Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma przyszłości na naszym rynku pracy, muszę obrać kierunek zagraniczny...
3
@macio_944 #UpijamyMacio
0
Wymagania do gry TheBloodOfDawnwalker:
0
@Zoker Może po prostu mieli do wyboru kogoś kto pracował gdzieś z klientem już albo studentów zaocznych to wiadomo, że dla firmy tak lepiej zawsze :/
3
@Zoker Tak, takid standardowe stanowisko
@martusiaaaa A zadzwonili żeby przekazać, że nie xDvAle i tak miło bo nie czekasz jak głupi na telefon którego nie będzie
9
Ajajaj, no i nie zostanę tym dyrektorem w Cinema City :/ Ale może uda się umówić na rozmowę do Cinema City tylko w innej galerii bo najwyraźniej tam też składałem CV xD
@DragonxNF @Safrani @michal26 @Comentateiro @Luciano99 @mrboom @macio_944
1
@macio_944 3 CD Projekt Red 3 najlepszy?
1
@Kidd Jeszcze bardziej epickie zakończenie tej rywalizacji.
3
Reprezentacja Norwegii wygrywa MŚ i popełnia krwawego orła na przegranym.
0
@Bykunn Ja dalej pamiętam, że mi na matematyce wychodziły dobre wyniki tylko to nijak nie wychodziło z obliczeń xD Dalej nie wiem jak
2
Zawsze są dwa uda:
1
@Sulimo Jadłem może z raz w życiu ;p
2
@tbas No się obraził i dlatego nie przyjechał. A my i tak nic byśmy nie odbudowywali albo by nam dali ten Donbas co kiedyś
0
Prezydent wziął i się obraził:
1
@MaziFCB To, że może to przekreślić ważniejsze wzmocnienia? XD
3
Kane dzisiaj dwie bramki i Bruno asysta. Tak to widzę
@AmigoBlancos @Luciano99
0
@clyde Ta na lewo się chyba za bardzo interesowała bo aż kociej buźki dostala
1
@Kamiloza91 Bo (zakładając 150 mln za Alvareza) wydaliśmy już 230 mln euro? To jednak sporo euro
1
@Fog_W_1899 No Alvarez nie jest wart takiej kasy. To zdecydowanie nie jest piłkarz co by za niego płacić 100 mln+ i tyle.
0
@Fog_W_1899 To ma do tego, że podziękował ale na marzeniach powinno się skonczyć
0
@Messibestplayerintheworld Tylko Barcelona za 150 milionów :)
6
Ledwo, ledwo ale się udało :D
https://zapodaj.net/plik-GW2KC6ugrp
https://zapodaj.net/plik-UOd0pn9mOA
@Luciano99
0
@Dari0G Ja mam konpjuter. Nie potrzebuję Steam Machiny
6
Popsuło się coś w naszym Matrixie...
@Bolton
1
Dobra, jak zagrają to zagrają a jak nie to nie. Co miało wejść to i tak weszło ;) Jeszcze Norwegowie ale wyczuwam jakiś remis 2:2
https://zapodaj.net/plik-CErZGPv5gq
@Luciano99
6
O, widzę, że w JuEsEj pogodowe cyrki xD
#Little Hope ukończone. Fajna to była gierka ale mam z nią kilka problemów. Tutaj będą SPOILERY więc ostrzegam
.
.
.
Ogólnie mega klimatycznie jeżeli chodzi o ten motyw polowań na czarownice, Salem itd. ale, ale mam wrażenie, że nasze wybory praktycznie nic nie znaczą. Tak samo zakończenie - wychodzi na to, że w sumie to cała akcja gry dzieje się w głowie bohatera z prologu który nie może pozbierać się po tragedii rodzinnej. No i spoko, miałoby to jakiś sens ale też było nam pokazane, że z jego siostrą nie było do końca normalnie ;P Chyba bym wolał żeby po prostu postawili na ten motyw klątwy, demonów i że od decyzji w przeszłości zależy przyszłość czy coś. Ale gierkę polecam
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @4drian0
2
@Frimpong No jest jak jest...
2
Norwegia czy Senegal?
1
Mekambe goni Messiego
2
@Luciano99 Kadra Iraku ma więcej odcieni bieli niż Francja