0

Z dźwiękiem, klasyk :D !


0

@bixmix " Wiesz, że im bardziej histeryzujesz tym bardziej Ci wierzę ? "

0

Macie takie taktyczne foldery ?


1

@Fake69 Nie zgodzę się. Cucu to nie jest agresywny rzemieślnik, a radzi sobie znakomicie. Alena może dać im wiele kreatywnych rozwiązań, których może im czasem brakować w linii pomocy.

27

Od razu przypomina się mecz z Valencia na Camp Nou i pierwsze dwie bramki. Jeden z najlepszych momentów w tym sezonie.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1202620625904427009

0

@MarioVeB! Jak by to powiedział Tadzio Norek: na papiery nie patrzą ?

0

1

@Odesseiron im się już w głowach poprzewracało.

0

Gdzie nam do Szwajcarii. Bliżej już do Ukrainy.


8

Czyżbyśmy mogli obejrzeć Araujo, Puiga, Fatiego, Pereza z Mallorca ? W podstawie Araujo z Umitim, Puig z Rakiticem i Vidalem/De Jongiem, Fati z Griezmannem i Messim + Perez zmiennik. Fatiego chciałbym w końcu zobaczyć na '9' na której prezentował się znakomicie.
https://x.com/neurophate_/status/1202616463892393985

8

Oby Carles tam poszedł. Nie ma gwarancji SUKCESU, ale Alena ma potencjał za duży na ławkę.
https://x.com/neurophate_/status/1202612067796242434
Jeśli Erling rzeczywiście ma tak niską klauzulę to będzie licytacja o jego pensję.


1

@Kapitan hawk ktoś tu łapie cykora.

0

@damianex10 no nie do końca. Np w Dublinie mecz będzie prawdopodobnie prawie jak u siebie.

0

Moja partnerka na dzisiejszy wieczór już udziela wywiadu. Wasze jak tam ?

3

@damianex10 mecze z Rosją i Ukrainą mogą być bardzo ciekawe i zacięte. Obie drużyny obecnie są wg mnie na poziomie Polski. Ukraińcy grają dobra, techniczna piłkę.

3

@Transu96 każdemu się zdarzają błędy. Żałosne są takie komentarze.

2

Gdybym budował drużynę, z pewnością Fabian Ruiz mógłby być jej kręgosłupem. Jednak nam obecnie jest on niepotrzebny. De Jong - Arthur - Roberto - Puig to pomocnicy na lata o różnych profilach. Nie wspominając o reszcie utalentowanych z La Masii. Sądzę, że po tym sezonie możemy pożegnać się z dwoma z obecnej kadry. Wg mnie Arthur nie powinien jednocześnie przebywać na boisku z Riquim. Powinien mieć plecy (de Jong, Busquets). Oby zaczął dostawać minuty jeszcze w tym sezonie.


2

Banda świrów cały czas do mnie wydzwania mówiąc, że nie mogą rozmawiać, bo są na jakiejś gali. To pewnie nic ważnego, skoro nie mam zaproszenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IAmBackCules - Cześć, nie mogę teraz rozmawiać, zadzwonię za godzinę.
- Po co on dzwonił do mnie z taką informacją ?

0

Niepoprawnych poetów u nas nie brakuje.
https://x.com/JanuszCichy/status/1202566151513018374

0

Kiedy miałem około 10 lat starszy brat powiedział mi, że całe to WWE jest udawane. Wszystkie akcje, wydarzenia są wcześniej ustalone i przećwiczone. Pewnego razu byłem świadkiem takiego wydarzenia: gość skoczył z 5 metrowej klatki na drugiego. Obaj odrazu załadowani do karetki i do szpitala. Ja tylko prychnąłem i mruknąłem pod nosem: to tylko udawanie, nic więcej.
https://x.com/90sWWE/status/1202362959508447233

4

5

Gole miesiąca. Niby z treningów, ale ... Warto zobaczyć *. *


12

Ah, to było piękne. Klasa światowa.
https://x.com/EnRouteAnfield/status/1202570753813700609

13

Najprawdopodobniej Real nie będzie mógł liczyć na Belga.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1202548314614456320

3

To wstyd, że Mane skończył na 4 miejscu. [G.O.A.T]

1

* Trzech najlepszych menedżerów w historii Premier League.
* Czy Pep Guardiola zaginął ?
* Pozwala wygrać Liverpool'owi mistrzostwo. Ci trzej nigdy tego nie zrobili.


7

Terry i jego uścisk dłoni :]

0

Pytają, co ich tak rozśmieszyło. Shakira prezentująca twerk. Ernesto pokazujący swe preferencje.

1

Już 7 grudnia Fati da nam nieco spóźniony prezent i uczci przedłużony ostatnio kontrakt zaliczając wspaniały występ przeciwko Mallorce. Tak na marginesie ... wiecie, że na stronie, której nazwy nie wymienię Ansu ma już łatkę "Bojan" ? :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?