14

Ahh, stadiony świata. Prawie jak Pavard z Argentyną na Mundialu.
https://x.com/TekkersMedia/status/1209040197146464256

10

6

4

• Welcome in The Blues:
https://zapodaj.net/d03f9916bc088.jpg.html

• Kto przynosi prezenty na Gwiazdkę ?
https://zapodaj.net/47c5f5c2a9020.jpg.html

• Każda seria się kiedyś kończy:
https://zapodaj.net/19ead49312f11.jpg.html

• Lewy, Lewy, ciekawe czy zasługujesz na najlepszego polskiego sportowca tego roku:
https://zapodaj.net/4bdbff92aba46.jpg.html

+ Margot ku uciesze większości w ten deszczowy dzień.
https://x.com/margohgifs/status/1208877825656266753

4

And the winner is ? BARCELONA.


1

A może po prostu Ole Gunar Solsza opowiada się za Super Ligą ?
https://x.com/TrollFootball/status/1208772323089829889

3

8

Alyna, patrz jak przykariusowoł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Też tak reagujecie kiedy kolega mówi, że was zniszczy w Fifę ?
https://x.com/Troll__Footbal/status/1208745155764703236

10

Martin Odegaard - rozgrywanie, wysoki pressing, strzały z dystansu ... Szkoda, że nasz zarząd na niego nie postawił.


0

Dożyłem tak pięknych czasów, w których mogę powiedzieć, że Alaves gra przyjemniej dla oka niż AC MILAN.


0

Bardzo ładne zachowanie ze strony Ziyech'a. Człowiek, który sam wspominał, że mógł zejść na złą ścieżkę gdyby nie football. Nie sposób zliczyć, ilu ludzi piłka nożna zaprowadziła na właściwą drogę.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1208731547190398977

1

Nasze ofensywne trio w tym sezonie ligi hiszpańskiej zanotowało już 30 goli + 16 asyst !
https://zapodaj.net/589193f091e52.jpg.html

0

Ahh, tyle wspomnień i niesamowitych emocji na jednym zdj:
https://zapodaj.net/0212004400646.jpg.html

Kilka kreatywnych grafik od B/R Football:
https://zapodaj.net/65c708fac5f8f.jpg.html
https://zapodaj.net/39b2b3d7ab2b6.jpg.html
https://zapodaj.net/f5ab77e0e2606.jpg.html
https://zapodaj.net/ba191ab070e72.jpg.html

Tak, przynajmniej jedna przedstawia CR :D

1

MISTRZOWSKI poziom promocji filmu :D
https://x.com/hughesroland/status/1208405684506824705

38

Hahaha pamiętacie ten mecz ? Jak wytłumaczyć kiedyś dzieciom, że Koguty poprzez odniesiony w tym meczu rezultat jednocześnie wygrały, zremisowały i przegrały ? :D
https://x.com/FootyHumour/status/1208531944318914561

9

Mama pewnie była z niego bardziej dumna niż on sam.

7

Ładna grafika, ale do sekstetu im daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1

1

4

Messi, Messi, Messi ... Gol gol gol gol gol gol. Bardziej prawdopodobne są jeszcze przynajmniej dwie złote piłki dla Leo niż znalezienie pozytywnego przymiotnika, którym można go pochwalić po raz pierwszy.

1

@Barca_Big_Moment Zwłaszcza w Rzymie lub na Anfield :D :D :D

14

BIG SAM WRACAJ JAK NAJSZYBCIEJ DO TOP FORMY ! Przy takiej grze w defensywie bocznych obrońców potrzebujemy dwóch profesorów w środku.


7

Ach, Messi vs no space !


3

Oczom nie wierzę !

1

Też macie wrażenie jakby na tym zdj byli sami wychowankowie Barcy ? :D


0

Dobrze, że ta ręka nie trochę wyżej ... :D

1

Dzisiaj (dopiero dzisiaj !) uświadomiłem sobie, że oglądanie Barcelony już nie sprawia mi przyjemności takiej jak jeszcze 2-4 sezony temu. Jest to klub, któremu kibicuję odkąd oglądam piłkę klubową i zawsze będę to robił. Nie możemy obwiniać tylko Valverde, głównym winnym w tej sytuacji jest zarząd, który trzeźwym spojrzeniem dostrzegł tylko jego historię w Barcelonie, a nie styl i taktykę, którą przekazywał prowadzonym przez siebie zespołom. Oglądam Barcę kiedy tylko mogę (~95% meczy w sezonie). W wielu meczach zawodnikom brakuje koncentracji, tej mentalności zwycięzców. Mam nadzieję, że następny trener będzie wybrany przez jego wartości i styl, które wpaja zawodnikom, a nie historię w katalońskim klubie. Nie może opuścić mnie myśl, że niebawem możemy pożegnać się z Semedo, jeśli ten "nagle nie ewoluuje". Nad Albą też zachwycaliśmy się swego czasu, po odejściu Ney'a tchnął nowy życie na lewej flance, notował liczby powyżej oczekiwań. Niestety jego gra w ofensywie w ostatnich miesiącach co raz mniej przekłada się na liczby w klasyfikacji kanadyjskiej, a co raz więcej na błędy w defensywie. Wielu ekspertów twierdzi, że pozycja bocznego obrońcy to obecnie kluczowa rola w każdym zespole. Co dają nasze boki obrony ? Ani solidności w defensywie ani w ofensywie. Nasza sytuacja powoli zmierza ku radykalnym zmianom. Jedyne pytanie: kiedy one nastąpią ?


6

W tym sezonie ligi hiszpańskiej na ten moment (po pierwszej połowie meczu z Alaves) nasz tercet ofensywny MSG ma już 28 goli i 15 asyst.
https://mobile.twitter.com/blaugranaorb/status/1205882403065139200

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?