentator tylko o osłabieniach PSG gada a my to wszyscy 100% zdrowi.

0

Odkąd Leo poszedł wolne to jest komediodramat....

0

@MessiForeverTheBest Fakt. Widzi biały to nie daje kartek a nam za byle co.

0

Angielski sędzia hahaha....

0

Martin ładnie zagrał.

2

Olmo słabo. Zmiana by się przydało.

0

Dobra na nich. Po zwycięstwo.

0

Za łatwo... Szkoda tego.

1

Ciekawe jakim cudem my mamy 1 celny strzał.

0

Poszedł jak dzik.

1

Kopie go ewidentnie.

0

Brawo Pedri brawo Olmo.

0

Będzie varował ale chyba łamie.

1

Brawo mówiłem że będzie miał okazję.

1

@kubix05 Wczoraj na Twitterze albo Facebooku mi minęło coś z oponami...

0

@Lionel_Messi10 Pogba to tam średnio pasuje szczerze mówiąc. Chłop coś tam wygrał ale zawieszony za doping na lata.

0

@wawrzyn1 Dokładny wynik 5:0 dla nas.

0

@seicel Tak jak napisał @yoli może mu pasuje święty spokój. Tylko po co był ten cyrk? Który doprowadził do tego że mural z nim niszczyli bo każdy myślał że ma wywalone i odchodzi z Bilbao. Mi się wydaje że po to żeby wyciągnąć kasę ile się da z AB. I dlatego nie mówię że zmarnuję karierę bo czy coś wygrasz czy nie to i tak w ogólnym rozrachunku chodzi o to żeby zarobić pieniądze. Tam zarobi pewnie więcej niż tu.

Nie znam historii Tottiego ale on raczej nigdy tak z Romą nie pogrywał.

0

@RumbleDelivery Poważnie rzecz biorąc to max jaki tam ma to jest puchar króla przy sporym farcie (zakładają że będzie tam 10 lat).

0

@Roobo Taktyczny. Ciekawe czy to prawda czy fałsz.

3

Nie chciał poczekać to niech się kisi w Bilbao. Zobaczymy czy tam coś wygra.

1

@blakkudium Wykonanie 10/10.

2

@blakkudium Żarty na bok. Ciekawe czy wywalą ten absurdalny pomysł z tym że mężczyźni grają z kobietami.

0

@Kgorecki2500 A takie coś że się trzeba gdzieś rejestrować żeby otrzymać klucz widziałeś?

Nie wiem czy wchodziłeś na tą stronę ale tam trzeba podać kod (podejrzewam że otrzymany w sklepie) oraz e-mail. I w teorii powinni wysłać klucz.

0

Trzy szybkie pytania. Sklep z kluczami eneba jest ok?

Kupował ktoś już Football Manager 2026? Zastanawia mnie dlaczego tu jest
To activate your code, visit: https://redeem.footballmanager.com/
Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem i nie wiem czy to nie jakaś ściema.

https://www.eneba.com/pl/other-football-manager-2026-official-website-key-europe

0

@Azazel_Pazuzu Człowieku... Chcesz wpisać w google Dua Lipa to wpisz co będziesz czekał do lata....

5

@Comentateiro Niemcy to niech za wojne oddadzą.

1

@Kgorecki2500 Słabo. Myślałem że będzie większa zniżka. Tym niemniej kupię dlc do Wartales. Kingdom Rush 5 i może jeszcze co znajde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?