0

Lampa straszna a ja idę biegać. Może nie padnę

1

Amerykanie o Łorld Kap


2

Nie no, żałosny ten Ekwador xd

3

No ma klimacik to Little Hope :D Fenomenalne są te interaktywne filmy/horrory! Niech obi jednak wypuszczą kiedyś te SW Eclipse...
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde @4drian0

2

Tygrysie, jesteś piękny:


6

Kurakao czy jednak Kurasao?


5

1

Niestety Niemcy wychodzą zwycięsko z kampanii wojennej...

1

Ale dobre jest to Wybrzeże Klatki Schodowej

4

Niemcy rozpoczynają kontrofensywę ardeńską!
@Bolton @blakkudium @Kessie @Comentateiro

0

W 1939 to były Niemcy. Teraz to nie ma Niemców

4

Keir Starmer ma podać się do dymisji z funkcji premiera Wielkiej Brytanii [brytyjskie media]
@michal26 @misterio @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn @Roobo

1

@DragonxNF Ja po prostu lubię sklep House xd Też uważam, że 7/8 to tak optymalnie ;P

2

@VamoSBarca88 A to też.

2

Młodzi Tytani 2003? TOP!

7

Potężny @Kessie niszczy Niemcy

1

@DragonxNF Tbh to mam nadzieję, że dostanę bo taka praca w kinie wydaje się fajna ogólnie. Jakieś kino plus sklep House to są dwa takie miejsca z których chciałbym mieć wpis do CV xd Jeszcze 1-2 lata studiów i później może to wojsko ;P

Jedyny minus, że to kino w galerii więc najwcześniejsza zmiana to 9-17 plus galeria tak trochę na wygwizdowie ale nie mam za dobrej pozycji żeby wybrzydzać ;P

1

@DragonxNF Ja klasyczny lubię.

1

W ogóle nie wiem czy dobrze czytam ten papier ale Zełeński chyba faktycznie ten order odesłał w paczce za pobraniem xd
https://zapodaj.net/plik-qE0YgTd61q

1

@Comentateiro Nie mów tak rasisto podły!

2

@Frimpong Szef kuchni lub inaczej podawacz popcornu w kinie

2

@arasz1819 A to teraz nie można? Bez naszej zgody nie wejdą nigdy do UE (i tak nie wejdą). Dalej mamy potężne karty. A tym, że odebraliśmy im order pokazaliśmy, że jednak coś się ci Polacy szanują.

3

Dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za @Kessie !

18

@Comentateiro Well, szacunek do samego siebie to akurat normalne odczucie występujące u większości ludzi. Nie wiem czy konserwatyści są tutaj wyjątkowi.

@arasz1819 Jupi, to można bez konsekwencji sławić osoby które tych ludzi pomordowały? I tak Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie mają tą samą, sowiecką mentalność.

26

@arasz1819 A Tusk coś załatwił poza poniżaniem naszego państwa. Bardzo dobra decyzja Prezydenta a jeśli ktoś myśli, że przez to stracimy możliwość zarobku na odbudowie Ukrainy to jest bardzo naiwny. Sowieci rozumieją tylko język siły i tak trzeba z nimi rozmawiać. A przy okazji o ludobójstwie na Wołyniu pisze teraz pół świata.

1

Kolejni nadają paczki InPostem:


1

1

Lubicie tuńczyka w puszcze?

6

@Kozinho. Gdzie Szwecja nie może tam Vincić pomoże

1

No i przestało padać! Opłaciło się jechać dbać o tężyznę fizyczną a nie wymówek szukać
@VamoSBarca88

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?