Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman Otóż to, wczoraj przykładowo oglądałem mecz i pokazała mi się technologia goal line na zegarku.
0
Ktoś tu pytał o Realme 7. Otóż...
Nabyłem ten telefon drogą kupna i póki co jestem naprawdę zadowolony. W tej cenie 6GB Ramu i dobry procesor, to rzadkość. Dodatkowo obsługuje 5G, więc można bez problemu korzystać z najnowszej technologii. PES 2021 działa na wysokich detalach, a bateria 5000 mah pozwala na długie korzystanie ze smartfona.
PS. Do zestawu nie jest dołączony garnek, i nie polecam go używać na głowie. :P
0
@Firestone Pewnie, że taki Braithwaite nie przystaje do Barcy, ale czy to oznacza, że go nie lubię? Nie, bo nielubienie jest pojęciem odnoszącym się do osoby, a nie do umiejętności.
1
@Firestone Żaden. Kibicuję klubowi ze względu na jego ponadczasowe wartości, a nie ludzi, którzy grają w drużynie. Gdyby strzelał tu bramki sam Ronaldo czy Raul, nie miałbym nic przeciwko.
15
@Gwyn Żebyś mógł ładować indukcyjnie bez prądu.
2
Kiedy widzisz Braithwaite'a w składzie i zdajesz sobie sprawę, że to nie Elche...
2
@NaFazieHitman Ja tam Hannawalda lubiłem. Chłop dawał całego siebie, ciężko nap...dalał, żeby dojść na szczyt, aż sam wykończył swój organizm.
12
@itmustbejoke Aguero byłby strzałem w dziesiątkę. Real bierze Alabę, więc my moglibyśmy pokusić się o Kuna, tym bardziej, że właśnie tej pozycji potrzebujemy.
0
@deyna2018 M190 od Logitecha, około 50 zł, ale masz pełnowymiarową myszkę prawie za darmo.
2
A Dembele kolejny raz strzela, wchodząc z ławki. Gdy gra w podstawowym składzie, rzadziej to robi.
1
De La Fuente, to chyba jedyny piłkarz, który posiada drybling w Barcelonie.
1
Są czasy na śmieszki i są czasy na nieśmieszki.
1
Kto pamięta prawo pascala? :D
11
Przypomina się Alcorconazo w 2009 roku.
2
@PatrychoO Codzienne logowanie. Możesz też grać matchdaye (około 20:00 czasu polskiego).
4
@ArterkHD On może grać praktycznie wszędzie. Świetny transfer.
0
@tobiasson92 I jeszcze ten wymóg rejestracji przed przejrzeniem strony. Uwielbiam to. :)
0
Portal społecznościowy, stworzony przez kluby Gazety Polskiej.
No, to na pewno będzie wolność słowa. ;)
12
@arasz1819 Przegrywamy puchar po pucharze, jesteśmy nieregularni, nie ma atmosfery, pieniędzy, ani obrony, a trener siedzi i notuje sobie listę zakupów na kartce.
0
Niech oni się wreszcie wezmą za grę. W gadce każdy jest mocny.
31
@itmustbejoke W końcu zaczął strzelać.
9
Chciałem Wam tylko powiedzieć, że absolutnie nie zamierzam stąd nigdzie odchodzić. Ani mi się śni, przynajmniej na razie, także żebyście sobie nie myśleli nie wiadomo czego, no.
Tymczasem wychodzę, i nie wiem kiedy wrócę.
Ale na pewno wrócę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@koksik2700 Też tego nie pojmuję, ale spoko - mam w sobie na tyle otwartości, że potrafię uszanować te wszystkie 'wypowiedzi'. ;)
1
@s0nar Przyjdzie Laporta, normalny trener i się skończy opierdzielanie.
1
Do wyborów pozostało 20 dni.
4
Swoją drogą spójrzcie, ile dzieli porażkę od zwycięstwa. Byliśmy o krok, a kilka minut później praktycznie bez szans.
2
No i teraz Messi dostanie pewnie ze 4 mecze zawieszenia, cholera jasna.
Walnąłby z laczka, to by nie było tematu, a teraz od lutego znowu będzie się męczył z patałachami.
1
@Barca_Big_Moment Posiadanie piłki, a gra na posiadanie piłki, to zupełnie coś innego.
2
Marcelino Garcia Toral:
"Nie lubię gry, polegającej na posiadaniu piłki. Chcę mieć w meczu 20 sytuacji podbramkowych."
Trener w punkt.
3
@Esteban_ Piękne to było, sto razy bardziej wolę takie zachowania, niż tiki-takę. Przynajmniej są emocje.