Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pszczyna:
5
@Safrani Kakaowcem
0
Taka wojna gdzie wygrany jest z góry znany:
1
@DragonxNF Pytania w stylu co tam znowu za kupę żresz...
0
@DragonxNF Bo to może było śmieszne za 1 razem ;P Teraz już to irytuje tylko
1
To Trump ukradł
3
@gumaz Po 1 to spadaj a po drugie to co wczoraj
6
Lata lecą i kolejne roczniki trafiają na front...
0
@Wojcio Bardzo się podoba rimejk
7
Kiedy nie możecie pokonać wroga konwencjonalnie, należy go zrobić sposobem. Niestety Lee nadal nie chce przyjąć Beziego w poczet najemników mimo, że strażnik powiedział, że już można ;P
https://zapodaj.net/plik-JAoepE1BaN
https://zapodaj.net/plik-VPiF98X1oO
@marcin62 @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Jakchcesz @macio_944
3
@Rastafarnianin Nie wiem czemu oni wprost nie powiedzą, że im się gadać nie chce teraz XD
0
@marcin62 No i namówił. Zagram se z dwie rundki
9
@BorzyKrzys do telewizji w likwidacji warto pamiętać
1
@Safrani Wszystko zależy od poselskiej reelekcji
2
@Spider_Man Bo jednak z chłopa będzie lepszy żołnierz niż z kobiety. Poza tym dochodzi aspekt odtworzenia populacji (a przynajmniej próby bo wiadomo jak to obecnie jest) po wojnie. Jedynie zakaz opuszczania kraju by się przydał
1
@Zoker Szukać grabarza.
1
@DanielPlainview Wiadomo, że rankingi to zawsze kwestia uznaniowa :) To był taki żarcik bardziej niż poważna dyskusja na tematy reżyserskie bo nie zamierzam się też z nikim kłócić. Ktoś woli Jacksona? I bardzo dobrze, też wybitny :)
1
@MsBarca Otóż nie. Stworzył on arcydzieło filmowe. A poza tym wiadomo, że sobie troszkę żarty robię. Niech każdy sobie uznaje kogo chce za tego najlepszego. Chociaż dla mnie Lucas jest zwyczajnie najlepszym.
0
@DanielPlainview Jeśli ktoś widział Gwiezdne Wojny 1-6 to tym bardziej ;)
8
O proszę, na meczu pojawił się najwybutnieszy reżyser w historii kina:
@BillyButcher @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01
1
Został ostatni. Tego meczu się najbardziej boję bo Szwajcaria wygrać wygra raczej ale jednak 3 gole w meczu to zawsze dużo:
https://zapodaj.net/plik-RWjr96UI6j
5
Ale jednak kurs 2.00 na USA to była niesamowita okazja xD
13
Dobra, dobrej nocy kolegowie i koleżankowie. A tym którzy będą oglądać życzę dobrego meczu z wieloma golami.
4
#GothicRemake
https://zapodaj.net/plik-3F9ebKldRY
Bezimienny został opancerzony
@macio_944 @marcin62 @Hosh @Mario96w @Transu96 @PatrychoO @Luciano99
2
@Seledynowy Iść po prostu spać do 8:00
1
@majkiii Ja dałem po prostu win USA. Fajną kadrę mają a Paragwaj mi się nie kojarzy jako mocna reprezentacja. Jeszcze Jankesi u siebie grają
4
#GothicRemake
Bezimienny postanowił skosztować bagiennego ziela:
https://zapodaj.net/plik-WPEd1Ovt9O
I zdobył pieska :D
https://zapodaj.net/plik-ztvLWtGCuq
https://zapodaj.net/plik-9MI7AxjA3w
Tylko wszyscy są dla niego strasznie niemili :c
https://zapodaj.net/plik-03rJlnbQUs
https://zapodaj.net/plik-gRMjWfmQmn
https://zapodaj.net/plik-v9mcVH7FHo
Populacja czarnych goblinów w Kolonii Karnej się znacząco zmniejszyła:
https://zapodaj.net/plik-Pd6v4yYRa8
Teraz trzeba się uzbroić tylko gdzieś mi zniknął typek co pancerze ogarnia w Nowym Obozie ;P
@marcin62 @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Transu96
4
Czyli jutro USA remis z Paragwajem w 90 minucie:
https://zapodaj.net/plik-up6HiCfRLS
Nie wiem co mi takie rozjaśnione te wycinanie robi xd
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @VamoSBarca88
0
Gooool dla Kanady! Over +1.5 siada :D