Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę nie pasuje Wam godzina? Przypominam zatem o której Real grał z Osasuną w poprzednim sezonie. ;)
0
Ibra i TS w PSG? Do czego ten świat zmierza...
0
Daimos czy jak Ci tam - skoro Ci się słowiańskie kraje nie podobają to bierz klapki i won do Izraela albo Stanów.
0
W porównaniu do kobiety Casillasa to nawet dobra. :P
0
Odszedł z Arsenalu, a Wy się zastanawiacie. Takiego napastnika w kolejnych latach ciężko będzie znaleźć w rozsądnej cenie.
0
No cóż, to było raczej nieuniknione. Szkoda tylko, że dostaniemy 0. :/
0
Teraz jeszcze tylko środkowy obrońca i napastnik.
0
Cóż więcej powiedzieć... :)
0
No cóż, skoro musi to niech odejdzie. Dodatkowe kilka milionów można dołożyć do środkowego obrońcy. ;)
0
Na szczęście do wielu zaczyna docierać czym tak naprawdę jest shitbook. ;)
0
Świetnie. :D
0
Ten w środku jest podobny do gościa, który losuje Ligę Mistrzów. xD
0
Pozdrowienia. :P
0
Za talent ciężko nie chwalić, za resztę trudno nie pogardzać.
0
Alvesa zostawić, resztę można sprzedać.
0
Nie ma się co oszukiwać, że Rosja drużynowo jest o wiele lepsza od nas. Ale mamy kilka indywidualności, które mogą podciągnąć nieco wynik.
0
Spokojnie, jeszcze rok, czy dwa i logo zniknie. ;)
0
To chyba jakaś prowokacja. Najpierw Valdano, teraz ten... trzeba uważać. :P
0
Jak spojrzałem na to zdjęcie przypomniałem sobie jak bardzo brakuje mi sezonu. :D
0
Nos też po ojcu. :D
0
Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że niektórym dobrze byłoby za rządów Franco. ;]
0
Dzisiejszy występ zadecydował o wyjeździe Pedro na ME.
0
Murawa była niezła - do połowy żółta, dalej zielona. :D
0
Oby był Darek. Mimo braku wiedzy, nikt nie przekazuje takich emocji jak on
0
Wygląda jak Wojewódzki. :D
0
Sccaner - przecież to oczywiste. Prowokatorzy zawsze będą szukać tylnych drzwi.
0
Mam nadzieję, że przez szacunek nie puszczą hymnu Hiszpanii. ;)
0
Czy po lewej to przypadkiem nie Mourinho? :P
0
Świetnie! ;]
0
No i znowu będziemy się męczyć z nimi w następnym sezonie...