Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To się nazywa konkret.
https://mobile.twitter.com/DKaniewski/status/1223139805904752645
1
Boskie, polecam hahaha :D ciekawe ile tak zdolnych osób poświęciło się budowlance.
https://mobile.twitter.com/cctv_idiots/status/1223161817800855552
[I will make you laugh #12]
1
Żartowniś się znalazł. Ciekawe, gdzie to trzymał :D Szkoda, że go jakiś ochroniarz nie wyjaśnił.
https://mobile.twitter.com/NoContextEPL/status/1223152561831796736
[I will make you laugh #11]
36
Chyba ominęła go gra z dopasowywaniem klocków w dzieciństwie.
https://mobile.twitter.com/wotaplonker/status/1221508815377649665
[I will make you laugh #10]
5
Ciekawi mnie, co to była za tajemnicza postać w pelefyrnie :D
https://mobile.twitter.com/wotaplonker/status/1222288425581187072
[I will make you laugh #9]
4
Fragment z przedmeczowego wywiadu z Roque Mesą: "Drużyna Barçy na razie nie jest w stanie wygrywać z dużą przewagą, ale to jest kwestia dynamiki. Jedno zwycięstwo może wszystko odmienić. Miejmy nadzieję, że to się nie zdarzy w meczu z nami." Obyś miał rację. Barca dzisiaj wyglądała bardzo dobrze w ofensywie w porównaniu do poprzednich meczów dopóki nie wyszli na dwubramkowe prowadzenie i wrzucili eko bieg.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1223033210055077890
26
Wyobraźcie sobie takiego newsa kiedy EV był zwalniany :D
https://mobile.twitter.com/dominikpiechota/status/1223020782592413698
23
Uważnie do końca ;)
https://mobile.twitter.com/wotaplonker/status/1222938765192302593
[I will make you laugh #8]
22
Do 17 sekundy bestia, a od 18 rozum wrócił na właściwe miejsce :D
https://mobile.twitter.com/NoContextEPL/status/1223004140051357703
16
[Z dźwiękiem] Rocky Balboa Jr :D
https://mobile.twitter.com/Ffs_OMG/status/1222999492171108353
[I will make you laugh #7]
47
Mnie najbardziej cieszy fakt, że Griezmann wygląda coraz lepiej.
https://mobile.twitter.com/dominikpiechota/status/1222976066870042624
6
Barcelona w niedzielnym meczu :D
https://mobile.twitter.com/cctv_idiots/status/1222961708815261697
2
Mimo wszystkich +++ w dzisiejszym meczu dostrzegam jeden -. Collado mógł pojawić się chociaż na kilka minut :/
https://mobile.twitter.com/maciej_kruk/status/1222971109911552000
6
Bartek kumpli na bramce postawił.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1222966356582322176
34
W końcu wspomnieli o Lewandowskim !
0
Leo dziś wrzucił dwójkę, do połowy zanotował: asystę, 2/2 udane dryblingi, 5/6 wygranych pojedynków i 4 kluczowe podania. WOW !
https://mobile.twitter.com/marcin_gazda/status/1222955295783165953
19
W końcu to dobrze się oglądało :D
https://mobile.twitter.com/CruyffistaPL/status/1222949922187698182
2
Stop napisany w złą stronę ? Nasi tu byli :D
https://mobile.twitter.com/cctv_idiots/status/1222939193887903745
[I will make you laugh #6]
2
Marian, wstawaj. Wizyta u dentysty.
https://mobile.twitter.com/cctv_idiots/status/1222923078453415936
[I will make you laugh #5]
1
Widzicie to skupienie na jego twarzy, ten błysk w oku, które widać u ludzi, którzy mogą zrobić coś niesamowitego ? ... Otóż nie w tym przypadku xD
https://mobile.twitter.com/DashCamTwats/status/1222867739272011778
[I will make you laugh #4]
8
Wyobraźcie sobie kogoś, kto boi się latać samolotami słysząc o tych wszystkich wypadkach. W końcu się decyduje. Wsiada do samolotu, samolot startuje. Facet wygląda przez okno, a tam taki widok:
https://mobile.twitter.com/DashCamTwats/status/1222646068774612992
[I will make you laugh #3]
13
Całe życie nawet pewnie nie zdążyło jej przelecieć przed oczami :D
https://mobile.twitter.com/mrwhite321/status/1222877123393794048
[I will make you laugh #2]
11
Już prawie skończone ziomek :D
https://mobile.twitter.com/DashCamTwats/status/1222873744932245509
0
Takie transfery szanuję.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1222900066328797185
1
Wystarczy odpowiednia motywacja.
https://mobile.twitter.com/dsenkowski07/status/1222886448115978242
0
@Chwytliwy Ta z drugiego zdj też nie ? :D
1
Salah jest blisko pobicia wyniku Luisito, dlatego jego medal jest "nadgryziony" prawda ? Czy fałsz ? :D
1
No co zrobisz, w biurach ligi angielskiej rachunek się zgadza :D
https://x.com/OutofcontxtVAR/status/1215935209755103232
3
Gdyby nie fakt, że mamy szeroką kadrę i bogactwo zawodników na każdą pozycję to zabolała by mnie ta informacja. #Tiki-taka (zanim napiszecie negatywny komentarz na temat mojego postu, pomyślcie nad tym, co napisałem i spójrzcie na avatar).
0
@Gosciuu Masz rację, tak to wygląda, ale dokładnie oddaje to, co powiedział Pep.