Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty mi tu nie ziomkuj... hej! A może ty też żeśjest po stronie tych białych facholi, hę?
0
Tito - nie, a jak będzie trzeba to ciupagą postraszę.
0
Piłkarze powinni mieć zakaz macierzyństwa do 30 roku życia.
0
Dokładnie Tito, won stąd!
0
Wszystkie odpady z madrytu, wypierdalać!
0
0
2-0. :)
0
20 w Sobotę, zdecydowanie najlepsza. Ewentualnie można nawet pójść jeszcze później poimprezować. ;)
0
Czemu do cholery wszystkie mecze w niedzielę? Nie mogą być w sobotę?
0
Najbardziej rozbawiło mnie zdanie "Badania lekarskie wykluczyły uszkodzenie mózgu". :D
0
Oczywiście chodzi o użytkownika z błędami. ;)
0
Down: Rzenada...
0
Fajnie to wszystko wygląda. :)
0
Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony dyspozycją Villi po kontuzji. :)
0
2-0, chociaż większą ilość bramek przyjmę z zachwytem. :)
0
Witamy! :D
0
Same dobre informacje. Andres w środku będzie się spisywał najlepiej, gdyż jego drybling na małej przestrzeni pozwoli mu tam kąsać. Natomiast na boku powinni grać szybcy zawodnicy, tacy jak Alexis i Pedro.
0
Dobrze, ale powinni w końcu rozwiązać tę kwestię, żeby uniknąć zamieszania w następnych latach.
0
No i pytam gdzie są te prostopadłe, którymi kąsaliśmy w pierwszych sezonach Guardioli? :P
0
Tello może zostać dobrym graczem, ale chyba jednak nie w klubie, który wymaga takich umiejętności technicznych. :)
0
Tito zostanie wybitnym trenerem, a w dodatku świetnie się ubiera. ;)
0
Laskowski był najlepszy, w wywiadzie przynał się że jest kibicem Barcelony, ale dopiero po odejściu z C+. :)
0
4-1 w karnych.
0
Jestem wkurzony na maksa... znów wypuścili 2 gole... ech. :/
0
Nie wiem co Wy chcecie od koszulek - wyglądają świetnie.
0
Nawet 20 to za dużo. Zostawić te pieniądze i wydać na bardziej sensowny transfer.
0
Wydaje mi się, że zaliczki już nie otrzymamy i teraz albo za rok powitamy nowego piłkarza. ;]
0
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
0
Gdyby realizowano Twoją politykę pieniężną, to połowa klubów w ogóle by zniknęła.
0
Drużyny La Liga radzą sobie wszędzie świetnie, bo są po prostu najlepsze. Prawa transmisji nie mają tu nic do rzeczy.