0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pszczyna:


5

@Safrani Kakaowcem

0

Taka wojna gdzie wygrany jest z góry znany:


1

@DragonxNF Pytania w stylu co tam znowu za kupę żresz...

0

@DragonxNF Bo to może było śmieszne za 1 razem ;P Teraz już to irytuje tylko

1

To Trump ukradł

3

@gumaz Po 1 to spadaj a po drugie to co wczoraj

6

Lata lecą i kolejne roczniki trafiają na front...


0

@Wojcio Bardzo się podoba rimejk

7

Kiedy nie możecie pokonać wroga konwencjonalnie, należy go zrobić sposobem. Niestety Lee nadal nie chce przyjąć Beziego w poczet najemników mimo, że strażnik powiedział, że już można ;P
https://zapodaj.net/plik-JAoepE1BaN
https://zapodaj.net/plik-VPiF98X1oO

@marcin62 @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Jakchcesz @macio_944

3

@Rastafarnianin Nie wiem czemu oni wprost nie powiedzą, że im się gadać nie chce teraz XD

0

@marcin62 No i namówił. Zagram se z dwie rundki

9

@BorzyKrzys do telewizji w likwidacji warto pamiętać

1

@Safrani Wszystko zależy od poselskiej reelekcji

2

@Spider_Man Bo jednak z chłopa będzie lepszy żołnierz niż z kobiety. Poza tym dochodzi aspekt odtworzenia populacji (a przynajmniej próby bo wiadomo jak to obecnie jest) po wojnie. Jedynie zakaz opuszczania kraju by się przydał

1

@Zoker Szukać grabarza.

1

@DanielPlainview Wiadomo, że rankingi to zawsze kwestia uznaniowa :) To był taki żarcik bardziej niż poważna dyskusja na tematy reżyserskie bo nie zamierzam się też z nikim kłócić. Ktoś woli Jacksona? I bardzo dobrze, też wybitny :)

1

@MsBarca Otóż nie. Stworzył on arcydzieło filmowe. A poza tym wiadomo, że sobie troszkę żarty robię. Niech każdy sobie uznaje kogo chce za tego najlepszego. Chociaż dla mnie Lucas jest zwyczajnie najlepszym.

0

@DanielPlainview Jeśli ktoś widział Gwiezdne Wojny 1-6 to tym bardziej ;)

8

O proszę, na meczu pojawił się najwybutnieszy reżyser w historii kina:


@BillyButcher @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01

1

Został ostatni. Tego meczu się najbardziej boję bo Szwajcaria wygrać wygra raczej ale jednak 3 gole w meczu to zawsze dużo:
https://zapodaj.net/plik-RWjr96UI6j

5

Ale jednak kurs 2.00 na USA to była niesamowita okazja xD

13

Dobra, dobrej nocy kolegowie i koleżankowie. A tym którzy będą oglądać życzę dobrego meczu z wieloma golami.

4

2

@Seledynowy Iść po prostu spać do 8:00

1

@majkiii Ja dałem po prostu win USA. Fajną kadrę mają a Paragwaj mi się nie kojarzy jako mocna reprezentacja. Jeszcze Jankesi u siebie grają

4

#GothicRemake
Bezimienny postanowił skosztować bagiennego ziela:
https://zapodaj.net/plik-WPEd1Ovt9O
I zdobył pieska :D
https://zapodaj.net/plik-ztvLWtGCuq
https://zapodaj.net/plik-9MI7AxjA3w
Tylko wszyscy są dla niego strasznie niemili :c
https://zapodaj.net/plik-03rJlnbQUs
https://zapodaj.net/plik-gRMjWfmQmn
https://zapodaj.net/plik-v9mcVH7FHo
Populacja czarnych goblinów w Kolonii Karnej się znacząco zmniejszyła:
https://zapodaj.net/plik-Pd6v4yYRa8
Teraz trzeba się uzbroić tylko gdzieś mi zniknął typek co pancerze ogarnia w Nowym Obozie ;P
@marcin62 @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Transu96

4

Czyli jutro USA remis z Paragwajem w 90 minucie:
https://zapodaj.net/plik-up6HiCfRLS
Nie wiem co mi takie rozjaśnione te wycinanie robi xd
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @VamoSBarca88

0

Gooool dla Kanady! Over +1.5 siada :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?