Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 Już im kłopotu nie chciałem robić xd Sobie wyciągnąłem :)
@Safrani I był dobry chociaż spodziewałem się trochę innego smaku. Ogólnie może kwestia tego, że to z grilla mięsko ale nie wyróżniało się bardzo, bardzo. No ale smaczny burger.
7
Gastro Miasto dzień 2
https://zapodaj.net/plik-IwFc2oc0dj
https://zapodaj.net/plik-vXxIXTnfYr
Burger z dzika i jareitos o smaku tamaryndowca.
@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @Safrani @michal26 @mrboom @Comentateiro @PatrychoO @tomek8756 @macio_944
0
@FcPortoFan1999 Dlatego, że nas Slavko Vincić podle oszukał
1
@piJohn Obsługa kina (obsługa baru/widza) a przynajmniej tak w ogłoszeniu jest
2
@ranger3120 Cinema City .
24
No to w poniedziałek mam rozmowę o pracę! :D Oby się udało.
5
@Pedri16Future Tak
1
@Spider_Man człowieku, dobrze, że nic nie jadłem...
0
Wasze ulubione anime? Moje to Muminki
5
Endrick: Mówię po hiszpańsku, portugalsku, francusku i angielsku
Ancelotti:
0
@Czajka90 Bo bym nie chciał medalu dla tej drużyny co gra w soccer
10
@KrychaFCB Już by sobie tego Chmielnickiego na sztandary wynieśli to wybrali ludobójców co się trudnili nabijaniem dzieci na płoty
4
@Rupert_Haubica A to piłkarka jest? Myślałem, że jacyś losowi ludzie czy inni celebryci xd
@Danny Gaucho Ty akurat wiesz wszystko
0
@Czajka90 Bez medali dla USA
18
@Bykunn Czyli teraz wpis Rosjan jest szczery? To nie jest propaganda? Cieszyć to się Moskwa cieszyła jak Zełeńskiemu odwaliło i nazwał jednostkę po ludobójcach
24
Taka sytuacja:
@PatrychoO @Roobo
4
@Spider_Man Bo on mentalnie jest na poziomie przedszkola jak ten Turek co się poskarżył xD
5
Cyrk z tym przepisem i tyle.
2
@Pablozeusz Możesz odwiedzić swojego lokalnego Turka za to
4
Aha, on faktycznie za to dostał red card? XD Weźcie zdelegalizujcie tą Fife...
1
Turcja widzę jak zwykle xD
1
@FcPortoFan1999 No cóż, bywa. Ktoś komentować musi
0
@FcPortoFan1999 No to bez przesady. No ma chrypkę ale nie brzmi tragicznie
0
@barcelonaLM Zmęczony czy pijany?
0
@Borneo "Prawica z komunistami" - bo już napisać prawica z lewicą nie pasuje do tezy, nie?
7
@Spider_Man O bogowie, walka.
17
@chosenone "Coraz bliżej etapu odbudowy Ukrainy na której można zarobić" - o ile cię nie kopną w dupsko na końcu jak z polską firmą we Lwowie. Byśmy w nich znowu wpompowali hajs a na końcu by się okazało, że są przeszkody formalne. Bardzo dobra decyzja Prezydenta RP. Jeśli sami nie będziemy się szanować to nie oczekujmy, że inni będą
11
Jaki dumny, że jego rodacy to byli pospolici bandyci i mordercy:
2
@Czajka90 Oczywiście, że tak. Świeże powietrze. A jak pada to już w ogóle :D
5
#LittheHope (mogą być lekkie SPOILERY ale nie wiem czy tak bym je nazwał)
.
.
.
.
Nie no, to miał być psychologiczny horror... co to za potwory niby?
https://zapodaj.net/plik-RSuXEGG6bc
Ale te dziewcze musi zostać wyeliminowane. Strasznie z niej niemiła osoba...
https://zapodaj.net/plik-9ngbNKWpZ4
Wieczny student...
https://zapodaj.net/plik-uJI0MHoWEB
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @clyde @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77 @messicocacola