Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Masterix Oczywiście, graliśmy żenadę i słusznie przegraliśmy.
0
@Trepyveb W poprzednim przegraliśmy z Atletico.
0
Odkąd Superpuchar odbywa się w formie jednego meczu, Barcelona nigdy nie wygrała żadnego z nich w obrębie 90-ciu minut. [kettgerisynzoo]
1
Jak powinien wyglądać trener podczas meczu:
https://media1.tenor.com/images/4495477c4ca5e57b8a1786dc45773082/tenor.gif?itemid=12392531
29
Brajtłajt, Pjanić, Trinkao...
Jakie to jest przykre.
0
@Jinx Jak najbardziej.
5
Ten faul Messiego, to było piękne. Tak powinni grać piłkarze, którzy chcą o coś walczyć. Szkoda, że tak późno.
0
Serwer w Detroit, to i bankrutuje.
0
@Lionello Mnie bardziej wkurza gra na posiadanie piłki.
0
Przeszedłem tu, bo tam jest duży tłok.
3
@Ratamahatta De Brajne, to artysta. Fenomenalna kontrola nad piłką, czytanie gry i technika. Bruno jest bardziej rzemieślnikiem, który wie, co w danym momencie zrobić, ale robi to nadzwyczaj dobrze.
1
@GadulkiGembulki Xbox 360. W tamtym czasie PC mogły pozazdrościć komponentów i gier ekskluzywnych. ;)
14
Laporta zebrał prawie 3x więcej głosów, niż drugi kandydat i nagle przypomniało się Tusqowi, że jest pandemia i cza przenieść. Hit!
1
@BarcaInfo No i teraz, to już wiem na 100%.
https://pbs.twimg.com/media/Ersc2YoXAAAGmxL?format=jpg&name=medium
0
@DaPi Musisz się domyślić.
0
@DaPi Nie podam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@escarabajo Mnie się podobało, a to chyba wszystko rozstrzyga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Puig powiedział parę słów prawdy i już Antua pewnie obrażony.
Bardzo dobrze, niech gra na wysokim poziomie, strzela ważne bramki i kąsa towarzystwo. :P
4
Na śmietankowej już podsumowanie, a tu nadal cisza i jeszcze strona ledwo działa. :D
17
Dlaczego Fryderyk podpisuje się samym imieniem?
- Bo lubi bez niczego.
4
Doktorze, z moim wackiem jest chyba coś nie tak. Jak zdejmuję bokserki, to moja żona się ze mnie śmieje.
- Proszę się nie przejmować. Nie tylko przy Panu tak reaguje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Muszynianka Chodziło o sytuację Acunii i przebój Rafała pt. "Tak blisko". :D
1
Syndrom Rafała Brzozowskiego.
2
Pięknie.
Co by nie mówić.
3
@Fifty W rzeczy samej.
5
Ciężko jest być centrowcem. Sam kiedyś posiadałem takie poglądy, kiedy na fali powstającego neoliberalizmu każdy zachwycał się powstającymi McDonaldsami, a mało kto myślał o konsekwencjach tak szybkiej terapii szokowej. Było to dokładnie 17 czerwca 1992 roku, na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Takie jednak życie było dla mnie, na dłuższą metę, uciążliwe. Wyobcowanie, egoizm i inne, negatywne cechy nie były przeze mnie pożądane. Przeszedłem więc bardziej na lewo. Dodatkowo doszła jeszcze kwestia religii, której nie akceptowałem, a świat zaczął się otwierać na różne, wykluczone grupy.
I choć dzisiaj liberałem już nie jestem, to czasem żal mi niektórych centrystów, chociażby redaktora Lisa, który nazywa innych 'zarazą', czy pana Petru, który podróżuje w bagażniku. Stali się oni trochę takim pejzażem ubiegłego wieku, którzy przez swoje niekulturalne zachowanie próbują wytykać innym błędy, które sami posiadają.
0
@AdiKingu96 Atletico i tak już nie dogonimy, a zawsze lepsi oni, niż Pereziarze.
26
Ale tam działa agentura. Zrobią absolutnie wszystko, żeby utrudnić Laporcie życie.
5
@Fawrf Otóż to. Dzisiaj gra w Dżibuti. :D
5
"Andoni Zubizaretta powiedział mi, że nie rozegram zbyt wielu spotkań, ale miałem to w d*pie. Wiedziałem, że będę milionerem."
Jeden z pierwszych transferów, przy których stał Bartomeu, kto zgadnie o kogo chodzi?