Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli ma 22 lata, to może warto się nim zainteresować. W końcu para naszych stoperów, jakakolwiek by nie była, do najmłodszych nie należy. ;)
0
Wiedziałem, że będzie dyskusja o Realu... :)
0
Nie ma się co przejmować. Koszulka pokazuje kto i czego tak naprawdę zazdrości. ;)
0
12 w niedzielę... chyba kogoś pogrzało. :)
0
Może i dobrze. Niektórym przyda się odpoczynek, a Song akurat się rozgrzeje.
0
Nie chciałbym być w skórze Deportivo. ;)
0
Mówiłem rok temu, żeby powrócić do Leo na prawej stronie, a w środku kupić jakiegoś napastnika za 40 milionów i gra wyglądałaby dużo lepiej!
0
Atletico... zobaczycie, że wypuszczą te 8 punktów w 5 meczach i będzie po śmietanie. :P
0
Montoya go zastąpi, chociaż nie wiem czy nie jest jeszcze za młody.
0
No i tyle. ;)
0
Wszystkiego najlepszego! ;]
0
Przydałoby się uniemożliwić oceny komentarzy np. do 12 miesięcy na stronie.
0
No bez jaj, Messi na ławce?
0
Łatwiutcy rywale, nie przewiduję problemów - może z wyjątkiem Estadio da Luz.
0
Ostatnie 4 mecze GD to 4 razy stracona pierwsza bramka... obyśmy teraz my pierwsi trafili, a będzie dobrze. ;)
0
Ratamhatta - nic dodać, nic ująć. Jedyne, co trzeba zrobić, to utrzymać conajmniej 5 pkt przewagi do GD.
0
Co z tego, że Messi jest na okładce, jak w PESie mamy dosłownie wszystko dla fana Liga BBVA? Do tego Liga Mistrzów... czego chcieć więcej?
0
Niestety, to fakt. Przez ostatnie lata sukcesywnie grałem w Fifę na konsolach, ale ten rok będzie pierwszym, który spowoduje zmianę nastawienia. W sumie od zawsze byłem zwolennikiem PESa, więc można powiedzieć, że wracam na stare śmieci.
0
No cóż, w tym roku Konami dało czadu - pełna Liga BBVA i wszystkie stadiony tejże. Nigdy czegoś takiego nie było. ;)
0
0
Dzięki, chociaż na końcówkę się załapałem. ;)
0
Wie ktoś czy na Orange Sport albo gdzieś jest Argentyna?
0
Wywiad przy okazji. ;)
0
Już dawno o tym myślałem, skoro mamy taki piękny kontrast, czemu dawać karmazynowe czy czarne?
0
Kolejny atut Ronaldo wytrącony. ;)
0
Punkt 4, Plan Pięcioletni. ;)
0
No dobrze, może nieco przesadziłem... wkurza mnie tylko pisanie o tłumaczeniu się, w przypadku dzisiejszej wygranej. Tydzień temu oni przyfarcili i nikt nie narzekał. Trochę luzu.
0
0
Podanie Songa było piękne, takich szybkich zagrań brakuje.
0
Bo Lewy wstaje godzinę później.