Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Patrz @Faro, wywiad z Edwardem...
1
@AssisMoreira Nie no, śniadania nie jadłem, kolacji też już pewnie nie zjem to myślę, że kalorycznie się mieści w normie xD
0
Hiszpania odkupiła winy
1
@Arkon Wołowina, 40 PLN za burrito i 15 za jarritos tylko napój no importowany. Pani to mi nawet nie powiedziała do widzenia tylko do zobaczenia xd
2
Tanio to już było... a niby 20 gospodarka świata
0
@Filipem No ja bym powiedział, że taką grupą są bardziej konsolowcy ;) Ale ale cóż zrobić. Korporacja gardzi mymi pieniędzmi to nie będę im ich wpychał na siłę
1
Dżamalinio! Lecisz po złoto!
1
@VamoSBarca88 Z automatu mi się Wrocław wpisał xD Na codzień w Krakowie urzedują
0
@Filipem Po 1. no i co z tego? Cena to cena. A zrobienie portu darmowe nie jest. A po 2. czemu się cieszysz, że ktoś nie będzie mógł w coś zagrać?
4
No dobra, dałem się jeszcze skusić na jedzenie z tego meksykańskiego stoiska. Najwyżej miesiąc na ryżu z jabłkami dociągnę. Polecam Cocina Latina jakby ktoś był w Krakowie. Burrito niby ubogie w dodatki no ale nabite mięsem. Dobre było:
https://zapodaj.net/plik-7Il3YVxYgt
Widzimy się z tym stoiskiem za miesiąc
@Safrani @MesQueUnClub_87 @Arkon @malicinho
0
@Filipem God of War 259 zł, Spider Man 2 259 zł. Ogólnie większość nowych premier kosztuje 300 zł. Nie kojarzę znaczącej gry które by przekroczyły tą kwotę :D
Ja z odsprzedawaniem gier nie mam takiego problemu (chociaż i tak bym wolał mieć taką możliwość) bo lubię sobie do nich wracać :)
0
@Filipem Ty, faktycznie ten spider man 2 to na PlayStation kosztuje 340 zł w PS Store xD Nieźle was dymają
0
@Filipem Nie no, większość gier nie kosztuje 370 zł xD Ja obstawiam standardowe 300 pln
1
@Bolton Pięknym Latynosem też będziesz mógł zagrać.
2
Według tej plotki pewnie ok. 390-400 zł xD Dajcie mnie już ten 25 bo mimo, że nie kupię to ciekawi ta cena finalna
@macio_944 @KamQiX @marcin62
1
@VamoSBarca88 Nigdy nie piłem
0
A tam narzekamy tylko, że gorąca. Pomyślcie, że saunę macie za free
3
Here we go again. Jeden z gospodarzy mundialu xD
2
@malicinho True, ta guava najsmaczniejsza była z tych wszystkich.
8
Przesada czy absolutne kino?
1
@bartekvisca Powalona cena jeśli prawdziwa.
0
Piękny to był ranking...
0
@Nazio_87 No i tyle nie byłbym w stanie na nią wydać
0
@ZuczekFCB1899 Na razie to nie wiadomo ile ma kosztować ;P A i tak dobie teraz nie pogram bo konsoli nie mam (na PC pewnie będzie tańsze i tak)
1
@Rifek I dlatego trzeba przerwy reklamowe są żałosne... wstyd @Kessie
0
@Nazio_87 Tej przy runku nie ma ale ogólnie marka nadal jest
0
@Arkon No bardziej po prostu stoiska ze streetfoodem, niekoniecznie w foodtrucku :) A to akurat hot-dog jest bo już dzisiaj chciałem taniej trochę (wczoraj był burger z dzika). Picie za to z Meksyku (taki odpowiednik ich Coli)
1
@Nazio_87 Maksymalnie 300 PLN.
7
Dzień 3 i ostatni Gastro Miasto
https://zapodaj.net/plik-CtpCbi94eL
https://zapodaj.net/plik-1vN9cEVcA6
Prawdopodobnie tym kończymy czerwcową imprezę. Jest jakaś mała szansa, że jeszcze później wrócę na to meksykańskie stoisko z którego kupowałem te picia na burrito ale muszę sprawdzić jak mój budżet by to odczuł :P Ogólnie to mnie już z widzenia tam znają xD Szkoda, że portfel nie jest z gumy bo jest masa rzeczy które by się spróbowało, dużo bardziej wolę tą imprezkę niż te wszystkie jarmarki bożonarodzeniowe czy świętojańskie.
@AssisMoreira @Arkon @Safrani @MesQueUnClub_87 @mrboom @michal26 @PatrychoO @Comentateiro
2
@Arkon Z lodziarni to wszelkiej maści owocowe sorbety a najbardziej cytrynowe.