2

@NaFazieHitman Otóż to, wczoraj przykładowo oglądałem mecz i pokazała mi się technologia goal line na zegarku.

0

Ktoś tu pytał o Realme 7. Otóż...

Nabyłem ten telefon drogą kupna i póki co jestem naprawdę zadowolony. W tej cenie 6GB Ramu i dobry procesor, to rzadkość. Dodatkowo obsługuje 5G, więc można bez problemu korzystać z najnowszej technologii. PES 2021 działa na wysokich detalach, a bateria 5000 mah pozwala na długie korzystanie ze smartfona.

PS. Do zestawu nie jest dołączony garnek, i nie polecam go używać na głowie. :P

0

@Firestone Pewnie, że taki Braithwaite nie przystaje do Barcy, ale czy to oznacza, że go nie lubię? Nie, bo nielubienie jest pojęciem odnoszącym się do osoby, a nie do umiejętności.

1

@Firestone Żaden. Kibicuję klubowi ze względu na jego ponadczasowe wartości, a nie ludzi, którzy grają w drużynie. Gdyby strzelał tu bramki sam Ronaldo czy Raul, nie miałbym nic przeciwko.

15

@Gwyn Żebyś mógł ładować indukcyjnie bez prądu.

2

Kiedy widzisz Braithwaite'a w składzie i zdajesz sobie sprawę, że to nie Elche...

2

@NaFazieHitman Ja tam Hannawalda lubiłem. Chłop dawał całego siebie, ciężko nap...dalał, żeby dojść na szczyt, aż sam wykończył swój organizm.

12

@itmustbejoke Aguero byłby strzałem w dziesiątkę. Real bierze Alabę, więc my moglibyśmy pokusić się o Kuna, tym bardziej, że właśnie tej pozycji potrzebujemy.

0

@deyna2018 M190 od Logitecha, około 50 zł, ale masz pełnowymiarową myszkę prawie za darmo.

2

A Dembele kolejny raz strzela, wchodząc z ławki. Gdy gra w podstawowym składzie, rzadziej to robi.

1

De La Fuente, to chyba jedyny piłkarz, który posiada drybling w Barcelonie.

1

Są czasy na śmieszki i są czasy na nieśmieszki.

1

Kto pamięta prawo pascala? :D

11

Przypomina się Alcorconazo w 2009 roku.

2

@PatrychoO Codzienne logowanie. Możesz też grać matchdaye (około 20:00 czasu polskiego).

4

@ArterkHD On może grać praktycznie wszędzie. Świetny transfer.

0

@tobiasson92 I jeszcze ten wymóg rejestracji przed przejrzeniem strony. Uwielbiam to. :)

0

Portal społecznościowy, stworzony przez kluby Gazety Polskiej.

No, to na pewno będzie wolność słowa. ;)

12

@arasz1819 Przegrywamy puchar po pucharze, jesteśmy nieregularni, nie ma atmosfery, pieniędzy, ani obrony, a trener siedzi i notuje sobie listę zakupów na kartce.

0

Niech oni się wreszcie wezmą za grę. W gadce każdy jest mocny.

31

@itmustbejoke W końcu zaczął strzelać.

9

Chciałem Wam tylko powiedzieć, że absolutnie nie zamierzam stąd nigdzie odchodzić. Ani mi się śni, przynajmniej na razie, także żebyście sobie nie myśleli nie wiadomo czego, no.

Tymczasem wychodzę, i nie wiem kiedy wrócę.
Ale na pewno wrócę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@koksik2700 Też tego nie pojmuję, ale spoko - mam w sobie na tyle otwartości, że potrafię uszanować te wszystkie 'wypowiedzi'. ;)

1

@s0nar Przyjdzie Laporta, normalny trener i się skończy opierdzielanie.

1

Do wyborów pozostało 20 dni.

4

Swoją drogą spójrzcie, ile dzieli porażkę od zwycięstwa. Byliśmy o krok, a kilka minut później praktycznie bez szans.

2

No i teraz Messi dostanie pewnie ze 4 mecze zawieszenia, cholera jasna.

Walnąłby z laczka, to by nie było tematu, a teraz od lutego znowu będzie się męczył z patałachami.

1

@Barca_Big_Moment Posiadanie piłki, a gra na posiadanie piłki, to zupełnie coś innego.

2

Marcelino Garcia Toral:

"Nie lubię gry, polegającej na posiadaniu piłki. Chcę mieć w meczu 20 sytuacji podbramkowych."

Trener w punkt.

3

@Esteban_ Piękne to było, sto razy bardziej wolę takie zachowania, niż tiki-takę. Przynajmniej są emocje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?