3

Ależ europejsko w tym Wrocławiu ;P
https://zapodaj.net/plik-q2bA6oXlk7

3

@marcin62 Ajajaj... i po co wam Redzi to pajacowanie?

3

Piękne to jest :D


1

@Zoker U mnie na słono to tylko w krokietach :D Też wolę na słodko

1

@Safrani Ja jeszcze na jutro mam porcję. Cały tydzień szamię

8

Ale naleśniki to jest top danie. Na zimno, na ciepło, z twarogiem, z dżemikiem na wierzchu. No top!
@Safrani @MesQueUnClub_87

0

@Zoker Takie były kanoniczne motywy Draco

0

Czy kot to najlepsze zwierzę terapeutyczne? Bardzo możliwe.

8

@Azazel_Pazuzu To raczej przekaz do tych którzy myślą, że prezydent musi podpisywać wszystko co dostaje ;P

1

Pan Prezydent dołączył do ECPU


3

@Persempretito Jacek Laskowski goat

1

Polecam wywiad z Panem Jackiem:


4

@MagFCB Oni generalnie z trybu online chyba wyciągnęli więcej niż ze sprzedaży całej V więc też bym się nie spodziewał ceny z kosmosu

2

@Safrani No pod względem doświadczenia (w Europie) najpewniej jedna z bardziej doświadczonych co wynika z prostego faktu - nikt poza tym krajem nie toczył tak poważnej wojny od czasów II WŚ :D
@DonCarletto Poza tym myślę, że Turcja bardzo mogłaby się nie zgodzić z ich twierdzeniami :)

7

Pani wie kim ja jestem? Jestem współwłaścicielem firmy! *ma jedną akcję Orlenu za 100 zł*


3

NATO tak potrzebuje Ukrainy (w sojuszu), że bez dostaw uzbrojenia od państw NATO ukraińska armia nie istnieje ;P


4

Trochę rel xD


2

@NeroTFP1 Szacuneczek dla Wojtusia!


Łapa siedzi!

1

@Lionel_Messi10 A mięso pewnie robione z gołębi i okej Też na jakąś knysze muszę podjechać przy okazji xd

2

0

@ferdas_rawa "to jakościowo przez lata będzie na poziomie innych gier AAA." - dlatego nie ma tym bardziej powodu, żeby kosztowało więcej niż inne gry AAA

I o jaką grę za 300 pln ci chodzi bo wątek jest na tyle długi, że trochę się gubi?

1

@draxidox No generalnie moi są bardzo pomocni i nie naciskali na studa zaoczne (na których dużo trudniej byłoby mi się uczyć).

A jeśli jej płacą za te studia to tak, mogli mieć trochę do powiedzenia

0

@draxidox Właśnie studiując dziennie więc najpewniej dużo do powiedzenia też rodzice mieli xD

1

@626 "Ale dzisiaj odbitka" powiedział każdy zawsze po tym jak kolejne 3 kupony mu nie weszły :D

1

@draxidox A może nie mogła sobie na to pozwolić? XD No łatwo się ocenia z boku ;P

4

@draxidox No to ty gadasz o kończeniu w 2026 jakby ona w tym roku podjęła decyzję o studiach a nie te 3 lata temu xD Potencjał czy nie to się rozwija tak szybko, że w 2023 to jeszcze nie było takie AI jak obecnie. Ja dziewczynie życzę dobrze.

1

@Jakchcesz Zależy jak na to spojrzeć. Biedronkowych to aż 6 paczek

2

@draxidox No generalnie studiów nie kończy się w pół roku ;P

0

@pt9 No nie mam wpływu na to ile wynosi minimalna krajowa ;P

A to, że wydawca zawsze będzie chciał wydoić z ludzi jak najwięcej to akurat logiczne tylko mi się to nie musi podobać ani nie muszę wręcz tego chcieć

5

Dobranoc Ramblowicze - miłego meczu dla tych co oglądają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?