2

Patrz @Faro, wywiad z Edwardem...


1

@AssisMoreira Nie no, śniadania nie jadłem, kolacji też już pewnie nie zjem to myślę, że kalorycznie się mieści w normie xD

0

Hiszpania odkupiła winy

1

@Arkon Wołowina, 40 PLN za burrito i 15 za jarritos tylko napój no importowany. Pani to mi nawet nie powiedziała do widzenia tylko do zobaczenia xd

2

Tanio to już było... a niby 20 gospodarka świata


0

@Filipem No ja bym powiedział, że taką grupą są bardziej konsolowcy ;) Ale ale cóż zrobić. Korporacja gardzi mymi pieniędzmi to nie będę im ich wpychał na siłę

1

Dżamalinio! Lecisz po złoto!

1

@VamoSBarca88 Z automatu mi się Wrocław wpisał xD Na codzień w Krakowie urzedują

0

@Filipem Po 1. no i co z tego? Cena to cena. A zrobienie portu darmowe nie jest. A po 2. czemu się cieszysz, że ktoś nie będzie mógł w coś zagrać?

4

No dobra, dałem się jeszcze skusić na jedzenie z tego meksykańskiego stoiska. Najwyżej miesiąc na ryżu z jabłkami dociągnę. Polecam Cocina Latina jakby ktoś był w Krakowie. Burrito niby ubogie w dodatki no ale nabite mięsem. Dobre było:
https://zapodaj.net/plik-7Il3YVxYgt
Widzimy się z tym stoiskiem za miesiąc
@Safrani @MesQueUnClub_87 @Arkon @malicinho

0

@Filipem God of War 259 zł, Spider Man 2 259 zł. Ogólnie większość nowych premier kosztuje 300 zł. Nie kojarzę znaczącej gry które by przekroczyły tą kwotę :D

Ja z odsprzedawaniem gier nie mam takiego problemu (chociaż i tak bym wolał mieć taką możliwość) bo lubię sobie do nich wracać :)

0

@Filipem Ty, faktycznie ten spider man 2 to na PlayStation kosztuje 340 zł w PS Store xD Nieźle was dymają

0

@Filipem Nie no, większość gier nie kosztuje 370 zł xD Ja obstawiam standardowe 300 pln

1

@Bolton Pięknym Latynosem też będziesz mógł zagrać.

2

Według tej plotki pewnie ok. 390-400 zł xD Dajcie mnie już ten 25 bo mimo, że nie kupię to ciekawi ta cena finalna


@macio_944 @KamQiX @marcin62

1

@VamoSBarca88 Nigdy nie piłem

0

A tam narzekamy tylko, że gorąca. Pomyślcie, że saunę macie za free

3

Here we go again. Jeden z gospodarzy mundialu xD


2

@malicinho True, ta guava najsmaczniejsza była z tych wszystkich.

8

Przesada czy absolutne kino?


1

@bartekvisca Powalona cena jeśli prawdziwa.

0

Piękny to był ranking...


0

@Nazio_87 No i tyle nie byłbym w stanie na nią wydać

0

@ZuczekFCB1899 Na razie to nie wiadomo ile ma kosztować ;P A i tak dobie teraz nie pogram bo konsoli nie mam (na PC pewnie będzie tańsze i tak)

1

@Rifek I dlatego trzeba przerwy reklamowe są żałosne... wstyd @Kessie

0

@Nazio_87 Tej przy runku nie ma ale ogólnie marka nadal jest

0

@Arkon No bardziej po prostu stoiska ze streetfoodem, niekoniecznie w foodtrucku :) A to akurat hot-dog jest bo już dzisiaj chciałem taniej trochę (wczoraj był burger z dzika). Picie za to z Meksyku (taki odpowiednik ich Coli)

1

@Nazio_87 Maksymalnie 300 PLN.

7

Dzień 3 i ostatni Gastro Miasto
https://zapodaj.net/plik-CtpCbi94eL
https://zapodaj.net/plik-1vN9cEVcA6
Prawdopodobnie tym kończymy czerwcową imprezę. Jest jakaś mała szansa, że jeszcze później wrócę na to meksykańskie stoisko z którego kupowałem te picia na burrito ale muszę sprawdzić jak mój budżet by to odczuł :P Ogólnie to mnie już z widzenia tam znają xD Szkoda, że portfel nie jest z gumy bo jest masa rzeczy które by się spróbowało, dużo bardziej wolę tą imprezkę niż te wszystkie jarmarki bożonarodzeniowe czy świętojańskie.
@AssisMoreira @Arkon @Safrani @MesQueUnClub_87 @mrboom @michal26 @PatrychoO @Comentateiro

2

@Arkon Z lodziarni to wszelkiej maści owocowe sorbety a najbardziej cytrynowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?