6

Xavi bardzo sprytnie odrzucił ofertę Barcy. Wiedziałem, że bardzo trudno jest wskrzesić ten klub z tyloma złymi wadami, świętymi krowami i zawodnikami wyraźnie upadającymi.
https://mobile.twitter.com/_Futbolero_/status/1221111315189698560

8

Wśród tyłu złych wieści trochę światła. Dembele z większym pragnieniem niż kiedykolwiek trenuje już z grupą. Próbuje wrócić na mecz z Leganes. Bardziej potrzebny niż kiedykolwiek wcześniej.
https://mobile.twitter.com/Alfremartinezz/status/1221394116703137794
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1221398015958798336

50

Niestety, tak wyglądał nasz mecz z Valencią :D Trochę śmiechu z rana nie zaszkodzi.
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1221375077180039168

11

5

To była bestia. Pomyśleć, że co drugi dzisiejszy Pan piłkarz czując dotyk na policzku pada jak rażony piorunem.


1

Chyba nie muszę tłumaczyć. We are all clowns.
https://x.com/right0fReturn/status/1221200229183164416

7

Naprawdę potrzebujemy Coutinho. Kto tego nie widzi, nie rozumie futbolu.


Nie do końca się zgadzam, Brazylijczyk raczej nic wielkiego by tu nie zaprezentował dopóki drużyna nie wybudzi się z kilkuletniej hibernacji. Tutaj każda gwiazda zaraz po przyjściu i kilku lepszych występach gaśnie i chowa się w cieniu reszty, który zapomniała jak powinna grać ta drużyna.

3

Ktoś jeszcze tak zareagował przy golu Valencii na 2:0 ? :D


5

Jakie jest wasze najlepsze wspomnienie z football'u ostatnich lat ? Moim jest niewątpliwie Ajax, który pokazał że można dalej kroczyć tymi samymi ścieżkami, którymi kroczyła drużyna Guardioli i walczyć o najwyższe cele prezentując się w pięknym stylu.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1221136619803115521
Czyżby Donny oglądał dzisiejszy mecz z Valencią ?

11

Grosik strzelił gola Chelsea ... i to jakiego ! :D


1

Skoro mamy takie problemy z podchodzeniem pod pole karne, może powinniśmy zainteresować się nim ? Galactic Football ! :D


1

Wiedziałem, że ten uśmiech musi coś znaczyć.


1

Oj Valduś Valduś, jednak Cię zostawię na tym avku :D


8

43

0

Przewidziałem praktycznie cały dzisiejszy skład. Nie podałem tylko ostatniego zawodnika uzupełniającego atak.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8138179#comment-8138179

16

Żeńska drużyna Barcelony właśnie zremisowała z bezpośrednim rywalem w lidze - Atletico na wyjeździe 0:0. Zajmują pierwsze miejsce z 9 pkt przewagi nad drugą pozycją. Bilans po 17 kolejkach: 15-2-0, a bilans bramkowy 65:6. Barcelona nie wygrała ligi od czterech sezonów. Nasze Panie zaliczyły wielki progress. Ciekawostka: Espanyol K zajmuje ostatnie miejsce w lidze ze stratą 10 pkt do bezpiecznej pozycji i nie wygrał ani jednego meczu w tym sezonie ligowym :D Zdaję sobie sprawę, że nie każdy interesuje się tą sekcją sportową, więc trochę wam przybliżyłem jej sytuację.


2

Dzieje się w Walencji. Oby na stadionie nie szaleli :/

30

Wszystkiego najlepszego dla naszego przyszłego trenejro !
https://mobile.twitter.com/goal/status/1220974293158449152

37

Ale napadzior. Szkoda, że nie przyszedł do nas wcześniej. 0.62 gola na mecz w Premier League.
https://mobile.twitter.com/FootbaII_HQ/status/1220758652233179137

3

[Do fanów inwestycji sportowych] Polecam wygraną Svitoliny i RB Lipsk'a. Godzina 9:00 i 15:30. W razie niepowodzenia możecie mi odebrać abonament na konto Premium :/

4

Mimo, że stuka bramki jak szalony to wg mnie powinien się rozwijać jako raper, bo ma predyspozycje :D
https://x.com/TheSaItIsHere/status/1220819922399440902

7

Perez blisko AS Roma, to mnie zaskoczyli :D



14

Wygrał challenge :D


0

BvB potrzebowało '9 i ją zdobyło ... czołg, za którego będą po sezonie żądać 100 mln +. Jestem pod ogromnym wrażeniem osiągnięć tego zawodnika. Jak to ja zwykłem mówić - WOW !


54

Jestem znacznie większym fanem takich transferów niż Brazylijczyków po 40mln za szt.
https://mobile.twitter.com/ViscaBarca1233/status/1220807727448035329

28

Uroki kobiecego football'u. Nie wiedziała, że strzeliła gola :D
https://mobile.twitter.com/TroIISports/status/1220791109133062145

48

@BarcaInfo Najwyższa pora na przewietrzenie szatni. Nie ukrywam, że odejście Semedo i Rakitic'a wywołało by uśmiech na mojej twarzy. Są to wciąż klasowi piłkarze, ale nie dla tej ekipy.

0

Otóż to, otóż to ! ...


0

Wg mnie jutro pewne miejsce w podstawowym składzie mają: Ter Stegen, Pique, Umtiti, Alba, Roberto, Busi, De Jong, Arthur, Griezmann, Messi. Pytanie, którego zawodnika jeszcze Setien dołączy do tej układanki ?
https://x.com/neurophate_/status/1220759747886026754

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?