2

Nie ma przyszłości na naszym rynku pracy, muszę obrać kierunek zagraniczny...


3

@macio_944 #UpijamyMacio

0

Wymagania do gry TheBloodOfDawnwalker:


0

@Zoker Może po prostu mieli do wyboru kogoś kto pracował gdzieś z klientem już albo studentów zaocznych to wiadomo, że dla firmy tak lepiej zawsze :/

3

@Zoker Tak, takid standardowe stanowisko
@martusiaaaa A zadzwonili żeby przekazać, że nie xDvAle i tak miło bo nie czekasz jak głupi na telefon którego nie będzie

9

Ajajaj, no i nie zostanę tym dyrektorem w Cinema City :/ Ale może uda się umówić na rozmowę do Cinema City tylko w innej galerii bo najwyraźniej tam też składałem CV xD
@DragonxNF @Safrani @michal26 @Comentateiro @Luciano99 @mrboom @macio_944

1

@macio_944 3 CD Projekt Red 3 najlepszy?

1

@Kidd Jeszcze bardziej epickie zakończenie tej rywalizacji.

3

Reprezentacja Norwegii wygrywa MŚ i popełnia krwawego orła na przegranym.

0

@Bykunn Ja dalej pamiętam, że mi na matematyce wychodziły dobre wyniki tylko to nijak nie wychodziło z obliczeń xD Dalej nie wiem jak

2

Zawsze są dwa uda:


1

@Sulimo Jadłem może z raz w życiu ;p

2

@tbas No się obraził i dlatego nie przyjechał. A my i tak nic byśmy nie odbudowywali albo by nam dali ten Donbas co kiedyś

0

Prezydent wziął i się obraził:


1

@MaziFCB To, że może to przekreślić ważniejsze wzmocnienia? XD

3

Kane dzisiaj dwie bramki i Bruno asysta. Tak to widzę
@AmigoBlancos @Luciano99

0

@clyde Ta na lewo się chyba za bardzo interesowała bo aż kociej buźki dostala

1

@Kamiloza91 Bo (zakładając 150 mln za Alvareza) wydaliśmy już 230 mln euro? To jednak sporo euro

1

@Fog_W_1899 No Alvarez nie jest wart takiej kasy. To zdecydowanie nie jest piłkarz co by za niego płacić 100 mln+ i tyle.

0

@Fog_W_1899 To ma do tego, że podziękował ale na marzeniach powinno się skonczyć

0

@Messibestplayerintheworld Tylko Barcelona za 150 milionów :)

6

0

@Dari0G Ja mam konpjuter. Nie potrzebuję Steam Machiny

6

Popsuło się coś w naszym Matrixie...


@Bolton

1

Dobra, jak zagrają to zagrają a jak nie to nie. Co miało wejść to i tak weszło ;) Jeszcze Norwegowie ale wyczuwam jakiś remis 2:2
https://zapodaj.net/plik-CErZGPv5gq

@Luciano99

6

O, widzę, że w JuEsEj pogodowe cyrki xD

#Little Hope ukończone. Fajna to była gierka ale mam z nią kilka problemów. Tutaj będą SPOILERY więc ostrzegam
.
.
.
Ogólnie mega klimatycznie jeżeli chodzi o ten motyw polowań na czarownice, Salem itd. ale, ale mam wrażenie, że nasze wybory praktycznie nic nie znaczą. Tak samo zakończenie - wychodzi na to, że w sumie to cała akcja gry dzieje się w głowie bohatera z prologu który nie może pozbierać się po tragedii rodzinnej. No i spoko, miałoby to jakiś sens ale też było nam pokazane, że z jego siostrą nie było do końca normalnie ;P Chyba bym wolał żeby po prostu postawili na ten motyw klątwy, demonów i że od decyzji w przeszłości zależy przyszłość czy coś. Ale gierkę polecam

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @4drian0

2

@Frimpong No jest jak jest...

2

Norwegia czy Senegal?

1

Mekambe goni Messiego

2

@Luciano99 Kadra Iraku ma więcej odcieni bieli niż Francja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?