0

Naprawdę nie pasuje Wam godzina? Przypominam zatem o której Real grał z Osasuną w poprzednim sezonie. ;)

0

Ibra i TS w PSG? Do czego ten świat zmierza...

0

Daimos czy jak Ci tam - skoro Ci się słowiańskie kraje nie podobają to bierz klapki i won do Izraela albo Stanów.

0

W porównaniu do kobiety Casillasa to nawet dobra. :P

0

Odszedł z Arsenalu, a Wy się zastanawiacie. Takiego napastnika w kolejnych latach ciężko będzie znaleźć w rozsądnej cenie.

0

No cóż, to było raczej nieuniknione. Szkoda tylko, że dostaniemy 0. :/

0

Teraz jeszcze tylko środkowy obrońca i napastnik.

0

Cóż więcej powiedzieć... :)

0

No cóż, skoro musi to niech odejdzie. Dodatkowe kilka milionów można dołożyć do środkowego obrońcy. ;)

0

Na szczęście do wielu zaczyna docierać czym tak naprawdę jest shitbook. ;)

0

Świetnie. :D

0

Ten w środku jest podobny do gościa, który losuje Ligę Mistrzów. xD

0

Pozdrowienia. :P

0

Za talent ciężko nie chwalić, za resztę trudno nie pogardzać.

0

Alvesa zostawić, resztę można sprzedać.

0

Nie ma się co oszukiwać, że Rosja drużynowo jest o wiele lepsza od nas. Ale mamy kilka indywidualności, które mogą podciągnąć nieco wynik.

0

Spokojnie, jeszcze rok, czy dwa i logo zniknie. ;)

0

To chyba jakaś prowokacja. Najpierw Valdano, teraz ten... trzeba uważać. :P

0

Jak spojrzałem na to zdjęcie przypomniałem sobie jak bardzo brakuje mi sezonu. :D

0

Nos też po ojcu. :D

0

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że niektórym dobrze byłoby za rządów Franco. ;]

0

Dzisiejszy występ zadecydował o wyjeździe Pedro na ME.

0

Murawa była niezła - do połowy żółta, dalej zielona. :D

0

Oby był Darek. Mimo braku wiedzy, nikt nie przekazuje takich emocji jak on

0

Wygląda jak Wojewódzki. :D

0

Sccaner - przecież to oczywiste. Prowokatorzy zawsze będą szukać tylnych drzwi.

0

Mam nadzieję, że przez szacunek nie puszczą hymnu Hiszpanii. ;)

0

Czy po lewej to przypadkiem nie Mourinho? :P

0

Świetnie! ;]

0

No i znowu będziemy się męczyć z nimi w następnym sezonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?