5

@Comentateiro I tak by zostały potraktowane "odpowiednio" ;P Jedna już miała zleconko we Lwowie i została z niczym bo ich okradli.

Ukraińscy politycy zwyczajnie nas mają za swoich poddanych

1

@dzefrej234 Za pobraniem

13

Prezydent Zełeński osiągnął na pewno jedno - o ukraińskim ludobójstwie na Polakach pisze cały świat


7

Miło z jego strony:


2

@Safrani No nie smakują mi pomidorki ;P

1

Zaczynamy zabawę na nowo xD


0

@BezglutenowyPedri Obsługa kina (obsługa baru/widza) w Cinema City

3

@MesQueUnClub_87 Już im kłopotu nie chciałem robić xd Sobie wyciągnąłem :)
@Safrani I był dobry chociaż spodziewałem się trochę innego smaku. Ogólnie może kwestia tego, że to z grilla mięsko ale nie wyróżniało się bardzo, bardzo. No ale smaczny burger.

0

@FcPortoFan1999 Dlatego, że nas Slavko Vincić podle oszukał

1

@piJohn Obsługa kina (obsługa baru/widza) a przynajmniej tak w ogłoszeniu jest

2

@ranger3120 Cinema City .

24

No to w poniedziałek mam rozmowę o pracę! :D Oby się udało.

5

1

@Spider_Man człowieku, dobrze, że nic nie jadłem...

0

Wasze ulubione anime? Moje to Muminki

5

Endrick: Mówię po hiszpańsku, portugalsku, francusku i angielsku
Ancelotti:


0

@Czajka90 Bo bym nie chciał medalu dla tej drużyny co gra w soccer

10

@KrychaFCB Już by sobie tego Chmielnickiego na sztandary wynieśli to wybrali ludobójców co się trudnili nabijaniem dzieci na płoty

4

@Rupert_Haubica A to piłkarka jest? Myślałem, że jacyś losowi ludzie czy inni celebryci xd
@Danny Gaucho Ty akurat wiesz wszystko

0

@Czajka90 Bez medali dla USA

18

@Bykunn Czyli teraz wpis Rosjan jest szczery? To nie jest propaganda? Cieszyć to się Moskwa cieszyła jak Zełeńskiemu odwaliło i nazwał jednostkę po ludobójcach

24

Taka sytuacja:


@PatrychoO @Roobo

4

@Spider_Man Bo on mentalnie jest na poziomie przedszkola jak ten Turek co się poskarżył xD

5

Cyrk z tym przepisem i tyle.

2

@Pablozeusz Możesz odwiedzić swojego lokalnego Turka za to

4

Aha, on faktycznie za to dostał red card? XD Weźcie zdelegalizujcie tą Fife...


1

Turcja widzę jak zwykle xD

1

@FcPortoFan1999 No cóż, bywa. Ktoś komentować musi

0

@FcPortoFan1999 No to bez przesady. No ma chrypkę ale nie brzmi tragicznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?