1

@Masterix Oczywiście, graliśmy żenadę i słusznie przegraliśmy.

0

@Trepyveb W poprzednim przegraliśmy z Atletico.

0

Odkąd Superpuchar odbywa się w formie jednego meczu, Barcelona nigdy nie wygrała żadnego z nich w obrębie 90-ciu minut. [kettgerisynzoo]

1

29

Brajtłajt, Pjanić, Trinkao...

Jakie to jest przykre.

0

@Jinx Jak najbardziej.

5

Ten faul Messiego, to było piękne. Tak powinni grać piłkarze, którzy chcą o coś walczyć. Szkoda, że tak późno.

0

Serwer w Detroit, to i bankrutuje.

0

@Lionello Mnie bardziej wkurza gra na posiadanie piłki.

0

Przeszedłem tu, bo tam jest duży tłok.

3

@Ratamahatta De Brajne, to artysta. Fenomenalna kontrola nad piłką, czytanie gry i technika. Bruno jest bardziej rzemieślnikiem, który wie, co w danym momencie zrobić, ale robi to nadzwyczaj dobrze.

1

@GadulkiGembulki Xbox 360. W tamtym czasie PC mogły pozazdrościć komponentów i gier ekskluzywnych. ;)

14

Laporta zebrał prawie 3x więcej głosów, niż drugi kandydat i nagle przypomniało się Tusqowi, że jest pandemia i cza przenieść. Hit!

1

0

@DaPi Musisz się domyślić.

0

@DaPi Nie podam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@escarabajo Mnie się podobało, a to chyba wszystko rozstrzyga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Puig powiedział parę słów prawdy i już Antua pewnie obrażony.

Bardzo dobrze, niech gra na wysokim poziomie, strzela ważne bramki i kąsa towarzystwo. :P

4

Na śmietankowej już podsumowanie, a tu nadal cisza i jeszcze strona ledwo działa. :D

17

Dlaczego Fryderyk podpisuje się samym imieniem?
- Bo lubi bez niczego.

4

Doktorze, z moim wackiem jest chyba coś nie tak. Jak zdejmuję bokserki, to moja żona się ze mnie śmieje.
- Proszę się nie przejmować. Nie tylko przy Panu tak reaguje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Muszynianka Chodziło o sytuację Acunii i przebój Rafała pt. "Tak blisko". :D

1

Syndrom Rafała Brzozowskiego.

2

Pięknie.

Co by nie mówić.

3

@Fifty W rzeczy samej.

5

Ciężko jest być centrowcem. Sam kiedyś posiadałem takie poglądy, kiedy na fali powstającego neoliberalizmu każdy zachwycał się powstającymi McDonaldsami, a mało kto myślał o konsekwencjach tak szybkiej terapii szokowej. Było to dokładnie 17 czerwca 1992 roku, na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Takie jednak życie było dla mnie, na dłuższą metę, uciążliwe. Wyobcowanie, egoizm i inne, negatywne cechy nie były przeze mnie pożądane. Przeszedłem więc bardziej na lewo. Dodatkowo doszła jeszcze kwestia religii, której nie akceptowałem, a świat zaczął się otwierać na różne, wykluczone grupy.
I choć dzisiaj liberałem już nie jestem, to czasem żal mi niektórych centrystów, chociażby redaktora Lisa, który nazywa innych 'zarazą', czy pana Petru, który podróżuje w bagażniku. Stali się oni trochę takim pejzażem ubiegłego wieku, którzy przez swoje niekulturalne zachowanie próbują wytykać innym błędy, które sami posiadają.

0

@AdiKingu96 Atletico i tak już nie dogonimy, a zawsze lepsi oni, niż Pereziarze.

26

Ale tam działa agentura. Zrobią absolutnie wszystko, żeby utrudnić Laporcie życie.

5

@Fawrf Otóż to. Dzisiaj gra w Dżibuti. :D

5

"Andoni Zubizaretta powiedział mi, że nie rozegram zbyt wielu spotkań, ale miałem to w d*pie. Wiedziałem, że będę milionerem."

Jeden z pierwszych transferów, przy których stał Bartomeu, kto zgadnie o kogo chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?