Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lampa straszna a ja idę biegać. Może nie padnę
1
Amerykanie o Łorld Kap
2
Nie no, żałosny ten Ekwador xd
3
No ma klimacik to Little Hope :D Fenomenalne są te interaktywne filmy/horrory! Niech obi jednak wypuszczą kiedyś te SW Eclipse...
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde @4drian0
2
Tygrysie, jesteś piękny:
6
Kurakao czy jednak Kurasao?
5
Tak się gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-WTN8DVynSc
@Gibbon_FCB @Luciano99
1
Niestety Niemcy wychodzą zwycięsko z kampanii wojennej...
1
Ale dobre jest to Wybrzeże Klatki Schodowej
4
Niemcy rozpoczynają kontrofensywę ardeńską!
@Bolton @blakkudium @Kessie @Comentateiro
0
W 1939 to były Niemcy. Teraz to nie ma Niemców
4
Keir Starmer ma podać się do dymisji z funkcji premiera Wielkiej Brytanii [brytyjskie media]
@michal26 @misterio @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn @Roobo
1
@DragonxNF Ja po prostu lubię sklep House xd Też uważam, że 7/8 to tak optymalnie ;P
2
@VamoSBarca88 A to też.
2
Młodzi Tytani 2003? TOP!
7
Potężny @Kessie niszczy Niemcy
1
@DragonxNF Tbh to mam nadzieję, że dostanę bo taka praca w kinie wydaje się fajna ogólnie. Jakieś kino plus sklep House to są dwa takie miejsca z których chciałbym mieć wpis do CV xd Jeszcze 1-2 lata studiów i później może to wojsko ;P
Jedyny minus, że to kino w galerii więc najwcześniejsza zmiana to 9-17 plus galeria tak trochę na wygwizdowie ale nie mam za dobrej pozycji żeby wybrzydzać ;P
1
@DragonxNF Ja klasyczny lubię.
1
W ogóle nie wiem czy dobrze czytam ten papier ale Zełeński chyba faktycznie ten order odesłał w paczce za pobraniem xd
https://zapodaj.net/plik-qE0YgTd61q
1
@Comentateiro Nie mów tak rasisto podły!
2
@Frimpong Szef kuchni lub inaczej podawacz popcornu w kinie
2
@arasz1819 A to teraz nie można? Bez naszej zgody nie wejdą nigdy do UE (i tak nie wejdą). Dalej mamy potężne karty. A tym, że odebraliśmy im order pokazaliśmy, że jednak coś się ci Polacy szanują.
3
Dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za @Kessie !
18
@Comentateiro Well, szacunek do samego siebie to akurat normalne odczucie występujące u większości ludzi. Nie wiem czy konserwatyści są tutaj wyjątkowi.
@arasz1819 Jupi, to można bez konsekwencji sławić osoby które tych ludzi pomordowały? I tak Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie mają tą samą, sowiecką mentalność.
26
@arasz1819 A Tusk coś załatwił poza poniżaniem naszego państwa. Bardzo dobra decyzja Prezydenta a jeśli ktoś myśli, że przez to stracimy możliwość zarobku na odbudowie Ukrainy to jest bardzo naiwny. Sowieci rozumieją tylko język siły i tak trzeba z nimi rozmawiać. A przy okazji o ludobójstwie na Wołyniu pisze teraz pół świata.
1
Kolejni nadają paczki InPostem:
1
@DragonxNF Amator:
https://zapodaj.net/plik-RGsg2YaBau
1
Lubicie tuńczyka w puszcze?
6
@Kozinho. Gdzie Szwecja nie może tam Vincić pomoże
1
No i przestało padać! Opłaciło się jechać dbać o tężyznę fizyczną a nie wymówek szukać
@VamoSBarca88