Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Mamy czterech potworów środka pola i jednego na ławce. VAMOS!
32
Dani Alves - 594 min. (1G + 3A) - śr. udział w bramce co 148,5 min.
Ferran Torres - 695 min. (2G + 3A) - śr. udział w bramce co 139,0 min.
Adama Traore - 299 min. (4A [+1]) - śr. udział w bramce co 74,75 min.
Aubameyang - 299 min. (4G) - śr. udział w bramce co 74,75 min.
Łącznie - 1887 min. (7G + 10A [+1]) - śr. udział w bramce co 111,0 min.
Dyrekcjo sportowa, trenerze, presi - wow!
2
Cały Dembouz ;)
31
Strzeliliśmy 4 gole Atleti oraz Valencii i Napoli na wyjazdach w ciągu niecałych 4 tygodni ... Tego nie trzeba komentować.
0
@El dominatore Weź już nie dobijaj ich kibiców. Jeszcze przewrotki LuckyLuuka brakuje xD
6
Brawo presi, ogromny szacun!
1
@RobiS Dobry człowiek z Ciebie :D
0
I wyobraźmy sobie, że na podmęczonego rywala w drugiej połowie wejdzie jeszcze taki Gavi albo Dembele ... no xD aż się prosi napisać :D
1
vs Valencia 3 celne strzały = 3 gole.
dziś 4 celne strzały = 3 gole ... CO SIĘ Z NIMI STAŁO ??? XD
3
Napoli dzisiaj nie istnieje w tym meczu po za sprezentowanym karnym przez Marca.
xG = (karny 0.76) 0.80 : 1.32
Posiadanie = 44% : 56%
Strzały/celne = 2:11 / 1:4
Rzuty wolne/rożne = 5:9 / 1:2
Podania/celne = 197 : 275 / 160 : 241
Niebezpieczne ataki = 11:29
Wszystko na korzyść Barcy ... w rewanżu europejskich pucharów ... na wyjeździe.
#XaviBall
1
Takie karne bolą najbardziej, bez sensu Marc ...
2
Nie sądziłem, że po kilkunastu minutach rewanżu będziemy żałować, że gole wyjazdowe nie liczą się jednak wciąż podwójnie :D
5
Nie ma szans, by oni wiedzieli że grają w europejskich pucharach na wyjeździe. Xavi musiał im przyciemnić szyby w samolocie i autokarze i nagadać, że grają z jakim Elche, czy Alaves xD
0
Xavi odzyskał nam ponad 70mln :D!!!
1
Adama Traore czwarty mecz w podstawowym składzie i czwarta asysta, brawo dla Auby za pociągnięcie do przodu, wyczekanie do ostatniego momentu i Alby, który jest zdecydowanie on fire!
VAMOS!!!
0
@zimny_lech @dawidinho Kupowałem euro po 4,60, dolara po 4,00. Złoto mam od dawna, trzy miesiące temu dokupiłem trzy monety bulionowe. Szczerze mówiąc - zwróciłbym się ku surowcom i metalom szlachetnym. Waluty już zdążyły wysoko wzrosnąć w krótkim czasie. Ten rok postrzegam jako defensywny - na pierwszym miejscu mój portfel ma utrzymać wartość w czasie.
0
@cchesterr43 @eosz @dawidinho Trochę się spóźniliście. Od trzech miesięcy starałem się uświadomić znajomym i kilku la ramblowiczom, że warto trzymać oszczędności w euro, dolarze, złocie, srebrze.
5
Złoto wystrzeliło do góry. Od dołka z 2 lutego wzrosło o 14,87%. Mały plus dla mojego portfela w tym nieszczęśliwym okresie.
1
@Rust_Cohle Tak, szybko pożałowałem xD
16
Czy to z jego powodu Alba wolał się wykartkować ? :D
22
Pełen profesjonalizm - szacunek się należy temu Panu.
2
@kuz Nie śmieję się z ofiar ani Covida.
42
Kącik ust ... drgnął :D
1
@Tollusiek @Rhaan Prześledźcie historię internetu - w sumie każdej nowej technologii czy odkrycia, wynalezienia czegoś nowego. Na początku zawsze jest masa błędów i problemów. Potrzeba lat dążenia do perfekcji i adaptacji by coś było na użytku dziennym. Cierpliwości Panowie ;)
6
Aktualny mistrz angielskiej Premier League – Manchester City – nawiązał współpracę z Sony. Wspólnie chcą zbudować wirtualną replikę Etihad Stadium w metaverse. Jeśli projekt się powiedzie, będzie to pierwszy stadion piłkarski funkcjonujący w środowisku wirtualnej rzeczywistości.
Sprawę skomentowała Nuria Tarre – główny specjalista ds. marketingu i zaangażowania kibiców drużyny: "Cały cel posiadania metaverse polega na tym, że możesz oglądać mecze na żywo, być częścią akcji z różnych perspektyw i wypełnić stadion Eithad tak bardzo, jak tylko chcesz, ponieważ jest on całkowicie wirtualny. Wierzę, że klasyczny obraz kogoś siedzącego na kanapie i oglądającego ekran jest czymś, co nie będzie już rzeczywistością za dziesięć lat, jeśli nie wcześniej."
8
Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, o co tak na prawdę chodzi w konflikcie w Kanadzie i jakie ruchy wykonał tamtejszy rząd polecam przeczytać ten artykuł, a zwłaszcza wypowiedź minister finansów:
https://independenttrader.pl/protesty-w-kanadzie-czyli-wielki-reset-w-praktyce.html
20
Pedri, Gavi, Nico - wszyscy zanotowali wczoraj przyn. 92%-tową skuteczność podań.
Moriba - 3/8 (38%) + 0/2 długich piłek/crossów + 6 strat + 3 faule.
Agent prawdę Ci powie, słuchaj się agenta.
4
Krzychu Friday chyba długo się z Włoch nie ruszy, skoro tak dobrze mu się tam wiedzie, kiedy wie że klub na niego stawia.
W Fiorentinie rozegrał już 387 min. w lidze i pucharze i strzelił 5 goli (1.16 na mecz).
Oby tak dalej, potrzebujemy jego dobrej formy w reprezentacji.
0
@BlaseR9 Aż przyklasnąłem po tej wymianie podań :D
8
Pedri w LaLidze (sezon 20/21 vs 21/22) w przeliczeniu na 90min.:
* Strzały = 0.7 vs 0.8
* Celne strzały = 0.2 vs 0.5
* Kluczowe podania = 1.1 vs 1.5
* Celne długie podania/crossy = 2.9 vs 4.4
* Udane dryblingi = 0.8 vs 1.0 (71% vs 75%)
* Wygrane pojedynki = 3.2 vs 4.3 (49% vs 53%)
* Faulowany = 1.1 vs 1.8
Do tego dochodzi znacznie większa skuteczność w zagraniach w pole karne i przy oddawaniu strzałów.