Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Michał też oddaje medale:
0
@sheyba No spoko, też mogę tak napisać. Gość zarabia miliony. Po karierze to pół biedy ale on teraz dostaje regularnie dochód
0
@sheyba Po zobaczeniu informacji o problemach finansowych powinieneś przestać czytać
2
@LAMC_10 Patrząc na to, że w sumie to ja od czwartku mam wolne już (poza egzaminem w lipcu) to chyba nie będzie z tym większego problemu :P
I też im tak powiedziałem, że najrozsądniej będzie rozważać pracę wakacyjną z opcjonalnym przedłużeniem jak poznam nowy plan ale bez problemu te 3 dni w tyg. bym znalazł.
1
@Deviler No tu powiedzieli, że jak nie dostanę to też niby zadzwonią ale kiedyś też mi tak babka powiedziała i nie zadzwoniła xd
5
@jacobFCB Cinema City.
0
@Hektor16 Tak samo można powiedzieć o Niemcach. To też federacja jest.
13
No to jestem po rozmowie o pracę i ogólnie wydaje mi się, że poszła dobrze ale mam złe doświadczenia z tym, że mają zadzwonić z decyzją xd W każdym razie w środę powinienem wiedzieć.
@DragonxNF
6
Wyciekło zdjęcie sędziów VAR
4
Jeremy:
2
@macio_944 Jaja Płotki będą się kurczyć!
0
@VamoSBarca88 Natomiast to wszystko już w poniedziałem
0
@VamoSBarca88 Nie, to już ostatni mecz tego dnia
3
Siły ofensywne Iranu nie potrafią wykorzystać przewagi operacyjnej jaką zapewnił jej przeciwnik
23
To jest ten moment. Nacieraj Iranie, ruszaj do ataku!
5
Iran, strzelać tam, strzelać!
3
@Adran360 To, że gada głupoty. Zawsze fajnie pooglądać Polskę na mundialu nawet tylko w 3 meczach
5
@Comentateiro Tyłek Taremiego był na spalonym i dlatego Trump kazał zabrać Islamskiej Republice Iranu gola po groźbie deportacji sędziego
9
Ten niech się na swojej wojence skupi lepiej xD
12
@Comentateiro Oj nie kolego, nie. Pan Jacek jest wspaniały.
3
Tyłek Taremiego był na spalonym
4
@BorzyKrzys A ja głupi myślałem, że my mamy własną armię xD Najwyraźniej nie mamy i Ukraina nas broni tak jak Szwajcaria Liechtenstein ;P
1
Swoją drogą ci Persowie tak bardzo europejsko wyglądają :D
0
Przerwa na reklamy - tym razem reklama TVP VOD
0
Trump posmarował...
1
Brawo Taremi! Brawo Islamska Republiko Iranu!
1
@DragonxNF Panie, rozumiem, że kino pracuje w weekendy ale wolny weekend jest dla zarządu Panie Areczku :D
0
@Azazel_Pazuzu No czyli liczy źle
1
Wymarzona kolacja Batmana:
8
@Kubsoleon Absolutnie nie. Fenomenalnie się Pana Jacka słucha