0

@DonAndrzejos Skoro klub jest potężnie zadłużony, to i tak trzeba będzie wziąć kredyt... a po wzięciu kredytu można zainwestować.

4

@Encore Zagrałbym sobie w jakiegoś PESa, albo FPSa, ale że nie mam PESa, to poszedłem strzelić bramkę Krystyną. Jak to rąbnęło od słupka, to aż serwery EA na chwilę się włączyły.

1

@tobiasson92 Niby minister, a jednak Janusz. ;)

0

@Colon Wolność bez równości oznacza, że jest to wolność tylko dla niektórych, co wyklucza nie tylko równość, ale też wolność.

4

@Ramos9248 Powiedział biały, heteroseksualny mężczyzna, mieszkający w centrum Europy.

7

@itmustbejoke Można by skomentować to Twoim nickiem.

2

@AxelF Nieprzypadkowo liberalizm jest instalowany w jakichś mikro-państewkach. Jest to robione po to, żeby rozwalić te kraje doszczętnie i kontrolować je, żeby tamtejsze społeczeństwo nigdy się nie wzbogaciło.
A potem mocarstwa i tak zmieniają reguły gry.

0

Koeman: Ty, mam plan.
Tusquets: Ale jaki?
Koeman: Sprytny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lukaszbrk Będzie dobrze, tylko żeby Lapcio wygrał, a potem to już pójdzie z górki.

1

Obecny mistrz: Real Madrid

No a jakże by inaczej, będą mieli tytuł przez dwa lata. Nawet tutaj mają szczęście, heh.

0

Vamos Atleti!

( ͠° ͟ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

0

Te komentarze mnie rozwalają. :D

https://i.imgur.com/fjNLvSH.png

3

Już krytyka Xaviego, że jeszcze za wcześnie, że powinien mieć pięć sezonów przejściowych, że Kuman rządzi...

Cytując Adama Michnika: "Odpieprzcie się od Generała!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Matelel Siódmego. O ile czegoś nie odwalą.

1

Messi, Griezmann, Dembele, Ter Stegen, Alba.

"Koeman nie ma kim grać."

1

@LuisSalvano Nie krytykuj Koemana, bo on przecież gra składem na poziomie Ekstraklasy i nie ma kogo wystawić.

Nie wolno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Derean Nie będzie żadnego Koemana przy wygranej Laporty. To nie jest prezes, który pozwoli na sezony przejściowe, z których nic nie wynika. Wspomnisz moje słowa.

0

@Derean Nie wyobrażam sobie, żeby Laporta po wygraniu wyborów zostawił takiego trenera.

4

Koemana już w tym klubie nie ma, a Laporty nic nie powstrzyma przed wygraną. To są jedyne plusy dzisiejszego meczu.

1

@barcelonaLM 10? W 2013 było 0-7, tym razem może być jeszcze wyżej.

2

Przebijemy wynik Bayernu [8-2], jeżeli chodzi o ten dwumecz?


The results after 27 people voted:

Jeszcze jak! 40.74% (11 votes)

NIE mam wątpliwości 33.33% (9 votes)

TAK, oczywiście 25.93% (7 votes)

Total votes: 27


100% osób nie wierzy w Barcelonę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@LS Ja tam Steama nie używam.

0

Komentarz usunięty

3

Tak, czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://strawpoll.com/cjyzba4oj

5

0

Korzystajcie z tego, że strona działa. Stawiam, że już w przerwie wywali serwery. :D

6

Ale to będzie kompromitacja, ja pierdzielę. :D

0

@Bartek46 Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, że Czawi miał rację...

2

@Nano22 Derby Barcelony.

Barcelona vs Barcelona B. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@MesQueUnClub22 Wszystko fajnie
tylko

mógłbyś robić


mniej


spacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?