1

Wow, ale go przywitali.



52

Co to był za piękny dzień. Chłopak bawił się z nimi z uśmiechem na ustach :D

24

Kilka lat i milionów euro wcześniej.


0

2

0

To był gość ... Może jego ściągniemy ? To by była BOMBA.
https://x.com/neurophate_/status/1222476151043645441

0

@Chwytliwy Dziwię się Sevilli, że go chcą; nie jemu, że odchodzi.

0

Sevillo, dlaczego ? Monchi czemu ? Oni potrzebują kogoś, kto zapewni im liczby w ofensywie.

1

@Majkel34 Nikt nie ma szansy z Djoko. Bardzo chciałbym się mylić, ale Serb jest za mocny na tym turnieju, na tej nawierzchni.

3

Bruno Fernandes w Manchasterze United. Wciągu kilku najbliższych godzin Portugalczyk wyleci do Anglii przejść testy medyczne i podpisać kontrakt. Mendes to kawał chytrego lisa :D Posłużył się Barcą do podbicia ceny Bruno.


1

Kiedy Pan piłkarz nie zapanuje nad emocjami podczas zmiany.
https://x.com/NoContextEPL/status/1222462212478062593

4

Thiem wygrywa pierwszego seta. Ależ meczycho *.* 5:3 i set-point na serwisie Rafy --> Rafa odłamany --> TieBreak 2:0 dla Rafy --> 3:7 dla Thiema. WOW !
https://x.com/VezzieT/status/1222457908094328832

0

Szkoda, że musieliśmy czekać tyle lat na taki pojedynek. To jak Ci dwaj zawodnicy poprawili się w grze na kortach twardych jest niesamowite. Obaj mają o wiele lepszy serwis, a backhand Thiem'a to klasa światowa.

1

Jedyne pytanie, które muszę zadać widząc ten obrazek, dlaczego ręka Kobe jest biała ?

26

Efekt Szweda :D

3

7

8

Czyżby Bartek leciał sfinalizować jakiś transfer do Chin ?
https://mobile.twitter.com/JoanFontes/status/1222414260002787328

5

Nic odkrywczego nie powiedział :) szkoda tylko, że klub w taki sposób zarządza ostatnimi latami kariery Leo. Pomyśleć tylko, co by taki Messi osiągnął w Manchesterze City pod wodzą Pepa.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1222272927472766978

22

Powiem wam, co będzie. Negocjacje z Tadic'em nie wypalą i ruszymy po tego dzika.
https://mobile.twitter.com/TheEuropeanLad/status/1222249417220263938

2

Tadic profilem znacznie lepiej pasuje do naszej ekipy. Problemem jest jego poziom. Jak zaprezentuje się w niegdyś topowym europejskim klubie ?
https://mobile.twitter.com/Alfremartinezz/status/1222249002583896064

9

I po transferze Rodrigo. Barcelona zerwała negocjacje. Widocznie poczytali La Ramblę.
https://mobile.twitter.com/mundodeportivo/status/1222240306353123331

3

Ciężko już powiedzieć, gdzie on trafi. Być może Mendes chciał tylko podbić jego cenę oferując go Barcelonie.
https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1222230077141852160

8

Po takim dniu pełnym smutnych/fake newsów wrzucam coś na poprawę humoru. Nie dziękujcie.
https://mobile.twitter.com/ivanrakitic/status/1222209402687643649

13

Hahaha :D To jak z Verrattim, który miał do nas przejść, a przeszedł Paulinho.

3

Ale boskie widoki, można poczuć klimat tamtych czasów.

61

SkySports: Barcelona rozmawia o podpisaniu kontraktu z Bruno Fernandesem.
Ole: „Fakt, że Barcelona chce podpisać zawodnika, którego chcemy, pokazuje, jak daleko zaszliśmy jako klub w ciągu ostatnich kilku lat.”


[*]

45

Collado, obyś dostawał minuty w pierwszej drużynie, ostatnio wszedł na kilka minut i pokazał reszcie jak tworzyć wolną przestrzeń, zabrakło mu tylko podań od kolegów, którzy w tym czasie podawali do tyłu lub w poprzek.

2

Odsuwając emocje na bok trzeba przyznać, że Mendes umie się ustawić i jest agentem z TOP'u :P
https://mobile.twitter.com/MTRFCB/status/1222147519494459392

16

Ważne, żeby trener umiejętnie wprowadzał go do gry, by zawodnik łapał minuty i zbierał doświadczenie :D
https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1222129299194621952

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?