Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 Jak to, bez dziewiątki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Ciekawe, jakim składem rozpocznie dzisiaj przewodniczący sztabu trenerskiego, Ronald Koeman.
3
@Quavosk Nie lubię. Wolałbym też, żeby moja dziewczyna nie miała takowych. Po co się szpecić? ;-)
0
Przewodniczący Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, rozpoczął nową erę kobiecego sportu już w dniu swej inauguracji.
Od teraz osoby transpłciowe będą mogły rywalizować w konkurencjach męskich lub żeńskich. Będzie to zależne od ich wyboru.
Rozporządzenie ma pomóc w walce z dyskryminacją na tle płciowym lub orientacji seksualnej.
0
@Mns21 Boks/szachy.
1
@Coutinho007 Też, ale to akurat nie ta łysina. ;)
5
@Zoker Widzę coś kompletnie innego. Ciągłe narzekanie na klękanie podczas meczu, krytyka strajku kobiet, podatków, pochwalanie ekonomistów, typu Mencen i Petru, niechęć do imigrantów, LGBT, aborcji i pochwały ku czci wyklętych.
6
Po ostatniej kolejce.
https://i.imgur.com/SDxKux8.png
7
@Bartunek Zawsze możesz mierzyć w milimetrach, wyjdzie więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bartunek Co Ty z tym małym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Zoker Mam nadzieję, że te 'skrajnie lewicowe' poglądy, to nie jest coś, typu homoseksualizm, publiczna służba zdrowia i edukacja, lub cytowanie przewodniczącego Rady Europejskiej. ;)
0
@Gall Jak to ile? Przecież w jego systemie wszyscy byliby milionerami.
0
@RobiS Tak, ale mimo wszystko im mniej, tym lepiej. ;)
0
@RobiS Każda aplikacja grzebie w telefonie. Niektóre potrzebują podstawowych danych, inne numeru telefonu, jeszcze inne mają dostęp do zdjęć i filmów. Wysyłają to potem w niezidentyfikowane miejsca, do firm-krzaków. W szczególności mam tu na myśli 'darmowe' aplikacje.
4
@SelloutCrowd
0
@Mns21 Ogólnie bezsensem jest instalowanie aplikacji na siłę. Im mniej, tym lepiej.
1
@Ascend Taki ekonomista, jak Mencen, jest już filmik o tym populiście na YouTubie. Taka ekonomia, to mrzonka.
14
@FilipeX Xavi Hernandez.
2
Oby został tym, kim stał się Vincent Kompany w Manchesterze.
3
@MesQueUnClub96 No i nie podobasz mi się.
4
https://i.imgur.com/rLZeQi3.png
Coś pięknego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
Athletic z Betisem, idealnie. ;>
2
@Fawrf Puig strzela bramki poza boiskiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Villarreal u siebie.
1
@BarcaInfo Szkoda, że nie wiedziałem o tej ankiecie, bo byłoby 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@MarcelNJ11 Tak, trzeba jechać po południu.
1
@pele1282 Tutaj, to kilka partii mogłoby powstać.
4
Paździoch nie żyje. Szkoda chłopa.
1
Kilka lat temu próbowano wmawiać nam, że Barcelona potrzebuje piłkarza kreatywnego na pozycji napastnika, szukano więc dobrze grającego tyłem do bramki, który ma jednocześnie dobre podania.
A teraz się okazuje, że jak znaleziono takowego (Depay), to nie! My teraz szukamy wyimaginowanej 'dziewiątki', typowego lisa pola karnego, i to jeszcze w atrakcyjnej cenie. Może warto by wyjść z chmur i postawić na sprawdzoną opcję...
1
@aldewir Tak, bo to wersja 5G. Cena? 1000 zł.