0

@mr Barca "Footroll właśnie mnie zaczyna irytować" no to po co go oglądać?

0

@LambiPL Niby że w ustawieniach filmu na Youtube?

0

Pytanie... Jak na YouTube w shortach wyłączyć automatyczne tłumaczenie na polski głos? Od wczoraj zauważyłem że takie coś się dzieje i mnie to wkurwia to mało powiedziane...

1

@Andi18 Piłka uczy pokory. Już było "nie odrobią" "nie stracimy tego" i bim. Nie raz.

0

@addept Jego ostatni mecz sędziowany realowi. Spokojnie nie można pozwolić na taką samowolkę.

3

Przewidywany czas powrotu: Po 4-6 tygodniach no to Wojtek szykuj się do marca masz pewny skład znając to jak u nas jest z "przewidywanym czasem powrotu"....

1

2

No i spokój. Ciężko było ale są 3 punkty.

0

@Kozinho. Masakra te wolne mamy.

0

Strzał z dystansu zakazany....

0

W sumie ciekawe czy oni na treningu ćwiczą wolne.... Przecież odkąd poszedł Leo to były może 3 gole bezpośrednio z wolnego...

0

No kurwa mać... Obrona macha rękami zamiast grać i zamieszanie.

1

Brawa. Teraz jeszcze jeden i na spokojnie.

0

Mówiłem Wam że do 60 będzie 1:1

0

Do 60 1:1 i ich zniszczyć przez pół godziny.

1

Dokładnie... Trzeba było walić na aut.

1

Ale błąd.... Ładne wyszedł ale podanie c....

0

Ten mecz życia...

10

Ruch Chorzów odpada z PP. Odpadają z IV ligą. Gratulujemy.

0

@JordiAlbion Ludzie go chwalą a ja go słuchać nie mogę... Nie wiem może to jest uprzedzenie z początków jego kariery albo coś ale mnie odrzuca.

0

@kochampiw0 Wojny oczywiście nie będzie. Ale za to rozgorzeje taka walka o pokój że nikt tego nie przeżyje.

1

@spiderman1899 Standard. Kiedyś była sprawa że c... zabił 6 czy 7osób po pijaku i dostał coś 12 lat (chyba w sylwestra czy coś takiego).

Wniosek jak się chcesz kogoś w Polsce pozbyć to go przejedź dostaniesz 2 lata max za osobę... ŚMIECH.

0

@FcPortoFan1999 Liczyłem że odpadną. Ale no cóż niestety przeszli.

1

@Sulimo Najważniejszą grą dla mnie jest Warcraft 3. To jest dla mnie więcej niż gra. Przez to że grałem w W3 grałem potem w WoWa. Czytam książki z tego uniwersum znam lore. Czy jest najlepszy nie. Ale oceniam go na 10.

Najlepszą grą moim zdaniem jest Baldur's Gate 3. Gra której w dzisiejszych czasach trudno się było spodziewać a o którą praktycznie cała branża się spłakała.

Ale to w sumie trudny temat. Mogę powiedzieć tak moje gry 10/10: Wszystkie 3 Baldury. Warcraft 3. Diablo I i II. Clair obscur: expedition 33. Sekiro. WoW (do pewnego momentu ale to MMO więc trudno to ocenić).

U mnie gra 10/10 jest wtedy jak ją wyłączę i dalej mogę o niej myśleć bo robi takie wrażenie. Albo jak ją skończę i mówię "szkoda że koniec".

Wysoko ale nie 10/10 dałbym Elden Ring. Gothic I i II. Total war Warhammer (ale muszą być 3 części) i Rome pierwsze (mój pierwszy TW). Super Mario Bros I pierwsza Zelda i oczywiście Ocarina of time.

0

Varciniak varuje.

0

@Varkond Ja mówię o klasie czyli wojownik włócznik łucznik. A Ty o specjalności np złodziei uczony kowal. To się faktycznie da zmieniać.

0

@RoberDzik wisły kraków Legii Warszawa Bayernu Monachium.

0

@Varkond Bardziej mi chodziło o to że nie wiem jak to otwierać. Ale popatrzyłem na YouTube i chłop mówi żeby słuchać jak trzaska. Ale to nie jest prawda. Bo trzeba "słuchać" ciszy jak klikniesz i trzeszczy to jest źle czym ciszej tym jesteś bliżej. W końcu jak nic nie słychać to się otwiera. Na Reddit ludzie pisali że to jest irytujące i bez sensu a to jest banalne jak budowa cepa. W każdym razie za kilka dni kupię wszystkie dlc bo gra mega jest. Ciekawe że nie ma limitu towarzystwa bo można niezła armię zrobić. Podobno w późniejszych regionach też jest masa wroga.

Co mi się nie podoba to jednak brak możliwości zmiany klasy ale to mały minus bo rng i możesz rekrutować kogo ci pasuje (ale czasem musisz czekać). I to że nie ma opcji żeby używać 2 noże albo miecze. W ogóle podobno nie ma opcji dual-wielding chociaż to może być informacja stara.

0

@Konradowskyy Ten w którym wyjaśnia 2 minutowego tiktoka bo się jakaś baba pruła?

0

@Konradowskyy O który film jest jak "tłumaczy się z tego filmiku o ruskich dronach"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?