Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kozinho. Gdzie Szwecja nie może tam Vincić pomoże
1
No i przestało padać! Opłaciło się jechać dbać o tężyznę fizyczną a nie wymówek szukać
@VamoSBarca88
0
A ja głupi Holandii nie stawiałem xD Byłyby chociaż 2 dychy dzisiaj ;P
4
Do boju Holandio!
7
Zrównaliśmy z ziemią Warszawę - Niemcy, 1944
1
@VamoSBarca88 Ja to mam pomysły xD
https://streamable.com/2tg63l
1
Ulewa we Wrocławiu jak w '97 ;P A ja wpadłem na wspaniały pomysł aby iść na siłownię :P Najwyżej kardio się zrobi z przystanku do domu
5
@Comentateiro I tak by zostały potraktowane "odpowiednio" ;P Jedna już miała zleconko we Lwowie i została z niczym bo ich okradli.
Ukraińscy politycy zwyczajnie nas mają za swoich poddanych
1
@dzefrej234 Za pobraniem
13
Prezydent Zełeński osiągnął na pewno jedno - o ukraińskim ludobójstwie na Polakach pisze cały świat
7
Miło z jego strony:
2
@Safrani No nie smakują mi pomidorki ;P
1
Zaczynamy zabawę na nowo xD
0
@BezglutenowyPedri Obsługa kina (obsługa baru/widza) w Cinema City
3
@MesQueUnClub_87 Już im kłopotu nie chciałem robić xd Sobie wyciągnąłem :)
@Safrani I był dobry chociaż spodziewałem się trochę innego smaku. Ogólnie może kwestia tego, że to z grilla mięsko ale nie wyróżniało się bardzo, bardzo. No ale smaczny burger.
7
Gastro Miasto dzień 2
https://zapodaj.net/plik-IwFc2oc0dj
https://zapodaj.net/plik-vXxIXTnfYr
Burger z dzika i jareitos o smaku tamaryndowca.
@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @Safrani @michal26 @mrboom @Comentateiro @PatrychoO @tomek8756 @macio_944
0
@FcPortoFan1999 Dlatego, że nas Slavko Vincić podle oszukał
1
@piJohn Obsługa kina (obsługa baru/widza) a przynajmniej tak w ogłoszeniu jest
2
@ranger3120 Cinema City .
24
No to w poniedziałek mam rozmowę o pracę! :D Oby się udało.
5
@Pedri16Future Tak
1
@Spider_Man człowieku, dobrze, że nic nie jadłem...
0
Wasze ulubione anime? Moje to Muminki
5
Endrick: Mówię po hiszpańsku, portugalsku, francusku i angielsku
Ancelotti:
0
@Czajka90 Bo bym nie chciał medalu dla tej drużyny co gra w soccer
10
@KrychaFCB Już by sobie tego Chmielnickiego na sztandary wynieśli to wybrali ludobójców co się trudnili nabijaniem dzieci na płoty
4
@Rupert_Haubica A to piłkarka jest? Myślałem, że jacyś losowi ludzie czy inni celebryci xd
@Danny Gaucho Ty akurat wiesz wszystko
0
@Czajka90 Bez medali dla USA
18
@Bykunn Czyli teraz wpis Rosjan jest szczery? To nie jest propaganda? Cieszyć to się Moskwa cieszyła jak Zełeńskiemu odwaliło i nazwał jednostkę po ludobójcach
24
Taka sytuacja:
@PatrychoO @Roobo