0

Musimy trzymać kciuki za Bayern, żeby w następnym sezonie już żaden antyfutbol nie przeszkodził nam w drodze do wygrania Ligi Mistrzów.

0

Ech, co Ty gadasz... Didier za darmo może być świetnym rozwiązaniem.

0

duch toma joad - co tam Euro, Puchar Narodów Afryki czeka.

0

No tak, jeszcze tego brakowało. ;]

0

Chętnie zobaczyłbym Messiego na prawej stronie, a w środku grałby van Persie.

0

Osobiście jestem za powrotem Laporty. ;]

0

Jak to jest z barażami? Kto w nich gra?

0

Czterech już nie strzeli, ale pewnie dopchną mu jeszcze jednego. ;]

0

Gdyby żel strzelił dziś te 5 bramek to już naprawdę by było szemrane... ;)

0

Hm... z pewnością jest to piłkarz świetny, ale 40 milionów to spora kwota...

0

Co do transmisji, to Canal+ łączy się z n, więc będzie Liga Mistrzów na Cyfrze.

0

Afellaya i Adriano sprzedać, za nich Jordi Alba i van Persie.

0

Jak dla mnie Alba i van Persie do kupienia, natomiast sprzedać Adriano i Afellaya.

0

No właśnie, taniec jest elementem kultury i emocji. ;]

0

Czy ktoś jeszcze nie może zrozumieć o co ta cała afera?

0

Masche ustawił wszystkich. :D

0

Niech lepiej się trzymają, bo Bayern w półfinale będzie koszmarem. ;)

0

3 gole za Pepa na Camp Nou strzelił Villareal, remisując 3-3 w pierwszym sezonie Guardioli. Więcej napiszę, jak sobie przypomnę. :P

0

Do pełni pecha brakowało jeszcze pary Marsylia - Benfica i gry takiej drużyny z Realem w półfinale. ;]

0

Benfica dla Barcelony i Chelsea dla Realu. ;)

0

Kataloński arbiter... ciekawe kiedy będzie sędziował mecz Realu. ;]

0

W końcu czyste konto. Brawo! :)

0

Przydałoby się jeszcze nie tracić goli, bo pięć ostatnich meczów tak właśnie kończyliśmy. :/

0

Whatis - oczywiście, że jest. Chodziło mi o pozostałe teamy. ;)

0

Widzieliście jego zryw przy golu w meczu z Besiktasem? Nie sądziłem, że jest taki zwrotny. :P

0

Jedynie Milan jest w stanie powstrzymać Real, dlatego muszą na siebie wpaść. ;)

0

Przypominam, że Eric również się starzeje. ;)

0

Osobiście chciałbym właśnie Benficę. :D

0

Najlepsze pary byłyby takie:

Real - Apoel
Milan - Inter
Barcelona - Benfica
Bayern - Napoli

w półfinale Real trafia na Milan, Barcelona na Napoli

i finał Barcelona - Milan. :D

0

Mamy swojego Ronaldo. Tyle że nasz ma dopiero 20 lat i może wiele poprawić. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?