Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia to chyba pokazał że piłka była a nie że widział faul i korzyść.
0
@Popitek12 https://ibb.co/hJpZPJB6
0
@tbas Większość tego to jest dla śmiechu. Nikt tego nie traktuje poważnie.
1
Ciekawe czy sprawdzą faul na bramkarzu...
3
Święcicki opowiada że by przy swojej prędkości by go dogonił... A co mnie to obchodzi? Liczy się gdzie jest a nie czy by go dogonił bo na takiej zasadzie to ustawiamy tam Mbappe i niegdy nie będzie sam na sam bo każdego w lidze dogoni.
2
@tomek8756 Nie wiem czy to się liczy jako zupa ale strogonow.
0
@Sulimo Może nawet nie wiedział. Widział dobre auto przy domu czy w garażu i tyle. Nie wydaje mi się żeby Tusk tam był dzień w dzień. A jego rodzina to nawet ludzie nie wiedzą jak wygląda.
2
@Bartek953 Pytanie. Po jaki pieron jest tam pytanie o to jak oceniasz sytuację materialną gospodarstwa domowego?
0
@mkord Nie to był przykład żeby pokazać że "dla chcącego nic trudnego". Wokół jest masa niebezpiecznych rzeczy zwłaszcza w rękach ludzi szalonych czy po prostu zwykłych przestępców a jakoś ludziom nie przeszkadzają.
Co do uzbrojenia nauczycieli. Kiedyś była po jakiejś strzelaninie afera bo w szkole chyba w Ohio był strażnik nieuzbrojony. A jakiś dzieciak strzelał do ludzi. I to jest normalne? Gdyby było wiadomo że każdy nauczyciel ma broń czyli w szkole jest powiedzmy 30 uzbrojonych ludzi to może by się ktoś zadzwonił. Albo w najgorszym wypadku można by było powstrzymać masakrę. A teraz? Strażnik nieuzbrojony i walą do ludzi dopóki amunicja jest.
0
@Gall Kilku ma. Ja uważam że wolny człowiek powinien mieć możliwość robienia ze swoim życiem co chce o ile nie stanowi zagrożenia dla innych. Kupujesz broń i tyle. Nikomu nic do tego dopóki nie łamiesz prawa koniec kropka. Bo na tej zasadzie to zakażmy nie wiem noży. Przecież nie wiadomo czy za chwilę komuś nie odpierdoli i zacznie dźgać ludzi. Ostatnio sobie kupiłem nowy zestaw i jakoś nie pomyślałem żeby "dźgnąć sąsiada". Bo normalny człowiek tak nie myśli. Więc dlaczego kupując pistolet miałoby być inaczej?
0
@mkord No i co z tego że ułatwia? Adamowicza zabił chłop nożem i co? Zakazać noży? Jak ktoś ma w planach kogoś zabić to sobie zorganizuję co mu potrzebne.
Może popatrz na drugą stronę. Nie każdy właściciel sklepu baru czy innego warsztatu sobie broń zorganizuje jak nie ma do tego łatwego dostępu. A jak może sobie ją kupić to "domorosły gangus" się zastanowi czy warto bo nie wiadomo kto jest uzbrojony a kto nie.
A jak odrzucimy "domorosłych gangusów" i będziemy patrzeć na gości którzy "żyją z napadów" kilkanaście razy karanych bo i takie przypadki są. To oni i tak sobie broń potrafią załatwić czy może ją kupić w sklepie czy nie.
1
@capricornusjrk Czyli uważasz że gdyby był całkowity zakaz posiadania broni palnej w USA. Przestępca który planował i finalnie go zastrzelił nie zdobył by broni palnej?
3
@July_6_BcN Mi najbardziej pasuje 3:33 starożytni Rzymianie mówili "Omne trinum perfectum" mniej więcej "wszystko co potrójne jest doskonałe" więc nie ma lepszej godziny.
0
@marcin62 Szkoda że się jeszcze raz nie odwrócił....
2
@Konradowskyy Prezydent premier wojsko sami do tego doprowadzili może nie dokładnie ci ludzie personalnie ale ogólnie chodzi o instytucję państwowe. Przy rakiecie była też gadka że ruska. A potem wyszło szydło z worka.
Więc mnie nie dziwi że ludzie nie mają do nich zaufania.
Co siejesz to zbierasz.
0
@Gall Ty masz takich znajomych ja mam innych. U mnie w rodzinie są goście co w wojsku służą / służyli od 10 do ponad 20 lat i mają zdanie o broni takie jak ja.
"gdy będziesz widział napastnika z bronią białą masz pewne szanse" ale nie będziesz widział bo nawet jak będzie zakaz to przestępca jeśli będzie chciał to będzie miał broń palną...
1
@blakkudium Robi wszystko żeby nas osłabić....
0
@Rafalloxfcb Przecież ja nie mówię że nie. Mi chodzi o to że trzeba by zobaczyć np czy ofiara miała broń? Czy doszło do planowanego przestępstwa że się tak wyrażę. Bo np ktoś napada na sklep ale właściciel wyciąga broń napastnik ucieka to na policję jest zglaszane jako napad z bronią palną w ręku. Ale udało się obronić właśnie dzięki temu że właściciel ma broń.
A człowiek całkowicie rozbrojony to nawet jak ktoś wejdzie z nożem to będzie po....y.
0
@Gall "większe szanse przeciw komuś z pałką czy przeciw komuś z bronią palną nawet mając broń" Ty serio uważasz że jak zabronisz posiadać broń palna to przestępcy będą chodzić z pałkami? Otóż nie jedyny skutek będzie taki że społeczeństwo normalne nie będzie jej miało.
1
@Gall Nikt nie mówi że nie będzie.... To tak jakby uważać że nie będzie przestępstw z użyciem broni jeśli będzie zabronione jej posiadanie. Zawsze będą przestępcy i przestępca zawsze broń zorganizuję. A większe mam szanse się obronić mając podobne możliwości. No chyba że jak Cię ktoś napadnie z bronią w ręku to Ty mówisz "panie bandyto. Proszę mnie nie napadać bo ja jestem przeciw posiadania broni"... Ludzie broń w rękach ludzi którzy działają zgodnie z prawem nie stanowi zagrożenia dla społeczeństwa. A inni i tak sobie ją zorganizują.
@Ryoumen No właśnie. Przestępca będzie chciał broń to będzie miał i żaden zakaz czy utrudnienie tego nie zmieni.
6
@barcanawieki I co to ma do rzeczy? Jakich by kto nie miał poglądów politycznych nie zasługuje na to żeby go zastrzelić.
@macio_944 "Uważał że „Broń ratuje życie”' tu trzeba na to spojrzeć dwojako. Kiedyś w jednym programie babka powiedziała bardzo mądre zdanie "jeśli jest strzelanina albo napad z bronią i ktoś zginie to media za chwilę się zlecą i będzie broń zła. Ale jak w siedzi w domu mama z małym dzieckiem i odstraszy włamywacza bronią to mediów nie ma". Prawda jest taka że przestępca broń i tak będzie miał. Myślisz że gdyby w USA nie było dostępu do broni to ten co zastrzelił Kirka by jej nie zdobył gdyby chciał go zastrzelić?
0
@wojopancer Seksizm z Ciebie wyszedł jak można tak nieelegancko w męskiej formie bo PANI ministry?
0
@gumaz "która bardzo dużo namiesza do wyborów za 2 lata." Nie wiem czy poparcie na poziomie 0.01 promila to duże namieszanie ale ok.
0
Komentarz usunięty
1
@Xpert77 Stare rzymskie przysłowie mówi "ten zrobił kto skorzysta" nie mówię że teraz tak jest. Nie mówię "to na 100% nie ruskie drony" bo po prostu nie wiem ale śmiech śmiechem rakieta też ruska była... Nie ufam ani jednym ani drugim.
0
@Popitek12 Co Ci nie pasuje w tej grze?
0
@Criss18Barca A co oznacza 239?
0
@Gall Myślę że z takim zarządem możemy na tą kwestię patrzeć optymistycznie.
1
@tomek8756 Jako pan maruda zastanawiam się co tam jeszcze wsadzili. Ostatnio był płacz o veto "zamrażania cen energii" bo było tam podobno coś o wiatrakach blisko zabudowań.
1
@Derean Jak tak dalej będą budować to stadion będzie za darmo haha....