Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Serio mecz Betisu z Sevillą Cię tak elektryzuje ?
0
Następny mecz Liverpool'u z Aston Villa może być ciekawy :D
https://x.com/NoContextEPL/status/1207287405788717056
Dziś możemy wyjść na prowadzenie w wielu kategoriach.
2
Może mam retro spojrzenie na ten temat, ale uważam, że trener wie najlepiej jakiego profilu zawodnika szuka, kto najlepiej będzie pasował do jego układanki. Bez zbędnych półśrodków. Klopp ma jasną sytuację. Wybiera określonego zawodnika na daną pozycję bez innych opcji. Tak było chociażby z VVD. On albo nikt. Teraz wzbogacił swój team o Minamino. Pozostaje nam czekać, aż zrobi z niego jokera klasy Premier League. Ciekawe ile w tym prawdy: podobno zawodnicy The Reds po meczu z Salzburgiem powiedzieli Kloppowi, że warto zainteresować się Minamino, a Klopp odpowiedział, że on już u nich jest.
5
Będzie co oglądać *.*
https://x.com/FootyHumour/status/1207006333595197440
6
Oglądaliście dzisiejszy mecz Aston Villi z Liverpoolem w pucharze ? Klopp wystawił młodzików.
https://x.com/FootyHumour/status/1207056615968591874
Już dawno mi nic tak nie wpłynęło na moją psychikę jak ta grafika:
https://x.com/J_Krecidlo/status/1206953594836131840
0
Tego dnia w 1993 roku założona została MLS. Przywitała kilka zacnych legend.
1
Dzisiejszy Pan sędzia po prostu chciał podnieść wagę najbliższego El Clasico dla Barcelony =) Powinni wyciąć ten kawałek z powtórką faulu na Pique, decyzji sędziego i wstawić podkład muzyczny z Benny Hilla.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
5
Kącik dla ciekawych swiata #4:
★To zdjęcie szklanego piasku na hawajskiej plaży.
https://zapodaj.net/7cdf884e57895.png.html
W jaki sposób taki piasek powstaje? Szklany piasek powstaje z rozbitych butelek, których kawałki są następnie obracane, rozdrabniane i wygładzane przez fale. Na świecie istnieje kilka szklanych plaż utworzonych niemal w całości z takiego piasku - w miejscach, gdzie istniały dawniej dzikie wysypiska śmieci. Najbardziej znane szklane plaże znajdują się nieopodal Honolulu i Los Angeles.
☆ Ile lat ma Morze Bałtyckie ? 12 000 lat. Bałtyk jest jednym z najmłodszych mórz świata. Powstał dopiero po zakończeniu epoki lodowej. Przechodził kilka etapów rozwoju. W swojej historii był na przemian jeziorem i morzem.
★ Który z prądów morskich jest najsilniejszy ? Dryf Wiatrów Zachodnich. Ten zimny prąd morski obiega kulę ziemską na dalekim południu. Tworzy strefę bardzo silnych wiatrów i sztormów, to przez niego opłynięcie przylądka Horn jest takim wyzwaniem dla żeglarzy. Głębokość prądu przekracza 3000 m.
☆ W którym zbiorniku wodnym prądy morskie ulegają odwróceniu dwa razy do roku ? W Oceanie Indyjskim ruch prądów morskich na północ od równika ulega odwróceniu wraz ze zmianą kierunku monsunów.
16
Kącik dla ciekawych swiata #3:
★ Co było pierwsze, jajko czy kura !?
Ten odwieczny dylemat filozofów dziś nie przedstawia żadnych trudności dla paleontologów - oczywiście, ewolucja stworzyła jaja znacznie wcześniej niż kury.
★ Od kiedy zwierzęta rozmnażają się, składając jaja? Od kiedy istnieją gady, a więc od co najmniej 250 milionów lat. Choć bowiem wszystkie kręgowce produkują komórki jajowe (a więc można przyjąć, że koncepcja jaja liczy sobie nawet 500 mln lat) to gady „wynalazły” skorupkę, chroniącą jajo i sprawiającą, że przyjęło ono znane nam wszystkim, wydłużony i obły kształt. Zapewniał on możliwość rozmnażania się poza środowiskiem wodnym, chroniąc wnętrze jaja przed wyschnięciem.
★ Wszystkie dinozaury składały jaja podobnie jak dzisiejsze ptaki. Wiele z tych jaj dzisiaj znajdowanych jest w całkiem niezłym stanie. Jedne z najstarszych, jakie udało się odnaleźć, pochodzą z terenów dzisiejszej Republiki Południowej Afryki, ze skał w parku narodowym Golden Gates Highlands. Paleontolodzy odnaleźli tam dziesięć gniazd dinozaurów z pokruszonymi skorupkami jaj liczącymi sobie 190 milionów lat !
8
Kącik dla ciekawych swiata #2:
★ Początek pleśni:
http://nextews.com/images/4c/fd/4cfd75eaa9b10f01.jpg
☆ Skrzydło motyla:
http://nextews.com/images/44/ac/44ac2f4ba9cc0efb.jpg
★ Wodopójka:
http://nextews.com/images/c0/5a/c05a4100aab30f0c.jpg
☆ Komórki glonów:
http://nextews.com/images/ff/9f/ff9f79f6a9e70f00.jpg
Wszystko oczywiście pod mikroskopem.
25
Kącik dla ciekawych swiata:
★ W Arabii Saudyjskiej nie ma ani jednej rzeki. Fakt ten czyni ten kraj unikatowym na skalę całego świata.
☆ Na Falklandach jest więcej owiec niż ludzi. I to znacznie więcej! Na 1 mieszkańca przypada bowiem co najmniej 200 owiec.
★ W Indonezji jest mnóstwo wulkanów. Miliony mieszkańców żyją w pobliżu aż 127 gór wulkanicznych gotowych pluć lawą.
☆ Przeciętny Szwajcar rocznie zjada 10 kilogramów czekolady. To musi być słodkie życie.
★ W Kanadzie jest mnóstwo jezior. Najwięcej na całym świecie. 60% wszystkich zbiorników wodnych tego typu jest właśnie w tym kraju.
12
Codzienna dawka humoru #3:
★ Przychodzi zięć do teściowej w szpitalu. Idzie do ordynatora i pyta:
- Jest jakaś nadzieja?
A lekarz na to:
- Niema żadnej. Jutro wychodzi!
☆ - Śniło mi się, że umarłam ? mówi emerytka do emerytki.
- I co było w tym śnie?
- Poszłam do nieba. Patrzę, jest mój Stefan! Pędzę do niego, a on: "Hola, hola! Przecież obiecywaliśmy tylko do śmierci!"
★ Patolog spojrzał w dokumentację i powiedział:
- Pana żona umarła pomiędzy drugą trzydzieści, a trzecią nad ranem, ale z badań wynika, że uprawiał z nią pan seks około ósmej rano. Może pan to wyjaśnić?
- Niespecjalnie, choć faktycznie była bardziej uprzejma niż zwykle.
☆ W sądzie:
- Wczoraj, między 10 a 11 wieczorem uprawiałem seks.
Sędzia:
- Kim pan jest? Nawet nie uczestniczy pan w tym procesie.
- Wiem, ale chciałem, żeby to zaprotokołowano.
29
☆ Żona do męża:
- Jak wygrasz w lotto, to od razu robię sobie naciąganie zmarszczek, botoks i sztuczne cycki. Co ty na to?
- A co byś powiedziała, gdybym za tę kasę zrobił tuning naszego Tico?
- No co ty? Po co będziesz ładował kasę w starego grata, jak możesz mieć nówkę sztukę?
- Cieszę się, że mnie rozumiesz.
☆ Chciałbym umrzeć podczas snu, tak jak mój dziadek, a nie wrzeszcząc ze strachu jak jego pasażerowie.
☆
- Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża, musimy na niego coś mieć. Czy mąż pije?
- Nie, skąd! Jakby tylko spróbował, to ja bym mu...!
- Czy nie daje pieniędzy?
- Nie, absolutnie, oddaje wszystko co do grosza... Już by mi tylko schował złotówkę, to ja bym mu...
- A może bije panią?
- Spróbowałby tylko rękę na mnie podnieść, to ja bym go tasakiem manier nauczyła!
- A co z wiernością?
- O! I tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Codzienna dawka czarnego humoru:
★ Nastał okres zmian w moim życiu. Od wczoraj nie jestem prawiczkiem, ani pracownikiem kostnicy.
☆ Zagadałem w barze do karlicy:
- Wyglądasz na fajną i godną zaufania osobę. Pójdziemy do mnie ?
- Ty tak na poważnie ?
- No raczej. Zgubiłem klucze i tylko Ty zmieścisz się w otwór dla kota.
♦ Pogrzeb. Trumna spoczęła w grobie, rodzina i znajomi rzucają kwiaty. Nagle coś uderza w wieko. Facet, który rzucił coś ciężkiego zmieszany mówi: " Przepraszam bardzo, kwiaciarnia była już zamknięta to kupiłem bombonierkę. "
1
Barcelona u siebie wygrała wszystkie mecze w lidze. Mallorca na wyjeździe wszystkie przegrała. Mecz został sobotę, na godzinę 21:00. Jedyny wniosek, który się nasuwa to piękny mecz Barcy i manita :D
0
@Katalonbar przecież ona 15 chyba jeszcze nie ma :]
2
Gorąco polecam !
1
Allegri ma lekcje angielskiego w Mediolanie. Powiedział, że nie obejmie żadnego klubu przed końcem tego sezonu.
3
Fani z notatnika po dzisiejszych newsach:
https://x.com/margohgifs/status/1202681444419690496
3
" To najgłupsza okładka jaką widziałem w ciągu całej mojej kariery ". Lukaku na temat dzisiejszej okładki 'Czarny piątek'.
4
Kiedyś w Chelsea, mam te spodnie :D
https://x.com/NoContextEPL/status/1202667875791708161
0
Trzech piłkarzy kontuzjowanych, więc zaczynamy ponownie przejmować się bezpieczeństwem. Trzeba anulować ten mecz lub walkower ! Lekki cykor wyczuwalny.
3
Jak ja tego gościa nie trawię.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1202653026626023424
8
Teraz The Blues zbierają owoce.
1
Są tu jacyś hobbystyczni inwestorzy ?
https://zapodaj.net/08c07d1f6bab9.png.html
7
W tym sezonie stracili najmniej bramek w Premier League - 0.6 na mecz (9). Sprzedali przed sezonem ŚO za rekordową cenę.
1
@bartekmess Ctrl + C ---> Translator --> Wykryj język / Polski ---> Ctrl + V
1
Prezentuje się całkiem nieźle.