0

Jeśli ma 22 lata, to może warto się nim zainteresować. W końcu para naszych stoperów, jakakolwiek by nie była, do najmłodszych nie należy. ;)

0

Wiedziałem, że będzie dyskusja o Realu... :)

0

Nie ma się co przejmować. Koszulka pokazuje kto i czego tak naprawdę zazdrości. ;)

0

12 w niedzielę... chyba kogoś pogrzało. :)

0

Może i dobrze. Niektórym przyda się odpoczynek, a Song akurat się rozgrzeje.

0

Nie chciałbym być w skórze Deportivo. ;)

0

Mówiłem rok temu, żeby powrócić do Leo na prawej stronie, a w środku kupić jakiegoś napastnika za 40 milionów i gra wyglądałaby dużo lepiej!

0

Atletico... zobaczycie, że wypuszczą te 8 punktów w 5 meczach i będzie po śmietanie. :P

0

Montoya go zastąpi, chociaż nie wiem czy nie jest jeszcze za młody.

0

No i tyle. ;)

0

Wszystkiego najlepszego! ;]

0

Przydałoby się uniemożliwić oceny komentarzy np. do 12 miesięcy na stronie.

0

No bez jaj, Messi na ławce?

0

Łatwiutcy rywale, nie przewiduję problemów - może z wyjątkiem Estadio da Luz.

0

Ostatnie 4 mecze GD to 4 razy stracona pierwsza bramka... obyśmy teraz my pierwsi trafili, a będzie dobrze. ;)

0

Ratamhatta - nic dodać, nic ująć. Jedyne, co trzeba zrobić, to utrzymać conajmniej 5 pkt przewagi do GD.

0

Co z tego, że Messi jest na okładce, jak w PESie mamy dosłownie wszystko dla fana Liga BBVA? Do tego Liga Mistrzów... czego chcieć więcej?

0

Niestety, to fakt. Przez ostatnie lata sukcesywnie grałem w Fifę na konsolach, ale ten rok będzie pierwszym, który spowoduje zmianę nastawienia. W sumie od zawsze byłem zwolennikiem PESa, więc można powiedzieć, że wracam na stare śmieci.

0

No cóż, w tym roku Konami dało czadu - pełna Liga BBVA i wszystkie stadiony tejże. Nigdy czegoś takiego nie było. ;)

0

0

Dzięki, chociaż na końcówkę się załapałem. ;)

0

Wie ktoś czy na Orange Sport albo gdzieś jest Argentyna?

0

Wywiad przy okazji. ;)

0

Już dawno o tym myślałem, skoro mamy taki piękny kontrast, czemu dawać karmazynowe czy czarne?

0

Kolejny atut Ronaldo wytrącony. ;)

0

Punkt 4, Plan Pięcioletni. ;)

0

No dobrze, może nieco przesadziłem... wkurza mnie tylko pisanie o tłumaczeniu się, w przypadku dzisiejszej wygranej. Tydzień temu oni przyfarcili i nikt nie narzekał. Trochę luzu.

0

0

Podanie Songa było piękne, takich szybkich zagrań brakuje.

0

Bo Lewy wstaje godzinę później.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?