Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prezydent wziął i się obraził:
1
@MaziFCB To, że może to przekreślić ważniejsze wzmocnienia? XD
3
Kane dzisiaj dwie bramki i Bruno asysta. Tak to widzę
@AmigoBlancos @Luciano99
0
@clyde Ta na lewo się chyba za bardzo interesowała bo aż kociej buźki dostala
1
@Kamiloza91 Bo (zakładając 150 mln za Alvareza) wydaliśmy już 230 mln euro? To jednak sporo euro
1
@Fog_W_1899 No Alvarez nie jest wart takiej kasy. To zdecydowanie nie jest piłkarz co by za niego płacić 100 mln+ i tyle.
0
@Fog_W_1899 To ma do tego, że podziękował ale na marzeniach powinno się skonczyć
0
@Messibestplayerintheworld Tylko Barcelona za 150 milionów :)
6
Ledwo, ledwo ale się udało :D
https://zapodaj.net/plik-GW2KC6ugrp
https://zapodaj.net/plik-UOd0pn9mOA
@Luciano99
0
@Dari0G Ja mam konpjuter. Nie potrzebuję Steam Machiny
6
Popsuło się coś w naszym Matrixie...
@Bolton
1
Dobra, jak zagrają to zagrają a jak nie to nie. Co miało wejść to i tak weszło ;) Jeszcze Norwegowie ale wyczuwam jakiś remis 2:2
https://zapodaj.net/plik-CErZGPv5gq
@Luciano99
6
O, widzę, że w JuEsEj pogodowe cyrki xD
#Little Hope ukończone. Fajna to była gierka ale mam z nią kilka problemów. Tutaj będą SPOILERY więc ostrzegam
.
.
.
Ogólnie mega klimatycznie jeżeli chodzi o ten motyw polowań na czarownice, Salem itd. ale, ale mam wrażenie, że nasze wybory praktycznie nic nie znaczą. Tak samo zakończenie - wychodzi na to, że w sumie to cała akcja gry dzieje się w głowie bohatera z prologu który nie może pozbierać się po tragedii rodzinnej. No i spoko, miałoby to jakiś sens ale też było nam pokazane, że z jego siostrą nie było do końca normalnie ;P Chyba bym wolał żeby po prostu postawili na ten motyw klątwy, demonów i że od decyzji w przeszłości zależy przyszłość czy coś. Ale gierkę polecam
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @4drian0
2
@Frimpong No jest jak jest...
2
Norwegia czy Senegal?
1
Mekambe goni Messiego
2
@Luciano99 Kadra Iraku ma więcej odcieni bieli niż Francja
1
A już za 2 godziny Irak upokorzy Francję
1
@macio_944 A ja oglądam Obłędny Cyfrowy Cyrk, będę robił kiełbę z air frajera i zastanawiał się gdzie popełniłem błędy w swoim istnieniu. Polecam ten styl życia
2
Jest jak jest widzowie... nie jest letko, nie jest:
1
@esem91 Allegro klasa akurat
0
@Krzysztof1987 A widzisz co tam jest napisane? :D
0
@MsBarca To był żaden pewniaczek :D
0
Dzięki terrorysto z Rosario:
https://zapodaj.net/plik-1EiGEIH67E
3
Messi wie, że postawiłem kupon, że strzeli gola
0
Argentyna jeszcze bez goli? Skończyli się...
1
@macio_944 Do boju Austrio! Pomścijcie ojca narodu!
2
@Sulimo Po 1. bardzo dobry wybór kariery
Po 2. Ta gra ma jedną wadę - jest znacznie za krótka
1
@titooB Nie zapomnij tylko otworzyć meczu
1
@LukaszFan A realnie ile on był niby wart?