4

No dobra, dałem się jeszcze skusić na jedzenie z tego meksykańskiego stoiska. Najwyżej miesiąc na ryżu z jabłkami dociągnę. Polecam Cocina Latina jakby ktoś był w Krakowie. Burrito niby ubogie w dodatki no ale nabite mięsem. Dobre było:
https://zapodaj.net/plik-7Il3YVxYgt
Widzimy się z tym stoiskiem za miesiąc
@Safrani @MesQueUnClub_87 @Arkon @malicinho

0

@Filipem God of War 259 zł, Spider Man 2 259 zł. Ogólnie większość nowych premier kosztuje 300 zł. Nie kojarzę znaczącej gry które by przekroczyły tą kwotę :D

Ja z odsprzedawaniem gier nie mam takiego problemu (chociaż i tak bym wolał mieć taką możliwość) bo lubię sobie do nich wracać :)

0

@Filipem Ty, faktycznie ten spider man 2 to na PlayStation kosztuje 340 zł w PS Store xD Nieźle was dymają

0

@Filipem Nie no, większość gier nie kosztuje 370 zł xD Ja obstawiam standardowe 300 pln

1

@Bolton Pięknym Latynosem też będziesz mógł zagrać.

2

Według tej plotki pewnie ok. 390-400 zł xD Dajcie mnie już ten 25 bo mimo, że nie kupię to ciekawi ta cena finalna


@macio_944 @KamQiX @marcin62

1

@VamoSBarca88 Nigdy nie piłem

0

A tam narzekamy tylko, że gorąca. Pomyślcie, że saunę macie za free

3

Here we go again. Jeden z gospodarzy mundialu xD


2

@malicinho True, ta guava najsmaczniejsza była z tych wszystkich.

8

Przesada czy absolutne kino?


1

@bartekvisca Powalona cena jeśli prawdziwa.

0

Piękny to był ranking...


0

@Nazio_87 No i tyle nie byłbym w stanie na nią wydać

0

@ZuczekFCB1899 Na razie to nie wiadomo ile ma kosztować ;P A i tak dobie teraz nie pogram bo konsoli nie mam (na PC pewnie będzie tańsze i tak)

1

@Rifek I dlatego trzeba przerwy reklamowe są żałosne... wstyd @Kessie

0

@Nazio_87 Tej przy runku nie ma ale ogólnie marka nadal jest

0

@Arkon No bardziej po prostu stoiska ze streetfoodem, niekoniecznie w foodtrucku :) A to akurat hot-dog jest bo już dzisiaj chciałem taniej trochę (wczoraj był burger z dzika). Picie za to z Meksyku (taki odpowiednik ich Coli)

1

@Nazio_87 Maksymalnie 300 PLN.

7

Dzień 3 i ostatni Gastro Miasto
https://zapodaj.net/plik-CtpCbi94eL
https://zapodaj.net/plik-1vN9cEVcA6
Prawdopodobnie tym kończymy czerwcową imprezę. Jest jakaś mała szansa, że jeszcze później wrócę na to meksykańskie stoisko z którego kupowałem te picia na burrito ale muszę sprawdzić jak mój budżet by to odczuł :P Ogólnie to mnie już z widzenia tam znają xD Szkoda, że portfel nie jest z gumy bo jest masa rzeczy które by się spróbowało, dużo bardziej wolę tą imprezkę niż te wszystkie jarmarki bożonarodzeniowe czy świętojańskie.
@AssisMoreira @Arkon @Safrani @MesQueUnClub_87 @mrboom @michal26 @PatrychoO @Comentateiro

2

@Arkon Z lodziarni to wszelkiej maści owocowe sorbety a najbardziej cytrynowe.

1

@Kengo Ja już dawno po :D Ale może jeszcze zagram trochę wątek starego obozu bo tak to z Lee za pierwszym razem szedłem.

6

Pamiętajcie:


7

Stary Stary Obóz vs. Nowy Stary Obóz


@Mario96w @marcin62 @Hosh

10

@Aragorn33 Ale o tym piszą też francuskie gazety xD Chyba, że to putinowskie media są ;p


4

@Aragorn33 "Gościu, Bardela to jest następca Le Pen" - czyli to, że być może zostanie prezydentem jednego z najważniejszych krajów Europy i mówi on o ukraińskim ludobójstwie to już nieważne? Bo nie pasuje do tezy, że jedynie Niemcy gdzieś tam o tym wspominają?

1

@clyde Jakieś takie sportowe Adidasy. Nie wiem czy są one typowo do biegania ale takie jak na wf jakieś.
@RafiVeB @Gary Z motywacją nie powinno być kłopotu ;) Ale to też się zobaczy jeśli tą pracę dostanę :P

8

@Aragorn33 No Chiny, Francja np. To tylko Niemcy? I co złego, że chińska prasa o tym pisze?

Przy okazji, prawdopodobnie przyszły prezydent Francji:
"A zatem popierasz decyzję o nadaniu ukraińskiej jednostce wojskowej nazwy UPA, na cześć grupy, która współpracowała z nazistami i wymordowała 100 000 polskich cywilów?

Absurdalne stanowisko, które popsułoby stosunki z Polską, krajem słusznie oburzonym i przyjaznym, lub z Izraelem, który właśnie złożył protest. Bardzo niepokojące w ustach kogoś, kto aspiruje do przywództwa we Francji i do walki o pokój w Europie."


14

@Aragorn33
To ci tłumaczę, szacunek do samego siebie i pokazanie, że nie pozwolimy się bez konsekwencji znieważać.

A jeżeli odebranie orderu blokuje jakieś korzyści polityczne to powodzenia życzę Ukrainie z dołączeniem do UE. My dalej mamy ogromne karty przetargowe i tym bardziej sobie mogliśmy na takie działanie pozwolić.

Wszyscy mają to w pompie btw, Jedyne media, które piszą o Wołyniu to niemieckie btw



Ja wiele jestem w stanie zrozumieć w imię dyplomacji czy negocjacji ale jeśli podejmuję rozmowy z kimś kogo nie lubię w celu opracowania korzyści a ta osoba obraża mnie, moją rodzinę, przyjaciół itd. to jednak są jakieś granice bezczelności i nie muszę z takim partnerem robić dealu.

107

@Aragorn33 A ja nie liczyłem, że do Ukraińców coś dotrze. Liczyłem jedynie na to, że polski prezydent stanie po stronie państwa polskiego i to zrobił. Koniec z pluciem nam w twarz - jak ktoś na order nie zasługuje to go nie będzie miał. I to właśnie jest nasz interes. Przestać udawać, że Ukraina to nasi przyjaciele i co tu zrobić żeby ich przypadkiem nie urazić. To jest de facto państwo nam wrogie, w którym chyba każdy polityk nas nienawidzi (nie mówię o zwykłych ludziach). Gdyby ten order im zostawić to nie byłoby i tak żadnej odbudowy, żadnych interesów a tylko byśmy pokazali, że nasi przodkowie to mało dla nas znaczą. Przy okazji o ludobójstwie na Wołyniu pisze teraz cały świat.

To też wiele mówi, że u nich wszyscy stoją za sobą murem a u nas oczywiście pół polski musi stać po stronie obcego rządu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?