Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gosciuu Tam nie masz tak napisane ;p
0
@Gosciuu Ten post jest typu: kopiuj / wklej. Ale szczerze mówiąc, nie wiem jak inaczej mógłbyś to przetłumaczyć.
25
Jak nie zachowywać się przy bramkarzach ? [Z dźwiękiem do końca] :D
0
Taktycznie .
https://x.com/NoContextEPL/status/1222851344475836417
0
Nie wyobrażam sobie, żeby Liverpool w tym sezonie nie wygrał BPL. Zostało 14 kolejek do końca (42pkt do zdobycia). Im brakuje 24 pkt by mieć pewne 1 miejsce zakładając, że The Citizens wygrają wszystkie pozostałe mecze.
https://x.com/Krotka_Pilka_/status/1222793796007743489
7
Liczę na przynajmniej 25-30 min dla Collado. Gość już od dłuższego czasu zachwyca w Barcy B. W dodatku w kilku aspektach nasi środkowi pomocnicy mogliby się czegoś od niego nauczyć.
9
Gdzie go wywiało ?!
0
Pep Guardiola: „Jakość zawodników z przodu jest niesamowita. Miałem wrażenie, mówiłem wcześniej, kiedy przegraliśmy w domu przeciwko nim, próbują robić to, czego chce Ole, i myślę, że to działa”. #mulive
7
Więc teraz: Barca chce sprowadzić Coutinho wcześniej z Bayernu ... aby go sprzedać ... aby kupić napastnika. Nikt nam nie powiedział, że ten film był komedią.
https://mobile.twitter.com/totalBarca/status/1222638908699107329
0
Nie znam szkółki RM. Mogę jedynie się domyślać, że nie jest to zbyt wysoki poziom jeśli weźmiemy pod uwagę, że Real ściąga wielu młodych zawodników, a do pierwszej drużyny trafia bardzo nie wielu wychowanków.
https://mobile.twitter.com/don_Diario/status/1222587714572152832
3
Potencjał ten zawodnik ma, ale jakoś nie mam przekonania do transferów zawodników z ligi portugalskiej.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1222809005845819397
29
Człowiek wstaje rano licząc, że chociaż transfery Brazylijczyków wypalą i co widzi ? ...
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1222752189090803719
11
Ole, jakiego nie znacie.
https://mobile.twitter.com/treble99united/status/1222626806672625670
Tak na marginesie, co to za okienko bez kontaktów z Willian'em :D
1
Lepiej, żeby ta Valencia nie obroniła tytułu, bo Celades straci pracę :D
https://mobile.twitter.com/cwiakala/status/1222621788410126338
8
Ole: „Fakt, że Man City rozpoczyna u siebie 11 graczami przeciwko nam, pokazuje, jak daleko zaszliśmy jako klub w ciągu ostatnich kilku lat.”
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1222602470901215232
9
O czym się najwięcej mówi, a co się nie wydarzy:
https://x.com/neurophate_/status/1222597494359646208
5
Pierwsza polecana dla mnie opcja na Twitterze to Barcelona, a druga ... wyłącz TVP.
16
Barcelona podczas zimowego okienka transferowego.
https://x.com/paleszhurts_/status/1222579539320156160
1
Ostatnio pisałem, że w Bundeslidze pada średnio najwięcej bramek wśród TOP #5 lig. To dobre miejsce dla Krzyśka, ale nie jestem przekonany czy to odpowiedni klub. Piątku, powodzenia !
3
Lingard witający się z Bruno :D
https://x.com/TrollFootball/status/1222577226660507648
3
Ktoś chyba nieźle odpłynął z tą ofertą. The Toffees mieliby odrzucić ofertę 100mln euro ? Hahaha :D
https://mobile.twitter.com/SkySportsNews/status/1222566791479734275
2
WBA najprawdopodobniej awansuje, więc jeśli ten transfer doszedłby do skutku to Grosik mógłby poszaleć w Premier League :D
https://mobile.twitter.com/BorekMati/status/1222569901660835841
22
Rok 2019: Messi jako jedyny piłkarz w historii zdobywa szóstą złotą piłkę.
CR: kurka wodna, jak to przebić ?
Rok 2020: Ronaldo jako jedyny człowiek w historii zdobywa 200 mln obserwujących na Instagramie.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1222547518313156608
No offence, 4fun.
1
Wow, ale go przywitali.
52
Co to był za piękny dzień. Chłopak bawił się z nimi z uśmiechem na ustach :D
24
Kilka lat i milionów euro wcześniej.
0
Co raz lepiej xd
https://x.com/neurophate_/status/1222503439659302912
2
Boskie :D Z dźwiękiem.
https://x.com/MaciejoSzczesny/status/1222259169845284864
0
To był gość ... Może jego ściągniemy ? To by była BOMBA.
https://x.com/neurophate_/status/1222476151043645441
0
@Chwytliwy Dziwię się Sevilli, że go chcą; nie jemu, że odchodzi.