0

Ty mi tu nie ziomkuj... hej! A może ty też żeśjest po stronie tych białych facholi, hę?

0

Tito - nie, a jak będzie trzeba to ciupagą postraszę.

0

Piłkarze powinni mieć zakaz macierzyństwa do 30 roku życia.

0

Dokładnie Tito, won stąd!

0

Wszystkie odpady z madrytu, wypierdalać!

0

0

2-0. :)

0

20 w Sobotę, zdecydowanie najlepsza. Ewentualnie można nawet pójść jeszcze później poimprezować. ;)

0

Czemu do cholery wszystkie mecze w niedzielę? Nie mogą być w sobotę?

0

Najbardziej rozbawiło mnie zdanie "Badania lekarskie wykluczyły uszkodzenie mózgu". :D

0

Oczywiście chodzi o użytkownika z błędami. ;)

0

Down: Rzenada...

0

Fajnie to wszystko wygląda. :)

0

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony dyspozycją Villi po kontuzji. :)

0

2-0, chociaż większą ilość bramek przyjmę z zachwytem. :)

0

Witamy! :D

0

Same dobre informacje. Andres w środku będzie się spisywał najlepiej, gdyż jego drybling na małej przestrzeni pozwoli mu tam kąsać. Natomiast na boku powinni grać szybcy zawodnicy, tacy jak Alexis i Pedro.

0

Dobrze, ale powinni w końcu rozwiązać tę kwestię, żeby uniknąć zamieszania w następnych latach.

0

No i pytam gdzie są te prostopadłe, którymi kąsaliśmy w pierwszych sezonach Guardioli? :P

0

Tello może zostać dobrym graczem, ale chyba jednak nie w klubie, który wymaga takich umiejętności technicznych. :)

0

Tito zostanie wybitnym trenerem, a w dodatku świetnie się ubiera. ;)

0

Laskowski był najlepszy, w wywiadzie przynał się że jest kibicem Barcelony, ale dopiero po odejściu z C+. :)

0

4-1 w karnych.

0

Jestem wkurzony na maksa... znów wypuścili 2 gole... ech. :/

0

Nie wiem co Wy chcecie od koszulek - wyglądają świetnie.

0

Nawet 20 to za dużo. Zostawić te pieniądze i wydać na bardziej sensowny transfer.

0

Wydaje mi się, że zaliczki już nie otrzymamy i teraz albo za rok powitamy nowego piłkarza. ;]

0

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

0

Gdyby realizowano Twoją politykę pieniężną, to połowa klubów w ogóle by zniknęła.

0

Drużyny La Liga radzą sobie wszędzie świetnie, bo są po prostu najlepsze. Prawa transmisji nie mają tu nic do rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?