Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shad0wK1ng Nie wiem. Popatrzę na opinie odnośnie "normalnej piłki" bo tylko to mnie skłania do tej gry.
2
@michaleu Mój to imię wróżbity z Warcrafta 3.
Jak miałem 13 lat i z braćmi na piratach odpaliliśmy WoWa to myślałem nad nickiem żeby pasował do shamana. I wiadomo jak to dziecko wymyśliłem sobie Czarny Wilk ale żeby było "cool" no to BlackWolf haha i taki miałem przez lata jako main char.
Gdzieś w 2010 jak zaczynałem grać na globie okazało się że BlackWolf się nie da zrobić bo wiadomo tam to wtedy była ludzi masa. Więc włączałem orków "losowy bohater" i "pełna widoczność" w Warcrafcie 3 i mi się spodobało od tego czasu wszędzie gdzie gram online czy offline w grę gdzie robi się postać jest taki (o ile da się zrobić).
0
@clyde Kobieto wyłącz w końcu tego Battlefielda i wyjdź z domu....
0
@JohnKennedy Nie wiem jak dla Ciebie. Ale dla mnie "aura" się kształtuje przez przeszłość zachowanie i w jakimś stopniu wygląd ( bo jak wyglądasz jak ostatnia pi... to trudno żeby robić dobre wrażenie) danego człowieka. Ktoś jak tylko gada ładnie nie ma żadnej "aury" przynajmniej dla mnie.
4
@JohnKennedy A może "ma aurę" bo jest z takiego środowiska i ma taką przeszłość? A nie kolejny komuch okrągłostołowy z Magdalenki.
4
@blakkudium Remis jest wtedy jak mu wybiją zęby / coś złamią a on ochlapie krwią koszulkę / buty przeciwnikowi.
2
@turhiay Żarty na bok ale moim zdaniem MSZ powinien wezwać ambasadora i zarządzać przeprosin. A jeśli MSZ nie ma jaj to premier bądź prezydent. Badziewiarze nam plują w twarz więc nie można siedzieć cicho. Graliby z Bayernem to by tak nie robili ale Polaków można.... Otóż nie można. A przynajmniej nie powinno być można.
9
@TaughtMule Wyeliminować Izraelczyków to wielki akt antysemityzmu. Nie ma się co dziwić haha.
0
Podoliński prawie popłakany. Nie da się chłopa słuchać.
0
@RozowaPantera O co chodzi tu "po wybłaganiu go po wczorajszym upokorzeniu"? Bo nie śledziłem ostatnio nic.
0
@Kgorecki2500 Ciekawe że jak coś się stanie to "Cierpiąca na otyłość" a tak to w reklamach firmach czy serialach pokazują że możesz mieć wagę trzycyfrową i jest OK. Już nawet jak powiesz że ktoś jest gruby to oburzenie bo nie wolno ludzi "obrażać".
4
@AlphaNumeric Zawsze jesteś jakimś rasistą anty imigrantem islamofobem albo nie wiem antyafrykańczykiem nazwij sobie jak chcesz. Skoro się mówi o takim temacie. Prawdą jest że bezpieczniej w kraju jak nie ma masy ludzi z tamtych regionów. I to powie każdy kto był na zachodzie. Ba powie to każdy kto nie ma klapek na oczach.
3
@ini_barca Czyli chyba nie jest źle bo ostatni sezon były 3 puchary.
0
@pluszek W sumie bez znaczenia co oni mówią. Od "upadku" komuny kto tu rządzi zawsze jest gadane "wystarczy im dać mówić. A sami się skompromitują" i tak się kompromitują i co? Ludzie dalej głosują praktycznie na tych samych.
0
Teraz pytanie. Co jest z chłopem nie tak że idzie do polskiej ligi? Za słaby piłkarsko na top ligi czy tak się łamie?
1
@TaughtMule No ciekawe. Po roku bez nowej edycji. Na nowym silniku meczowym. Bardzo mnie interesuje jak to będzie wyglądało.
0
@draxidox Ciekawe co odpowiedział.
1
Brawo. Pewnie mu nic nie zrobią ale to nie zmienia faktu że ten chłop dawno powinien zniknąć.
0
@4drian0 Mnie interesuje czy Larian będzie (raczej wątpię) ewentualnie dlc do Black Myth Wukong i info o Phantom Blade Zero. Reszta to zobaczymy co zaskoczy.
1
@slayer Raczej optymizmu to tu nie braknie nigdy. Czy będzie już normalnie czy nie.
0
Tu jest walka o to czy Lech odda jeszcze 3 strzały a nie czy strzeli 3 gole... A grają na 10.
0
@Eto'o9 R10 Jak na razie mimo zamieszania. Dr Laporta zarejestrował wszystkich operowanych. A w ostatnim roku operowani nawet odnosili sukcesy. W tym ma jeszcze trochę czasu i może mu się udać. To jest dobry spec. Tu dźwignia tam zastawka i szyjemy. Ja bym był spokojny a na pewno nie rozpaczał przed końcem operacji.
5
Jak u nas braknie optymizmu to będzie koniec świata.
1
@Cule1234 Ale transfobia....
10
Powiedzmy sobie szczerze. Real powinien rozpoczynać ligę z 99 punktami na koncie. Wtedy nie byłoby manipulacji i KAŻDY będzie zadowolony.
0
@July_6_BcN Wszystko kosztuje. Może się kto dołoży jak będzie wiadomo na co.
2
@July_6_BcN Może chłopak chciał pomóc a Ty taka niedostępna....
1
Nie ma ligi Negeirra czy jak mu tam nie grzeje więc trzeba robić zamieszanie inaczej. Artykuł poszedł szum zrobiony i "usuń".
0
@PIWOSZ89 Prędzej zrobią remont niż remontade....
0
@Czajka90 Ciekawe po kiego grzyba tam jest napisane "Polak wymachiwał..." Rozumiem gdyby to miało miejsce gdzieś za granicą. Albo gdyby chodziło o obcokrajowca. Ale to było w Polsce i jaki to ma cel? Pokazać że Polacy też są poj....? No niektórzy są. Ale to są nasi wariaci i trudno. Innych nam nie potrzeba.