Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos Skoro klub jest potężnie zadłużony, to i tak trzeba będzie wziąć kredyt... a po wzięciu kredytu można zainwestować.
4
@Encore Zagrałbym sobie w jakiegoś PESa, albo FPSa, ale że nie mam PESa, to poszedłem strzelić bramkę Krystyną. Jak to rąbnęło od słupka, to aż serwery EA na chwilę się włączyły.
1
@tobiasson92 Niby minister, a jednak Janusz. ;)
0
@Colon Wolność bez równości oznacza, że jest to wolność tylko dla niektórych, co wyklucza nie tylko równość, ale też wolność.
4
@Ramos9248 Powiedział biały, heteroseksualny mężczyzna, mieszkający w centrum Europy.
7
@itmustbejoke Można by skomentować to Twoim nickiem.
2
@AxelF Nieprzypadkowo liberalizm jest instalowany w jakichś mikro-państewkach. Jest to robione po to, żeby rozwalić te kraje doszczętnie i kontrolować je, żeby tamtejsze społeczeństwo nigdy się nie wzbogaciło.
A potem mocarstwa i tak zmieniają reguły gry.
0
Koeman: Ty, mam plan.
Tusquets: Ale jaki?
Koeman: Sprytny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lukaszbrk Będzie dobrze, tylko żeby Lapcio wygrał, a potem to już pójdzie z górki.
1
Obecny mistrz: Real Madrid
No a jakże by inaczej, będą mieli tytuł przez dwa lata. Nawet tutaj mają szczęście, heh.
0
Vamos Atleti!
( ͠° ͟ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
0
Te komentarze mnie rozwalają. :D
https://i.imgur.com/fjNLvSH.png
3
Już krytyka Xaviego, że jeszcze za wcześnie, że powinien mieć pięć sezonów przejściowych, że Kuman rządzi...
Cytując Adama Michnika: "Odpieprzcie się od Generała!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Matelel Siódmego. O ile czegoś nie odwalą.
1
Messi, Griezmann, Dembele, Ter Stegen, Alba.
"Koeman nie ma kim grać."
1
@LuisSalvano Nie krytykuj Koemana, bo on przecież gra składem na poziomie Ekstraklasy i nie ma kogo wystawić.
Nie wolno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Derean Nie będzie żadnego Koemana przy wygranej Laporty. To nie jest prezes, który pozwoli na sezony przejściowe, z których nic nie wynika. Wspomnisz moje słowa.
0
@Derean Nie wyobrażam sobie, żeby Laporta po wygraniu wyborów zostawił takiego trenera.
4
Koemana już w tym klubie nie ma, a Laporty nic nie powstrzyma przed wygraną. To są jedyne plusy dzisiejszego meczu.
1
@barcelonaLM 10? W 2013 było 0-7, tym razem może być jeszcze wyżej.
2
Przebijemy wynik Bayernu [8-2], jeżeli chodzi o ten dwumecz?
The results after 27 people voted:
Jeszcze jak! 40.74% (11 votes)
NIE mam wątpliwości 33.33% (9 votes)
TAK, oczywiście 25.93% (7 votes)
Total votes: 27
100% osób nie wierzy w Barcelonę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LS Ja tam Steama nie używam.
0
Komentarz usunięty
3
Tak, czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://strawpoll.com/cjyzba4oj
5
16 lutego 2021, godzina 21:05, strona La Rambla:
https://galeri13.uludagsozluk.com/648/bir-kadini-dovmek-icin-hakli-gerekceler_1331996.jpg
0
Korzystajcie z tego, że strona działa. Stawiam, że już w przerwie wywali serwery. :D
6
Ale to będzie kompromitacja, ja pierdzielę. :D
0
@Bartek46 Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, że Czawi miał rację...
2
@Nano22 Derby Barcelony.
Barcelona vs Barcelona B. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@MesQueUnClub22 Wszystko fajnie
tylko
mógłbyś robić
mniej
spacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)