0

Smutne, ale prawdziwe. Domagali się zwolnienia Wengera, a od jego czasu jest tylko gorzej. Dzisiaj ich gra wyglądała już lepiej, oby Arteta zrobił z nich kolektyw. Jeśli on nie da rady, wszystko będzie jasne.
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1210242094763331584

4

13

Chociaż przez krótki czas mieli nadzieję :D
https://mobile.twitter.com/NoContextEPL/status/1210229094497038337

10

Oglądaliście Kevina w święta ? Chłopak przebył długą drogę.
https://x.com/FootyHumour/status/1210153891087695872

0

Każdy, kto ma totki na kuponie :D

0

Właśnie taka długość spalonego dzieliła nas od porażki w El Clasico.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1210182317832056833

37

Kolacja świąteczna z gwiazdami piłki nożnej. Złoto ! :D

15

Ciężko się nie zgodzić.


0

Żona: Mam dla nas plan na drugi dzień świąt, idziemy do domu moich rodziców.
Ja:
https://x.com/TrollFootball/status/1210125061241200645

0

Uwaga suchar !
Jak nazywa się syn Greya ?
https://www.flashscore.com/player/greyson-nathan/b5jHWjLG/

0

@mateuszdabski Dokonaj analizy swoich wcześniejszych komentarzy w tym wątku, za bardzo cenię swój czas by go tracić na nic nie wnoszące konwersacje :D

1

@mateuszdabski Nie, zgadzam się z tym co napisałeś przed chwilą. Wracając do postu, film nie dotyczy dekady obecnej lecz tej zapisanej w tytule i na tym polu nie dowiedziesz, że się mylę.

2

@mateuszdabski Nie obchodzi mnie Twój punkt widzenia w tej sprawie. W tytule postu możemy znaleźć zapis "2010-2019". Nie próbuj udowodnić, że tak nie jest, ponieważ nie ma to żadnego sensu i tylko tracisz czas.

1

@mateuszdabski Tak, mam pewną mądrość do dodania. Dekada (gr. déka: dziesięć) –pojęcie oznaczające pewien czas. Najczęściej wyrazu dekada używa się dla okresu 10 lat. Można jednak tego określenia używać również dla dziesięciu miesięcy, tygodni lub dni.
Nigdzie nie pisałem o OBECNEJ dekadzie, czytanie ze zrozumieniem kolego :)

0

@mateuszdabski Stary, policz sobie rok po roku od 2010 ...

20

Szybkie podsumowanie dekady w piłce nożnej, tyle wspomnień ... Jest i Polak rodak :D
https://mobile.twitter.com/utdBrett/status/1209435564652580865

0

Od razu mi się skojarzyło z pewnym Belgiem w LM, który próbował zatrzymać pewnego Argentyńczyka :D
https://mobile.twitter.com/NoContextEPL/status/1209847232666722313

0

Niech magia tych świąt będzie tak wielka jak płuca tego gościa:
https://mobile.twitter.com/OOCPunditry/status/1209848854595678209

11

2

31

1

Ta brazylijska magia *.*

2

Something like this :D


6

7

Jak wszyscy to wszyscy. Wszystkiego najlepszego Cules i niech nam Bartek miłym będzie !
https://mobile.twitter.com/margohgifs/status/1209501589687459840

2

3

Co stało się z Ablem Ruizem ? Ma ogromny talent, ale coś musi u niego "zaskoczyć", jeśli tak się stanie, może wiele osiągnąć w piłce. [Garcia Pimienta] BANG. Mamy swojego Brzęczka w Barcelonie :D
https://mobile.twitter.com/Marcsport47/status/1209453020951568384

0

Kevin de Bruyne w Barcelonie to mój mokry sen ...
https://mobile.twitter.com/OptaJoke/status/1209452188759662592
O 9 rano w Boże Narodzenie Kevin De Bruyne już nakrył do stołu, zrobił farsz i upiekł indyka. Asystuje....

5

(Suchar) Wiecie skąd mamy pewność, że to Kriszcianu zabija karpia w swoim domu ? Gdyby partnerka nie dała mu spełnić swojego obowiązku jako gospodarza domu to już by ten temat poruszyły w mediach jego mama i siostra.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1209464848154804224

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?