Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy trzymać kciuki za Bayern, żeby w następnym sezonie już żaden antyfutbol nie przeszkodził nam w drodze do wygrania Ligi Mistrzów.
0
Ech, co Ty gadasz... Didier za darmo może być świetnym rozwiązaniem.
0
duch toma joad - co tam Euro, Puchar Narodów Afryki czeka.
0
No tak, jeszcze tego brakowało. ;]
0
Chętnie zobaczyłbym Messiego na prawej stronie, a w środku grałby van Persie.
0
Osobiście jestem za powrotem Laporty. ;]
0
Jak to jest z barażami? Kto w nich gra?
0
Czterech już nie strzeli, ale pewnie dopchną mu jeszcze jednego. ;]
0
Gdyby żel strzelił dziś te 5 bramek to już naprawdę by było szemrane... ;)
0
Hm... z pewnością jest to piłkarz świetny, ale 40 milionów to spora kwota...
0
Co do transmisji, to Canal+ łączy się z n, więc będzie Liga Mistrzów na Cyfrze.
0
Afellaya i Adriano sprzedać, za nich Jordi Alba i van Persie.
0
Jak dla mnie Alba i van Persie do kupienia, natomiast sprzedać Adriano i Afellaya.
0
No właśnie, taniec jest elementem kultury i emocji. ;]
0
Czy ktoś jeszcze nie może zrozumieć o co ta cała afera?
0
Masche ustawił wszystkich. :D
0
Niech lepiej się trzymają, bo Bayern w półfinale będzie koszmarem. ;)
0
3 gole za Pepa na Camp Nou strzelił Villareal, remisując 3-3 w pierwszym sezonie Guardioli. Więcej napiszę, jak sobie przypomnę. :P
0
Do pełni pecha brakowało jeszcze pary Marsylia - Benfica i gry takiej drużyny z Realem w półfinale. ;]
0
Benfica dla Barcelony i Chelsea dla Realu. ;)
0
Kataloński arbiter... ciekawe kiedy będzie sędziował mecz Realu. ;]
0
W końcu czyste konto. Brawo! :)
0
Przydałoby się jeszcze nie tracić goli, bo pięć ostatnich meczów tak właśnie kończyliśmy. :/
0
Whatis - oczywiście, że jest. Chodziło mi o pozostałe teamy. ;)
0
Widzieliście jego zryw przy golu w meczu z Besiktasem? Nie sądziłem, że jest taki zwrotny. :P
0
Jedynie Milan jest w stanie powstrzymać Real, dlatego muszą na siebie wpaść. ;)
0
Przypominam, że Eric również się starzeje. ;)
0
Osobiście chciałbym właśnie Benficę. :D
0
Najlepsze pary byłyby takie:
Real - Apoel
Milan - Inter
Barcelona - Benfica
Bayern - Napoli
w półfinale Real trafia na Milan, Barcelona na Napoli
i finał Barcelona - Milan. :D
0
Mamy swojego Ronaldo. Tyle że nasz ma dopiero 20 lat i może wiele poprawić. :D