Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co z Inigo Martinezem? Wydawał się całkiem fajną opcją i nagle z niego zrezygnowano...
0
Każdy by się przydał, ale na początek wziąłbym El Haddadiego. Wygrał dla nas młodzieżową Ligę Mistrzów, strzelając gola z połowy. ;]
1
Niestety, z 'Ponad klubu', którym byliśmy przez ponad 100 lat, staliśmy się bandą śmieci. Mówię 'My', chociaż zawsze byłem przeciwny temu zarządowi. Zakleili nas reklamami, przestali się liczyć z kimkolwiek, zniszczyli atmosferę, wytarli się naszymi świętościami i jeszcze ta afera z Mathieu na Wikipedii... nie istniejemy na arenie międzynarodowej, a i w lidze coraz trudniej. Bez nowych pomysłów i zmiany elit będziemy grać o Ligę Europy.
0
Ciekawe czy po raz pierwszy się wykażą...
0
Żenada. Swoją drogą, zawsze obrywa nie ta osoba, która powinna. To tak, jakby oskarżać kleryka o to, że proboszcz wziął ślub. ;]
0
Nie zapominajcie też o tym Panu: http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02129/luis-suarez_2129343b.jpg :D Mamy dobry skład, a przecież nawet lipiec się nie skończył. ;)
0
Mogliby kupić jeszcze klasowego pomocnika, ale nie wymagajmy za dużo... w końcu to Zubi. ;]
2
W stu procentach można powiedzieć na razie jedną rzecz - po dzisiejszych tonach wulgaryzmów z pewnością będzie masa ostrzeżeń. :P
0
Hummels, Cuadrado, Vidal. Myślę, że w zupełności by wystarczyło na ten sezon. ;)
0
Z tego, co pamiętam, to w meczach z nami za Guardioli zawsze sprawiał nam duże kłopoty tymi niskimi wrzutkami z lewej strony.
4
http://i.imgur.com/83Gh8p1.jpg Wyruszył już dziś. ;]
0
"To musi wypalić." - Mathieu po kolejnym papierosie. :D
2
Real też nie będzie miał super obrony. Pepe po trzydziestce, Varane ze szkła... w przypadku kontuzji Ramosa zostaje im Nacho Fernandez, którego chyba nawet Pique przebija zwrotnością. :D
0
Być może, ale tego przecież też jeszcze nie wiemy. :D
9
Rozumiem, że macie wakacje i komentarze lecą co chwilę, ale nie przesadzajcie z hejtowaniem. Zobaczymy go w grze i wtedy będziemy oceniać.
0
El Haddadi to nasz największy talent.
2
http://i.imgur.com/83Gh8p1.jpg Mathieu w drodze do Barcelony.
2
Czekasz na konkrety? Kup słownik.
0
Na fajki musi zostać.
0
To bardziej kwestia pseudonimów. Ludzie kryjący się pod nickami mają skłonność mówić coś, czego w gronie znajomych by nie powiedzieli. ;]
0
Schar nie powinien być zbyt drogi.
0
Dokładnie, 192 cm zrobi swoje. ;)
2
Mathieu w sumie 192 cm, więc jeżeli przyjdzie także drugi obrońca, oraz zainwestujemy w Cuadrado, będzie lepiej, niż dobrze. Jeżeli. ;] PS.
0
No i dobrze. Nie będą przynajmniej grać tak wolno i padać pod koniec sezonu.
0
Też zauważyłem ten jego luz w sytuacji z Rafinhą, gdy chciał rzucić w niego 'oszczepem'. :D
11
Świetne transfery z klubu. Puyol za darmo, V.V. za darmo, Pinto za darmo, Oier za darmo, Xavi za darmo (kontrakt do 2016-go), Bojan na wypożyczenie, kontrakt do 2015 = za darmo, Cuenca za darmo, Tello na wypożyczenie = za darmo... A potem się dziwmy, że nie ma za co Suareza kupić. Popatrzcie na białych, oni nawet takie coś jak Morata potrafią opchnąć za 20 kawałków... rozumiem, że mamy na plecach Unicef, ale nie bawmy się w krupiera i nie rozdawajmy dłużej. ;)
0
Jakoś mnie to nie dziwi. ;)
11
Gdybyśmy kupili Mathieu za tyle, co Hummelsa, byłaby to komedia sezonu. ;)
1
Właśnie, Panowie. Mamy po północy, zapnijcie i zrzućcie emocje. ;]
2
Viagra Medical Alert po meczu. Dajcie spokój...